زندینو

Search
تاثیر بروزرسانی محتوا

تاثیر بروزرسانی محتوا بر سئو سایت

فهرست مطالب

تولید محتوا برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی شما یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید و به صورت کاملا اصولی محتوا های خود را تولید کنید که بتواند به سئو و رتبه گرفتن در صفحه نتایج گوگل به شما کمک کند. تولید محتوای اصولی یکی از مهم ترین بخش های سئو است و برای پیشرفت سئوی سایت خود به آن نیاز دارید .

در سئوی سایت و کسب و کار خود یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید بروزرسانی آن می باشد و لازم است در زمان مناسب به کمک روشی مناسب محتواهای خود را بروزرسانی کنید که در این مطلب می خواهیم به اهمیت بروز رسانی محتوا و راه های اصولی آن بپردازیم.

تاثیر تولید محتوا بر سئوی سایت

زمانی که شما وبسایتی را برای برای کسب و کار اینترنتی خود تاسیس می کنید این وبسایت در نتایج گوگل دیده نمی شود و لازم است برای دیده شدن و جذب مخاطبان هدف خود روی کلمات کلیدی پرطرفدار و پر جستجو سئو انجام دهید و تولید محتوا یکی از مهم ترین بخش های سئو است.

تاثیر تولید محتوا بر سئوی سایت

خیلی از افراد تصور می کنند تولید محتوا تنها شامل نوشتن یک متن خشک و خالی برای یک موضوع است اما این تصور کاملا اشتباه است و تولید محتوا می تواند شامل متن، تصویر، پادکست، ویدیو و… باشد و لازم است همه آنها را با مفید ترین اطلاعات کاملا یونیک تولید کنید.

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که پس از تولید یک محتوا نباید آن را به حال خود رها کنید و لازم است بارها آن را به صورت اصولی بروزرسانی کنید تا گوگل به اهمیت شما برای آن صفحه پی ببرد و ربات های خود را برای کراول کردن آن بفرستد و آن را سریع تر ایندکس کند و به آن رتبه دهد.

آپدیت کلمه کلیدی | بروزرسانی محتوا

یکی از راه های بروز رسانی محتوای تولید شده بروز رسانی کلمه های کلیدی استفاده شده در آن است و شاید برایتان سوال باشد که چرا باید کلمات کلیدی آن را آپدیت کرد ؟

جواب این سوال این است که شما زمان نوشتن و تولید این محتوا کلمات کلیدی آن بازه زمانی را پیدا می کنید و ممکن است در زمان آپدیت محتوای شما این کلمات کلیدی برای مخاطبان شما تغییر کرده باشد و مخاطبان شما برای پیدا کردن این صفحه از کلمات جدید تری استفاده کنند که لازم است در زمان بروزرسانی محتواهای خود کلمات کلیدی جدید پیدا کنید و آنها را بروزرسانی کنید.

استفاده از کلمه کلیدی مناسب در تولید محتوا یکی از مهم ترین نکات در تولید محتوا و سئوی سایت است چون مخاطبان هدف شما از طریق این کلمات محتوا و سایت شما را پیدا می کند و باید به کمک ابزارهای مناسب پیدا کردن کلمات کلیدی به هنگام بروزرسانی کلمات کلیدی محتوای خود را نیز آپدیت کنید.

آپدیت کلمه کلیدی بروزرسانی محتوا

افزودن بخش هایی جدید به محتوای بروزرسانی شده

برای بروزرسانی بخش متنی محتوای خود لازم است زمانی محتوای اولیه خود را تولید می کنید آن را به گونه ای به اتمام برسانید که دفعات بعدی با دست باز بتوانید به آن بیافزایید و آن را آپدیت کنید و باید از بستن موضوع محتوا خودداری کنید تا هر چند دفعه که بخواهید بتوانید محتوای خود را به صورت اصولی بروزرسانی کنید.

باید ادامه محتوای خود را با توجه به اطلاعات خودتان در مورد کسب و کار و محصولات خود به صورت کاملا یونیک و سئو شده تولید کنید و آن را بروز رسانی کنید تا گوگل بودجه خزش آن را افزایش دهد و زودتر آن را ایندکس کند و به آن رتبه دهد. اگر می خواهید بیشتر در مورد بودجه خزش گوگل بدانید می توانید به مطلب بودجه خزش گوگل چیست ؟ مراجعه کنید.

محتوای تولید شده شما تنها شامل متن نمی باشد بلکه شامل پادکست، تصاویر و ویدیو نیز است و لازم است این نوع محتواها را نیز به صورت ادامه قبلی تولید کنید و به محتوای قبلی خود اضافه کنید تا بتوانید از تولید این محتوا و بروزرسانی آن بهترین نتیجه را بگیرید و وبسایت خود را بهترین جایگاه خود برسانید .

بهینه سازی لینک سازی داخلی | سئو داخلی

لینک سازی در تولید محتوا و سئوی سایت اهمیت بسیار زیادی دارد و لازم است با روش های اصولی محتواهای جدید و قدیمی را به یکدیگر لینک دهید تا مخاطب را بیشتر در وبسایت خود نگه دارید .

برای لینک سازی داخلی باید در محتواهای خود موضوعاتی مرتبط با یک دیگر پیدا کنید و با کلمات مناسب آنها را به یکدیگر لینک دهید تا مخاطب کنجکاو شود محتوای دیگر شما را نیز که مرتبط با محتوای اکنون است را نیز مطالعه کند و زمان بیشتری را صرف شما و کسب و کارتان کند.

در بروز رسانی محتواهای خود باید به بروز کردن لینک های داخلی خود و پیدا کردن لینک های جدید و ایجاد لینک سازی جدید داخلی نیز توجه داشته باشید تا بتوانید هم محتوایی اصولی تولید کنید و هم به صورت اصولی آن را بروزرسانی کنید و به سئوی وبسایت و کسب و کار اینترنتی خود کمک کنید.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید