زندینو

Search
بهترین ابزار های بهینه سازی وبسایت

بهترین ابزار های بهینه سازی وبسایت

فهرست مطالب

امروزه خیلی از افراد به راه اندازی کسب و کار اینترنتی بیشتر توجه دارند تا کسب و کارهای حضوری،چون کسب و کارهای حضوری هزینه و سرمایه بیشتری نیاز دارد و راه های جذب مشتری بسیار کم است و فقط باید به مشتری هایی که در حومه شما زندگی می کنند بسنده کنید.

کسب و کارهای اینترنتی رونق زیادی گرفته است چون سرمایه کمتری نیاز دارد و می توانید با راه اندازی وبسایت خود کسب و کار خود را در سطح تمام کشور بزرگ کنید و همه ما می دانیم برای کنترل و پیشرفت یک وبسایت اینترنتی به ابزارهای بهینه سازی وبسایت نیاز داریم چون به ما کمک می کند روند پیشرفت وبسایت خود را کنترل کنیم و برای پیشرفت بیشتر برنامه ریزی کنیم. در ادامه این مطلب زندینو با ما همراه باشید تا شما را با بهترین ابزار های بهینه سازی وبسایت را به شما معرفی کنیم.

ابزار بهینه سازی سایت چیست؟

زمانی که شما برای بزرگ تر شدن کسب و کار خودتون وبسایت اینترنتی راه اندازی می کنید که محصولات و خدمات خود را به همه ی مردم جهان معرفی کنید به سئو نیاز دارید که بتوانید به کمک آن وبسایت خود را در میان رقبا بالا بیاورید و در لیست جستجوی گوگل قرار دهید تا وقتی مخاطب حوزه ی شما را جستجو می کند گوگل وبسایت شما را معرفی کند.

سئو فاکتورهایی است که گوگل برای فعالیت و انتشار محتوا در گوگل تایید می کند و براساس آن و فعالیت مستمر روی تولید محتوای اصولی روی وبسایتتان می توانید به پیشرفت سئوی وبسایت خود کمک کنید.

ابزار بهینه سازی سایت چیست؟

برای کنترل روند سئو وبسایت، نحوه فعالیت نسخه ی موبایل و سرعت وبسایت و… به ابزار های بهینه ساز وبسایت نیاز داریم تا به کمک آنها وبسایت خود را بررسی کرده و به بروز شدن آن کمک کنید و سعی کنید با برنامه بهتری برای تولید محتوای اصولی تر گام بردارید.

ابزارهای بهینه سازی وبسایت زیادی وجود دارد که در این مطلب به بررسی پرکاربردترین های آنها می پردازیم که بتوانید با آشنایی با آنها به بهینه شدن و سئوی بهتر وبسایت خود کمک کنید.

گوگل آنالیتیکس و تشخیص رفتار کاربر:

گوگل آنالیتیکس یکی از ابزار های بسیار مهم و کاربردی برای بهینه سازی وبسایت است چون می تواند وبسایت شما را به صورت جامع تجزیه و تحلیل کند و به شما ترافیک وبسایت، رفتار کاربر، نرخ تبدیل و… را نشان دهد و به شما نشان دهد که کاربر روی کدام یکی از محصولات و یا موضوعاتی که شما به آن پرداخته اید زمان بیشتری سپری کرده است پس می توانید با سئوی بهتر روی آن قسمت وبسایت خود را بهینه کنید.

این ابزار می تواند به صورت کامل کاربران شما را ردیابی کند و به شما کمک کند که بفهمید چند نفر در چه زمان هایی چه زمانی را روی وبسایت شما سپری کرده است پس استفاده از این ابزار ارزشمند می تواند اطلاعات و داده های آماری زیادی را در اختیار شما قرار دهد.

گوگل آنالیتیکس و تشخیص رفتار کاربر

سمراش ابزاری همه کاره و همه جانبه:

این ابزار یک ابزار همه جانبه است که کمک می کند بتوانید به کمک آن همه بخش های مربوط به سئوی وبسایت خود را کنترل کنید از جمله : پیدا کردن کلمات کلیدی ، تجزیه و تحلیل رقبا،بررسی بک لینک ها و…

استفاده از این ابزار به شما کمک می کند بتوانید به صورت همه جانبه همه رفتار های کاربران روی وبسایت و تاثیر سئویی که انجام داده اید روی آن را ببینید و برای روند سئویی بهتر برنامه ریزی کنید.

به شما کمک می کند بتوانید میزان بازدید وبسایتتان را ببینید و بتوانید رتبه ی خود را در گوگل بررسی کنید پس این ابزار به شما اجازه می دهد که بتوانید همه جنبه های سئوی خود را بررسی و کنترل کنید و یکی سئو کار با تجربه با استفاده از این ابزار می تواند خیلی به پیشرفت کسب و کار شما در اینترنت کمک کند.

ماز پرو متخصص عیب یابی وبسایت:

ماز پرو یکی دیگر از ابزارهای پیشرفته بهینه سازی وبسایت است که می تواند با توجه به رفتار کاربران در وبسایت شما به شما کمک کند بفهمید که کلمات کلیدی مهم برای سئوی وبسایت شما چیست پس یک سئوکار با تجربه با استفاده از این ابزار می تواند به خوبی کلمات کلیدی مناسب را پیدا کند و کمک کند وبسایت شما در گوگل رتبه بهتری بگیرد.

ماز پرو متخصص عیب یابی وبسایت

این ابزار به متخصص عیب یابی سایت معروف است که کمک می کند به صورت کامل بتوانید عیب های وبسایت خود را برطرف کنید و به بهینه سازی سئوی آن کمک کنید. به کمک این ابزار می توانید تجزیه و تحلیل بک لینک ها را نیز انجام دهید و کمک می کند مهم ترین رکن سئو یعنی پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب برای سئو را برای شما آسانتر می کند.

در این مطلب به سه ابزار بسیار جامع و کاربردی برای بهینه سازی وبسایت اشاره کردیم که می توانید به کمک این سه ابزار همه نیاز های وبسایت خوئ را از نظر سئویی برطرف کنید اما ابزارهای بهینه سازی وبسایت به این سه ابزار محدود نمی شوند و ابزارهای بسیار بیشتری برای کمک به بهبود روند سئوی سایت وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید