زندینو

Search
راه های بازاریابی محصول جدید

راه های بازاریابی محصول جدید

فهرست مطالب

یکی از مهم ترین نکاتی که در بازاریابی محصولات خود باید در نظر داشته باشید بازاریابی و تولید محتوای اصولی برای معرفی محصول جدید می باشد.زمانی که شما محصولی جدید موجود می‌کنید باید از شیوه های نوین بازاریابی برای معرفی و تولید محتوای محصول جدید خود استفاده کنید تا مخااطبان و مشتری های شما بیشتر و بهتر با این محصول اشنا شوند و از این محصول خرید کنند.در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی تخصصی راه های بازاریابی محصولات جدید بپردازیم.

راه های زیادی برای بازاریابی محصولات وجود دارد که لازم است از هرکدام برای محصولی خاص و در زمان مناسب خود استفاده کنید که در این مطلب قصد داریم به این موضوع به صورت کامل بپردازیم.

بازاریابی برای محصولات جدید از طریق مقایسه کردن:

یکی از مناسب ترین راه های تولید محتوا و بازاریابی برای محصولات جدید این است که محصولاتی مرتبط در فروشگاه خود که کارایی مشابه یا کاملا متفاوت با محصول جدیدتان داشته باشد پیدا کنید و تولید محصتوای خود را به صورت مقایسه ای انجام دهید تا همزمان برای محصول قبلی خود بازارزیابی کرده باشید و هم محصول جدید خود را به گونه ای به مشتری معرفی کنید تا کامل مزایا و معایب آن را نسیبت به محصولات دیگر بشناسد و با خیال راحت و آگاهی کافی اقدام به خرید کند.

بازاریابی برای محصولات جدید از طریق مقایسه کردن

بازاریابی مقایسه ای یکی از مهم ترین و نوین ترین شیوه های بازاریابی است که به شما کمک می‌کند همزماان بتوانید چند محصول را معرفی کنید و همزمان محصولات جدید خود را به مشتریان خود نشان دهید.بازاریابی مقایسه ای بهتر است از طریق ویدیو انجام شود و وجود چهره شما در کادر ویدیو باعث اعتمادسازی می‌شود و اطلاعات مقایسه ای مفیدی به مشتریان خود می‌دهید و می ‌تواند درصد فروش از محصول جدید را خیلی زیاد افزایش دهد.

بازاریابی محصول جدید از طریق شبکه اجتماعی:

علاوه بر وبسایت خود باید ویدیوهای مقایسه ای و چالشی برای محصولات جدید خود طراحی کنید و از روش های سرگرم کننده و ایده های خلاقانه برای تولید ویدیو و تولید محتوا ی خود استفاده کنید و روی شبکه هیا اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام‌ و… که فعالیت دارید منتشر کنید و برای افرادی که خرید می‌کنند تا یک الی دو سری اول جایزه بگذارید تا مشتری ها ترغیب به شناختن محصول و خرید از آنها شوند.

بازاریابی محصول جدید از طریق شبکه اجتماعی

می‌توانید از طریق شبکه های اجتماعی با مشتریان قبلی خود در ارتباط باشید و به آنها اطلاع دهید که شما که قبلا از این محصولات ما برای رفع نیاز خود استفاده می‌کردید اکنون محصولات جدیدی موجود شده که مزایای بیشتری نسبت به محصولات قبلی دارند و می‌توانید از آنها برای رفع نیاز خود استفاده کنید و مشتری همیشه به دنبال جوابدهی بیشتر است اگر محصول جدید شما برتری بیشتری نسبت به محصولاتی که با آن مقایسه اش می‌کنید داشته باشد مشتری حتما ترغیب به خرید می‌شود و محصول شما را به دیگران معرفی می‌کند.

مزیت معرفی مقایسه ای محصولات جدید:

  • یادآوری محصولات قدیمی خود به مخاطبان
  • معرفی مفید و تخصصی محصولات جدید
  • اعتمادسازی بیشتر برای مخاطبان خود
  • مشخص شدن مزیت و مزایای محصولات جدید نسبت به قدیم
  • و…

استفاده از ایمیل مارکتینگ برای معرفی محصول جدید:

یکی از نوین ترین و مهم ترین روش های بازاریابی استفاده از ایمیل مارکتینگ است که شما به ایمیل مشتری های خود یک پیام آماده می‌فرستید که ما به یاد شما هستیم و اکنون محصولات بیشتری برای نیاز شما موجود کرده ایم به وبسایت ما برای خرید و شبکه های اجتماعی ما برای معرفی کامل آنها مراجعه کنید. در این مطلب به صورت کامل به شیوه های بازاریابی محصول جدید پرداخته ایم اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید به وبلاگ زندینو مراجعه کنید.

این مورد باعث برندسازی و اعتمادسازی می‌شود که مشتری بداند شما به یاد آنها هستید و به نیازها و مشکلات آنها اهمیت می‌دهید و می‌خواهید برای رفع مشکلشان به آنها کمک کنید و برای شناختن محصول حتما به شبکه های اجتماعی شما مراجعه می‌کنند و اگر تولید محتوای مناسبی انجام داده باشید به خرید محصولات جدید شما روی می‌آورد.

استفاده از ایمیل مارکتینگ برای معرفی محصول جدید

همانطور که می‌دانید تولید محتوا و نجوه معرفی و مقایسه محصولات شما مهم ترین نکته ای است که باید به آن توجه داشته باشید و با روشی اصولی انجام شود تا اگر مشتری های خود را با ترفندهای بازاریابی توانستید به شناخت محصولات جدید بکشانید بتوانید آنها را به مشتری تبدیل کنید که خرید انجام دهند پس سعی کنید تولید محصتوای خود را اصولی و خلاقانه انجام دهید و از روش های مخاطب پسند استفاده کنید تا در طول شناخت محصول خسته نشود و بیخیال محصول و راه درمان نیز نشود.

در این محتوا روش های اصولی تولید محتوا محصولات جدید را شناختید و متوجه شدید چگونه مشتری های قبلی و جدید خود را برای محصولات جدید خود جذب کنید و لازم است برای تولید محتوا با کیفیت به همکاران خود مراجعه کنید ببینید چگونه تولید محتوا می‌کنند الگو برداری کنید و با خلاقیت های خود ایده های جدید خلق کنید که بتوانید بهترین بازدهی را دریافت کنید.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید