زندینو

Search
چرا باید سایت بزنیم؟

چرا باید سایت بزنیم؟

فهرست مطالب

دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار اینترنتی یکی از محبوب ترین موضوعاتی است که در بین کسب و کارها مطرح است و همه کسب و کارها چه تازه تاسیس و چه فروشگاه های حضوری امروزه به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستند چون اختیاراتی به شما می دهد که می توانید حوزه کسب و کار خود را بسیار گسترده تر کنید پس در ادامه با زندینو همراه باشید تا به بررسی اینکه چرا باید سایت بزنیم؟ بپردازیم که چرا باید سایت بزینم و چه مزایایی برای پیشرفت کسب و کار ما دارد.

تاسیس سایت اولین قدم در راستای اینترنتی کردن کسب و کارهاست اما به همین یک مورد نیز ختم نمی شود بلکه پس از راه اندازی یک وبسایت اصولی ماجرای شیرین و پر درآمد کسب و کار اینترنتی شروع می شود که به برنامه و پشتکار قوی نیاز دارد.

چرا باید کسب و کار خود را اینترنتی کنیم؟ | چرا باید سایت بزنیم؟

افرادی که زیاد در این مورد اطلاعات ندارند و دانش کافی در مورد کسب و کار اینترنتی ندارند همیشه برایشان سوال است که چرا باید کسب و کار خود را اینترنتی کنیم و در افزایش درآمد ما چه تاثیری دارد؟ در جواب این سوال باید گفت زمانی که شما یک مغازه دارید از نظر فروش و درآمد محدود به یک مکان و یک منطقه از یک شهر هستید و بیشتر از این محدوده نمی توانید فعالیت کنید اما در کسب و کار اینترنتی هیچ محدودیت مکانی برای شما وجود ندارد و همه مردم جهان در هر نقطه ای از دنیا باشند می توانند با محصولات و حوزه فعالیت شما آشنا شوند و از محصولات شما خریداری و استفاده کنند.

یکی دیگر از نکته های مهم در داشتن کسب و کار اینترنتی این است که شما برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی با این همه مزیت به هزینه اولیه و سرمایه کمتری نیاز دارید و می توانید به راحتی کسب و کار خود را شروع و در راستای بازاریابی و جذب مشتری تلاش کنید و حوزه فعالیت و فروش خود را در سطح کشور گسترده کنید و درآمدی غیر قابل تصور داشته باشید.

مزایای طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی :

راه اندازی کسب و کار مطمئن با سرمایه کمتر

فعالیت و فروش بدون هیچ گونه محدودیتی

بازاریابی و شناخته شدن راحت تر است

می توانید به یک برند و اسطوره در حوزه خود تبدیل شوید

حتی در زمان هایی که همه بازار بسته است شما فروش دارید

و…

چرا باید کسب و کار خود را اینترنتی کنیم؟

چگونه وبسایت اینترنتی طراحی کنیم؟

یکی از مهم ترین نکاتی که در طراحی سایت باید در نظر داشته باشید این است که باید به دنبال یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و با تجربه باشید که دارای طراحی سایت ماهر باشند که بتواند یک وبسایت اینترنتی با بهترین و اصولی ترین روش برای شما طراحی کند. یک طراحی سایت حرفه ای از روش های اصولی و مطمئن برای طراحی سایت شما استفاده می کند که در آینده هیچ مشکل فنی برای سایت شما ایجاد نشود به همین دلیل باید مراقب افرادی که با هزینه های به شدت ارزان قیمت سایت طراحی می کنند باشید که قربانی این افراد سودجو نشوید.

تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو دارای حرفه ای ترین و کارآموخته ترین افراد در زمینه طراحی سایت و دیزاین سایت است که می تواند به شما کمک کند فروشگاهی ایده آل با بهترین دیزاین داشته باشید و می توانید از مشاوره رایگان تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو برای شروع قدم به قدم کسب . کار اینترنتی راهنمایی بگیرید تا به یک نقشه راه مناسب و اصولی به این مسیر وارد شوید.

خیلی از افراد به دنبال یادگیری طراحی سایت و انجام همه کار ها به صورت فردی هستند اما باید در نظر داشته باشید که شما تا زمانی که این آموزش ها را می بینید باید کسب و کار خود را معلق نگه دارید و چون تجربه کافی ندارید کار مناسبی نیست که شما کسب و کار و آینده خود را برای آزمایش و یادگیری استفاده کنید پس بهترین کار این است که آموزش ها را ببینید که در این حوزه اطلاعات کافی داشته باشید و بتوانید در ایده یابی به تیم دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت خود کمک کنید اما طراحی سایت را به افراد با تجربه بسپارید.

چگونه وبسایت اینترنتی طراحی کنیم؟

آیا برای شروع کسب و کار اینترنتی تنها به طراحی سایت نیاز داریم؟

باید در نظر داشته باشید این که یک سایت اصولی بزنید و محصولات خود را وارد کنید و تولید محتوا انجام دهید اولین قدم شروع کسب و کار اینترنتی است و همانطور که پیش تر اشاره کردیم این مورد تنها شروع این ماجراجویی شگفت انگیز است چون در این صورت میلیون ها سایت و فروشگاه دیگر در حوزه شما وجود دارد که محصولات مشابه شما را ارائه می دهند که باید در این مرحله به دنبال شروع سئو و تولید محتوای اصولی باشید که بتوانید به کمک تیم سئوی خود روی کلمات کلیدی که مخاطبان شما برای پیدا کردن محصولات شما روی گوگل جستجو می کنند کار کنید و سئو انجام دهید و با رقبای خود در این زمینه رقابت کنید و بتوانید جزو برترین ها باشید و گوگل به شما رتبه بدهد و وبسایت شما را به مشتری های شما نشان دهد.

در مرحله دوم باید روی دیزاین سایت و فروشگاه خود دقت کنید و مرتب این مورد را بروز کنید تا سایت شما و فروشگاه شما چشمان مشتری را بگیرد و با ورود به سایت شما توجه او به محصولات شما جلب شود و بیشتر در سایت شما وقت بگذراند و در نهایت به مشتری دائمی شما تبدیل شود پس باید در پروسه شروع کسب و کار اینترنتی به همه این موارد توجه داشته باشید و برای همه این موارد برنامه داشته باشید.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید