زندینو

Search

طراحی سایت با وردپرس

فهرست مطالب

امروزه طراحی سایت برای گسترش هر کسب و کاری از اهمیت زیادی برخوردار است و به شما کمک می کند در همه جای دنیا مخاطب و دنبال کننده داشته باشید و طرفداران حوزه کاری شما از طریق وبسایتتان شما را پیدا کنند و با شما در ارتباط باشند.

ممکن است برایتان سوال باشد که طراحی سایت چگونه انجام می شود؟ از وردپرس برای طراحی سایت استفاده کنیم یا کدنویسی؟! اهمیت طراحی سایت در کسب و کارها چگونه است؟!

در ادامه با ما همراه باشید تا با معرفی طراحی سایت با وردپرس و مزایای آن شما را به صورت کامل با اینترنتی شدن کسب و کار ها آشنا کنیم.

منظور از طراحی سایت با وردپرس چیست؟!

طراحی سایت اولین قدم و مهم ترین قدم برای شروع اینترنتی کردن کسب و کارتان می باشد و شما نیاز به تخصص های خاصی برای طراحی دارید که کلا دو شیوه رایج برای طراحی سایت وجود دارد : مورد اول طراحی سایت با وردپرس و مورد دوم طراحی سایت با کد نویسی .

قبل از بررسی انواع راه های طراحی سایت لازم است یک وبسایت اینترنتی را بررسی کنیم. فرض کنید شما مغازه ای دارید و محصولاتی را به فروش می رسانید اگر فقط در مغازه خود فعالیت کنید حوزه فروش شما محدود به شهر و محل مغازه شما می باشد اما اگر یک وبسایت اینترنتی داشته باشید و محصولات خود را در آنجا معرفی کنید می توانید حوزه فروش و فعالیت خود را در سطح کشور گسترده کنید.

شما برای طراحی سایت و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی نیاز به مهارت های خاصی مثل طراحی سایت با وردپرس دارید که می توانید برای راه اندازی فروشگاه خود به یک تیم مطمئن و کارآموخته اعتماد کنید و یا از آموزش های زندینو برای آموزش طراحی سایت استفاده کنید و خودتان متخصص وبسایت خودتان شوید .

برای طراحی سایت از وردپرس استفاده کنیم یا کدنویسی ؟!

همانطور که می دانید دو روش برای طراحی سایت و راه ذاندازی یک فروشگاته اینترنتی وجود دارد :

طراحی سایت با وردپرس :

امروزه بیشتر فروشگاه هایی که در اینترنت مشاهده می کنید با وردپرس طراحی شده اند و امکانات بسیار بالایی دارند حتی بعضی از فروشگاه های معتبر و شناخته شده هم از وردپرس برای طراحی سایت خود بهره برده اند .

وردپرس یک CMS برای طراحی و مدیریت وبسایت می باشد که از زبان PHP برای طراحی آن استفاده شده است و به راحتی می توانید از طریق آن فروشگاه خود را طراحی و مدیریت کنید که با استفاده از وردپرس می توانید هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی کنید.

طراحی سایت با کد نویسی :

روش دیگر طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی کد نویسی می باشد که بیشتر از زبان PHP برای طراحی وب استفاده می کنند و این کار بسیار اصولی تر و دقیق تر است اما در عین حال بسیار زمان بر و هزینه بر است و مدیریت وبسایت ساخته شده با آن بسیار سخت است و به گونه ای است که شما برای تغییر کوچک ترین بخش در وبسایت خود به تغییر کد نیاز دارید که یا باید شخصی را همیشه در اختیار داشته باشید که مسلط به برنامه نویسی باشد و یا خودتان برنامه نویس باشید.

پس در نهایت می توان گفت برای شما که می خواهید یک فروشگاه ساده راه اندازی کنید و حوزه کاری و فروش خود را گسترش دهید بهترین انتخاب طراحی سایت با وردپرس می باشد که هم بسیار ساده تر است و هم هزینه کمتری را متحمل می شوید.

طراحی سایت با وردپرس برای چه کسب و کارهایی مناسب می باشد ؟!

ممکن است برایتان سوال باشد که داشتن یک وبسایت اینترنتی بستگی به نوع کسب و کار دارد؟! یا برای هر نوع کسب و کاری می توان از وبسایت اینترنتی استفاده کرد ؟!

می توان گفت که امروزه داشتن یک وبسایت اینترنتی برای هر کسب و کاری از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند در گسترش حوزه فعالیت شما بسیار موثر باشد.

اگر شما یک فروشگاه اینترنتی دارید حتما به یک وبسایت اینترنتی نیاز دارید چون مثل این می ماند که یک فروشگاه داشته باشید که همه مردم ایران توانایی دسترسی به آن را داشته باشند و بتوانند از شما خرید بکنند.

اگر دفتر خدماتی و یا شرکتی دارید می توانید با داشتن یک وبسایت اینترنتی خدمات و حوزه کاری خود را به مردم معرفی کنید تا با خدمات شما بیشتر آشنا شوند و از آنها بهره ببرند.

افرادی که در حوزه آموزش و تدریس کار می کنند می توانند با طراحی دوره های آموزشی و طراحی یک وبسیایت با وردپرس آموزش ها و دانش خود را با تمامی مردم در اشتراک بگذارند و اطلاعات عمومی را بالا ببرند .

پس مهم نیست شما چه کسب و کاری دارید و در چه حوزه ای فعالیت می کنید مهم این است که شما بخواهید برای کسب و کار خود از سطح شهر خودتان بالا تر بروید و مردم دیگر شهر ها نیز شما و کسب و کارتان را بشناسند که در این صورت می توانید از طراحی سایت با وردپرس استفاده کنید و خود را به مردم معرفی کنید .

برای طراحی سایت با وردپرس یا باید کار را به یک متخصص بسپارید و یا باید از آموزش های تیم زندینو در مهاباد استفاده کنید تا خودتان متخصص وبسایت خود شوید و به راحتی با وردپرس وبسایت خود را طراحی کنید .

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید