زندینو

Search
آموزش سئو از صفر تا صد – مبتدی تا پیشرفته

آموزش سئو از صفر تا صد – مبتدی تا پیشرفته

فهرست مطالب

خیلی از افراد امروزه به فکر اینترنتی کردن کسب و کار خود هستند اما نمی‌دانند که از کجا شروع کنند و چه اقداماتی انجام دهند تا به بهترین نتیجه برسند و درآمد بالایی از آن داشته باشند.

سئو یکی از مراحل مهم در داشتن یک کسب و کار اینترنتی و پیشرفت شما در این فضا می‌باشد و لازم است برای دیده‌شدن و جذب‌کردن مخاطب‌های هدف خود از اقدامات سئویی بهره بگیرید.

برای سئوی وبسایت خود لازم است به صورت مداوم آموزش ببینید و تمرینات زیادی داشته باشید تا بتوانید تجربه کسب کنید و از مهارت خود به بهترین شکل ممکن با سئوی انواع کسب و کارهای اینترنتی برای کسب درآمد بالا استفاده کنید.

سئو چیست ؟ | مفهوم واژه سئو و کاربرد آن

سئو در لغت مخفف Search engine optimization است و به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که برای بالا آوردن سایت خود روی کلمات کلیدی و مهم است.

خیلی از افراد تصور می‌کنند تنها طراحی کردن یک وبسایت زیبا و دلربا می‌تواند کافی باشد اما سخت در اشتباه هستند چون یک وبسایت بدون سئو کردن اصلا دیده نمی‌شود و مثل این است که فروشگاهی را در جایی احداث کنید که کسی از آن مکان رد نمی‌شود.

برای دیده شدن و جذب مخاطبان هدف خود به سئو نیاز دارید و لازم است با یادگیری سئو کلمات کلیدی حوزه کاری خود را پیدا کنید و روی آن سئو انجام دهید و وبسایت خود را روی این کلمات به صفحه اول گوگل برسانید.

شاید برایتان سوال باشد که کلمات کلیدی چیست و چرا باید سایت خود را روی این کلمات به صفحه اول برسانیم ؟!

کلمات کلیدی حوزه کاری شما به کلماتی گفته می‌شود که دارای سابقه جستجوی بالا توسط کاربران است و به کلماتی گفته می‌شود که کاربر آنها را برای پیدا‌کردن نیاز خود در گوگل جستجو می‌کنند و برای سئو کردن وبسایت خود لازم است با ابزارهای مخصوص این کلمات را در حوزه کاری خود پیدا کنید و روی آنها سئو انجام دهید.

سئو حکم یک تبلیغات رایگان را دارد و می‌توانید به کمک مهارت‌های سئو به صورت رایگان یا با صرف هزینه‌های بسیار اندک بیشترین خریداران و مشتری‌ها را به وبسایت خود جذب کنید.

آموزش سئو را چگونه آغاز کنیم ؟! | قدم اول در آموزش سئو

خیلی از افراد عزم خود را جزم کرده‌اند که آموزش سئو را آغاز کنند و از طریق آن به درآمد بالا برسند اما نمی‌دانند از کجا شروع کنند و از چه آموزش‌هایی استفاده کنند تا به یک سئوکار ماهر تبدیل شوند.

برای شروع آموزش سئو قدم اول شروع دیدن دوره‌های آموزشی نیست بلکه قدم اول مشخص کردن راه خود و طراحی نقشه راه است که برای این کار لازم است ابتدا به خوبی در مورد سئو ، راه‌های کسب درآمد از سئو ، کاربرد سئو ، راه های یادگیری سئو و… تحقیق کنید.

در ابتدا باید به خوبی سئو را بشناسید و بدانید کاربرد آن چیست . خیلی از افراد تنها به دلیل درآمد بالای سئو به آن روی می‌آورند و اصلا تعریف خاصی از سئو ندارند و نمی‌دانند به چه دردی می‌خورد و شروع به دیدن دوره‌های آموزشی می‌کنند.

بیشتر افراد در این صورت مدتی دوره‌ها را مشاهده می‌کنند و اگر شصتشان خبردار شد که از عهده آن بر نمی‌آیند و یا به این کار علاقه‌ای ندارند روی درآمد بالای آن چشم می‌پوشانند و آن را رها می‌کنند و تمامی هزینه‌ای هایی که برای دوره های آموزشی کرده‌اند برباد می‌رود .

پس قدم اول پیدا کردن دوره آموزشی مناسب و ایده آل نیست بلکه لازم است به خوبی سئو را بشناسید و در مورد آن تحقیق کنید و برای خود نقشه راه تعیین کنید سپس شروع به یادگیری کنید.

 آموزش سئو برای چه کسب و کاری ؟ – آموزش جامع

یکی از سوالاتی که برای اغلب افراد پیش می‌آید این است که سئو کردن برای چه نوع کسب و کاری را یاد بگیریم ؟!

این سوال یکی از سوالات رایج و اشتباه در مورد آموزش سئو است چون شما برای آموزش سئو لازم نیست کسب و کار مشخصی را در نظر داشته باشید و تنها برای آن حوزه آموزش ببینید سئو یک مهارت جامع است و یادگیری آن برای همه کسب و کارهای اینترنتی کاربرد دارد.

بیشتر این افراد می گویند که بسیار شنیده‌اند که برای سئوی سایت‌های مختلف به مهارت‌های خاصی نیاز داریم . این ادعا درست است و شما برای سئو کردن سایت های مختلف به مهارت‌های لازم برای آن حوزه نیاز دارید اما شما قرار نیست آنها را به صورت جداگانه آموزش ببینید.

برای یادگیری این مهارت ها لازم است برای آموزش سئوی اصولی زمان بگذارید و در این راستا تمرین داشته باشید و با گرفتن پروژه وبسایت های مختلف تجربه کسب کنید که بتوانید برای همه کسب و کارها سئو انجام دهید و درآمد بالایی داشته باشید.

آیا سئو و تولید محتوا یکی است ؟!

یکی از سئولاتی که خیلی از افراد آن را مطرح می کنند این است که آیا سئو و تولید محتوا یکی هستند ؟! در جواب باید گفت سئو و تولید محتوا یکی نیستند و تولید محتوا بخش مهمی از سئو یک وبسایت است. در سئوی یک وبسایت می‌‌توانید از تولید محتوای اصولی و کاربرپسند استفاده کنید چون محتواهای تولید شده بهترین مکان برای لینک سازی‌های داخلی و خارجی هستند.

لازم است تفاوت بین سئو و تولدی محتوا را بدانید و در کنار آموزش سئو ، تولید محتوای اصولی را نیز آموزش ببینید چون در روند سئوی اصولی حتما به تولید محتوا به صورت اصولی نیاز خواهید داشت.

تولید محتوا علاوه بر متن محتواهای شما شامل تصاویر، ویدیو، پادکست و… نیز می‌باشد که می‌تواند در روند سئوی شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد پس تولدی محتوا تنها توضیح مختصر و کوتاهی در مورد یک موضوع خاص نیست بلکه حتی نوشتن متن محتوا برای تاثیر مثبت روی سئو به رعایت نکات زیادی نیاز دارد.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید