زندینو

Search
بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی چه کارهایی انجام دهیم؟

بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی چه کارهایی انجام دهیم؟

فهرست مطالب

بیشتر افراد تصور می کنند بعد از طراحی سایت دیگر کاری ندارند و فعالیت آنها به طراحی سایت و وارد کردن محصولات محدود می شود. اما این تصور کاملا اشتباه است و کارهای لازم بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی بسیار مهم است، چون استارت کار شما از زمانی که سایت خود را طراحی می کنید، خورده می شود. پس در ادامه با زندینو همراه باشید تا به صورت کامل به بررسی این موضوع بپردازیم که بعد از طراحی سایت فروشگاهی چه کارهایی لازم است انجام شود تا به فروش بالا برسیم.

کسب و کار اینترنتی مثل کسب و کار حضوری و بازاری نیست که شما یک مغازه راه اندازی می کنید محصولات خود را موجود می کنید و منتظر می مانید تا مشتری بیاید بلکه در کسب و کار اینترنتی برای جذب مشتری و مشتری های بیشتر فعالیت های زیادی وجود دارد که باید انجام دهید. 

آشنایی با مزیت های فروشگاه اینترنتی

یکی از مهم ترین نکاتی که باید قبل از طراحی سایت به آن بپردازید و در مورد آن تحقیق کنید، مزیت های طراحی سایت فروشگاهی و اینترنتی کردن کسب و کارتان است که در این قسمت می خواهیم قبل از بررسی موضوع اصلی مزیت های فروشگاه اینترنتی را برای شما شفاف سازی کنیم. البته در محتوای جامع به مزیت فروشگاه اینترنتی پرداخته ایم که در ادامه به بخشی از مزیت های فروشگاه اینترنتی پرداخته ایم اگر می خواهید بیشتر با این موضوع آشنا شوید می توانید به مطلب مزیت فروشگاه اینترنتی چیست؟ مراجعه کنید.

مزیت های فروشگاه اینترنتی چیست؟

عدم ارتباط مستقیم با مشتری

یکی از مزیت های اصلی فروشگاه اینترنتی این است که شما به صورت مستقیم با مشتری در ارتباط نیستید و لازم نیست مشتری را مجاب کنید که محصول شما نیاز آنها را برطرف می کند، بلکه همه چیز بستگی به سئو و تولید محتوای اصولی و با کیفیت شما دارد و مشتری قبل از خرید به توضیحاتی که در مورد محصول ارائه کرده اید مراجعه می کند و اگر مطمئن شود محصول شما از کیفیت و کارایی مناسب برخوردار است خرید خود را به راحتی انجام می دهد.

فعالیت بدون هیچ گونه محدودیتی

در فروشگاه حضوری شما یک سری محدودیت هایی دارید که همه این محدودیت ها در فروشگاه اینترنتی رفع می شود که از میان این محدودیت ها می توان به محدودیت زمانی و مکانی اشاره کرد که در فروشگاه اینترنتی شما فروشگاهی دارید که ساعت مشخصی برای فعالیت نداردو

بلکه مشتری شما در هر ساعتی از روز و شب در طول 24 ساعت می تواند مراجعه کرده و محصول شما را خریداری کند حتی زمانی که شما در خواب هستید و همچنین مشتری لازم نیست به دنبال آدرس فروشگاه و شهری باشد که در آن فعالیت می کنید بلکه در هر کجای دنیا که باشد می تواند به فروشگاه و محصولات شما دسترسی داشته باشد. 

تجربه فروش چندین برابری

تصور کنید شما فروشگاهی دارید که در هر ساعت و مکانی در دسترس است و برای آن برندسازی و اعتمادسازی انجام داده باشید و با یک سئوی اصولی مشتری های هدف خود را جذب کرده باشید حال دیگر شما فروشی را رقم می زنید که هیچ فروشگاه حضوری نمی تواند به شما برسد همچنین مورد دیگری که روی فروش بالای شما تاثیر می گذارد تنوع بالای محصولات است چون شما در فروشگاه اینترنتی به فضا و قفسه کافی برای چیدن محصولات جدید نیاز ندارید هر تعداد محصولی که بخواهید می توانید روی فروشگاه خود موجود کنید. 

در این قسمت تعدادی از مهم ترین ویژگی ها و مزیت های فروشگاه اینترنتی را بررسی کردیم حال می خواهیم به موضوع اصلی محتوا یعنی کارهایی که بعد از ساختن سایت فروشگاهی باید انجام دهیم.

بعد از طراحی سایت فروشگاهی چه کنیم؟

تعدادی فعالیت بسیار مهم و ضروری وجود دارد که بعد از طراحی سایت فروشگاهی باید حتما انجام دهید تا این فروش بالایی که به دنبالش هستید را به دست بیاورید، پس ادامه این مطلب را از دست ندهید: 

سئو مهم ترین رکن پیشرفت وبسایت اینترنتی

همه شما که می خواهید به حوزه کسب و کار اینترنتی رو بیاورید اسم سئو و تاثیر آن روی دیگر سایت ها را دیده اید و می دانید که برای رتبه گرفتن سایت شما در گوگل و بالا آمدن و دیده شدن نیاز دارید در محتواهای تولید شده خود یک سری فاکتورها و استانداردها را رعایت کنید که این فاکتورهای تعیین شده سئو نام دارد.

برای انجام سئو و افزایش ترافیک سایت شما و بیشتر دیده شدن، به یک سئوکار و یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و با تجربه مثل زندینو نیاز دارید. 

تولید محتوای با کیفیت

منظور از تولید محتوای با کیفیت رعایت این چند مورد است، یعنی استفاده از محتواهایی است که از طریق سئوکار شما سئو شده باشد. همچنین از نظر انتقال اطلاعات به مخاطب برای مشتری مفید باشد و همچنین از انواع مدل محتوا متنی، تصویری، ویدیو، پادکست و… استفاده کنید. پس برای داشتن یک محتوای با کیفیت تنها محتوا نویسی به درد نمی خورد باید محتوای شما در راستای پیشرفت فروشگاه باشد و رعایت موارد بالا در یک محتوا آن را به یک محتوای با کیفیت تبدیل می کند. ما در در مطلب چگونه یک محتوا جذاب بنویسیم؟ کامل به این موضوع پرداخته ایم که شما می توانید به آن مراجعه کنید.

استفاده از تبلیغات و بازاریابی

خیلی از افراد تصور می کنند اگر تولید محتوا و سئوی اصولی انجام دهند دیگر تبلیغات و بازاریابی اهمیت ندارد. اما این مورد کاملا اشتباه است شما به همه این موارد همزمان و با یک برنامه مشخص نیاز دارید. چون تبلیغات به شما کمک می کند حجم بالایی از افرادی که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند شما را ببینند و در صورت لزوم به مشتری شما تبدیل شوند و شما را دنبال کنند.

استفاده از تبلیغات و بازاریابی

داشتن یک دیزاین مناسب و جذاب

باید مدام به دنبال ایده های جذاب تر برای مشتری باشید که نمای سایت شما برای مخاطب زمانی که وارد سایت می شود جذاب باشد و وقت بیشتری را در سایت شما بگذراند.

ممکن است برای خودتان هم پیش آمده باشد که جذب محصولات فروشگاهی شده باشید که دیزاین زیباتری داشته است. پس به این مورد نیز اهمیت زیادی بدهید و همیشه به دنبال ایده های جدید و کاربر پسند باشید. 

آیا می توان این موارد را به تنهایی انجام داد؟

خیلی از افراد بعد از طراحی سایت به دنبال آموزش های سنگین این موارد ذکر شده می روند که در این مورد باید بدانید که خیلی عالی است شما در مورد این حوزه ها اطلاعات داشته باشید و به تیم خود در کارها کمک کنید، اما این که بخواهید همه این کارها را به کمک آموزش و خودتان انجام دهید، سالها برای کسب تجربه زمان نیاز دارید.

همچنین کسب و کار شما همچنان معلق می ماند و دیگر افراد در این مدت زمان از شما پیشی می گیرند و لازم است به کمک یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای مثل آژانس دیجیتال مارکتینگ زندینو تمامی این فعالیت ها را با برنامه پیش ببرید و در کنار این موارد اگر مایل باشید می توانید آموزش های بسیاری ببینید تا در ایده یابی و پیشرفت کسب و کار خود نقش بسزایی داشته باشید. 

تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو یک تیم 18 نفره از افراد متخصص و با تجربه را در اختیار شما قرار می دهد تا در زمینه های : طراحی سایت، سئو، تولید محتوا، بازاریابی و تبلیغات، گرافیک و دیزاین و… به شما کمک کنند که در کوتاه ترین زمان ممکن به بیشترین پیشرفت برسید پس نباید دست دست کنید و هرچه زودتر کسب و کار خود را اینترنتی کنید و برای مشاوره رایگان با تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو در ارتباط باشید. 

زندینو با مشاوره رایگان تمامی قدم ها و مسیر پیشرفت شما را برایتان مشخص می کند و برای شما نقشه راه صفر تا صد این مسیر را تهیه می کند تا با چشم باز و اطلاعات کافی در این مسیر قدم بگذارید و زندینو در این راه شما را همراهی می کند تا شاهد موفقیت و فروش بالای شما باشد.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید