زندینو

Search
طراحی سایت عمده فروشی

طراحی سایت عمده فروشی

فهرست مطالب

یکی از مشاغلی که برای فروش راحت تر و بیشتر به سایت نیاز دارد فروشگاه های عمده فروشی است چون این افراد مشتری هایی که که برای خرید مراجعه می کنند از قبل محصول خود را انتخاب کرده و می خواهند به صورت عمده خرید کنند پس تنها برای خرید محصول به شما نیاز دارند که با سایت اینترنتی می توانید سایت خود را واسطه کنید و خرید را برای مشتری های خود نیز آسان تر کنید پس در ادامه با ما همراه باشید تا به طراحی سایت عمده فروشی ها بپردازیم.

اغلب افرادی که عمده فروشی دارند حتی برای یک بار هم شده به فکر طراحی سایت افتاده اند که به کمک ابزاری سفارشات مشتری های خود را ثبت کنند و محصولات را برای آنها بفرستند که زندینو در این راه همراه شماست.

چرا عمده فروش ها به سایت نیاز دارند؟

فروشگاه هایی که به صورت تخصصی فروش عمده دارند همیشه مشتری های ثابتی دارند و مشتری های جدیدی هم که دارند از قبل می دانند چه محصولی را به صورت عمده می خواهند خریداری کنند و مشکل فروشگاه های تک فروشی نیست که مشتری به دنبال محصولی باشد که چشم و دلش را بگیرد پس شما تنها به یک محیط برای انتخاب محصول و خرید و پرداخت نیاز دارید که با طراحی سایت در ارومیه می توانید این محیط را فراهم کنید.

چرا عمده فروش ها به سایت نیاز دارند؟

نحوه معرفی محصولات عمده به چه صورت خواهد بود؟

برای معرفی محصولات شما تصاویر و ویدیوهای موجود از محصولات خود را بارگذاری می کنید و برای هر یک از محصولات خود توضیحات کامل ارائه می دهید حتی اگر لازم باشد به صورت پادکست و ویدیو هم توضیحات بیشتر ارائه می دهید و در مورد قیمت اقساطی و نحوه ارسال محصولات برای مشتری توضیح ارائه می کنید و در نهایت مشتری را برای خرید به درگاه اینترنتی شما وصل شده و محصول خود را در تعداد دلخواه خریداری می کند.

برای عمده فروشی هم باید سئو کنیم؟

برای هر نوع فروشگاهی چه تک فروشی و چه عمده فروشی به سئو و تولید محتوای با کیفیت نیاز دارید چون قرار نیست شما تنها برای مشتری های ثابتی که دارید سایت بزنید بلکه برای جذب مشتری بیشتر در سراسر کشور سایت می زنید که برای جذب افراد بیشتر به سمت فروشگاه لازم است محتواهایی با کیفیت و مرتبط با محصولات و براساس سئو برای سایت شما تولید و به صورت مستمر منتشر شود تا در گوگل رتبه بگیرد و افراد بیشتری که خواهان محصولات شما هستند شما را پیدا و با شما همکاری کنند.

آیا برای سایت عمده فروشی باید هزینه بیشتری بدهیم؟

این مورد بسته به آژانس دیجیتال مارکتینگی است که با آنها کار می کنید اما همراه زندینو شما برای طراحی سایت در جلفا هم تک فروشی و عمده فروشی یک هزینه یکسان پرداخت می کنید چون پایه و اساس این دو سایت با هم مشترک است. ممکن است در ظاهر کمی با هم تفاوت داشته باشند اما در اصل کارایی دو سایت یکی است و زندینو برای طراحی متفاوت از شما هزینه بیشتر نمی گیرد.

سایتی که برای خرده فروشی و برای عمده فروشی طراحی می کنید کاملا شبیه یکدیگر است و تنها تفاوتی که دارند در دیزاین سایت و بخش خرید محصول که باید امکاناتی مثل انتخاب نوع محصول،جنس محصول،رنگ بندی محصول،تعداد درخواستی و… را داشته باشد که مشتری توانایی خرید عمده را داشته باشد.

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

یکی از سوالاتی که بیشتر مراجعه کنندگان زندینو درباره طراحی سایت دارند هزینه راه اندازی فروشگاه عمده است که در این مورد باید بدانید هزینه ای که می کنید تنها یک بار برای ساخت فروشگاه است که این هزینه به یک دهم پیش پرداخت و کرایه ای نیست که باید بابت فروشگاه حضوری بپردازید. هزینه طراحی سایت در زندینو بسته به نوع سایت از 15 تا 25 میلیون تومان متغیر است و با پرداخت هزینه ای بسیار جزئی می توانید فروشگاهی داشته باشید که فروش عمده در سراسر کشور برای شما به ارمغان بیاورد.

طراحی سایت با هزینه ای بسیار پایین!!

این مورد را همیشه یک زنگ خطر در نظر بگیرید معمولا نرخ طراحی سایت در میان تیم هایی که تجربه کاری زیادی دارند مشابه یکدیگر است و خیلی به یکدیگر نزدیک است اما در این میان گروه هایی پیدا می شوند که با هزینه هایی بسیار بسیار پایین در حد 500 هزار تومان الی 1 میلیون برای شما می خواهند سایت طراحی کنند که واقعیت امر این است که این هزینه نصف هزینه های هاست و دامنه و افزونه های سایت شما نیست که باید خریداری شود پس سایتی که برای شما ساخته می شود زیربنای اصولی ندارد و هر لحظه ممکن است تمامی کسب و کار شما را به خطر بیاندازد.

طراحی سایت با هزینه ای بسیار پایین!!

طراحی سایت عمده فروشی با زندینو:

تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو هم برای فروشگاه های خرده فروشی و هم عمده فروشی نمونه کار و تجربه کاری زیادی دارد و می توانید با دیدن نمونه کارها و استفاده از مشاوره رایگان آنها برای داشتن یک سایت اصولی با آگاهی بیشتر در این مسیر قدم بگذارید.

زندینو یک تیم 18 نفره است که شما را در این مسیر در زمینه های طراحی سایت، سئو،تولید محتوا،بازاریابی و تبلیغات و… همراهی می کند و به شما کمک می کند اصولی ترین و جذاب ترین سایت برای عمده فروشی داشته باشید و بدون دخالت خودتان فروش های بالایی به صورت عمده داشته باشید.

انتخاب یک تیم حرفه ای و با تجربه برای طراحی سایت مهم ترین موضوع در این زمینه است چون سایت شما محل کسب شماست پس باید به دنبال تیمی باشید که با مشاوره و راهنمایی درست شما را تا بالاترین پله های موفقیت همراهی کند.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید