زندینو

Search
مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام !

فهرست مطالب

یکی از جذابترین بحث هایی که امروزه در اینستاگرام بسیار داغ شده است ، بحث خرید پیج اینستاگرام و جذب فالوور در اینستاگرام است، چرا که این شبکه اجتماعی نه تنها جذابیت های سرگرم کننده ای که دارد به یک بستر سودآور برای کسب درآمد تبدیل شده است . آمار نشان می دهد که بیش از 8 میلیون ایرانی در اینستاگرام در حال فعالیت هستند که درصد بالایی از این کاربرها در این شبکه اجتماعی در حال درآمدزایی می باشند .  در واقع اینستاگرام به یک بستر کم هزینه ای برای پیشرفت در کسب و کارها تبدیل شده است، از طرفی افزایش فالوورهای ارگانیک ، پروسه ای طولانی و نیازمند تلاش های بی وقفه بازاریابی است.

اگر شما هم صاحب کسب و کاری هستید یا قصد فعالیت پر رنگ در این شبکه را داشته  باشید ، احتمالا برای یکبار به روش خرید پیج اینستاگرام فکر کرده اید. اما آیا این اقدام تا چه اندازه می تواند درست باشد؟ مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام چیست؟ آیا خرید پیج های اینستاگرام قانونی هست؟ در واقع باید بدانید خرید پیج یک روش غیر قانونی است و به همین دلیل زمانی که شما هزینه بالایی بابت خرید پیج اینستاگرامی پرداخته باشید و پیج مورد نظر از دسترس خارج شود ، پشتیبانی اینستاگرام هیچگونه کمکی به شما نخواهد کرد . اگر شما هم قصد خرید پیج اینستاگرام را دارید، باید بدانید این مقاله زندینو برای شما مفید خواهد بود . تا آخر مطلب با ما همراه باشید تا به مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام پی ببرید.

مزایای خرید اکانت اینستاگرام چیست؟

صرفه جویی در زمان

اگر یک پیج اینستاگرام داشته باشید به خوبی می دانید که جذب فالوور در این شبکه اجتماعی کار ساده ای نیست و شاید چندین ماه طول بکشد تا بعد از تلاش های بازاریابی زیاد ، تبلیغات، تعداد فالوورهای شما به رقم قابل قبولی برسد. باید بدانید پس از خرید اکانت اینستاگرام در زمان خود صرفه جویی کرده اید و در واقع وقت شما را بر روی فعالیت های دیگری که برای بهبود کسب و کار شخصی تان ضروری تر است، صرف خواهید کرد.

گسترش زنجیره ی فالووری

جالب است بدانید افزایش فالوور به صورت زنجیره ای اتفاق می افتد . اینستاگرام نیز مانند بسیاری از شبکه های اجتماعی دیگر بر پایه ارتباط پایه گذاری شده است. اگر پیجی که خریداری کرده اید دارای فالوئرهای ارگانیک و فعال باشند ، زمانی که پست جدیدتان را لایک کرده و یا برایتان کامنت می گذارند، شرکت اینستاگرام درصد بالایی از فالوورهای آنها را نیز با خبر می کند و همین باعث افزایش زنجیره فالوورها شما می شود.

افزایش اعتبار برند در کوتاه مدت

زمانی که شما به یک پیج اینستاگام بیزینسی مراجعه می کنید که محصولات دلخواه شما را می فروشند و وقتی به فالوورهای آن پیج نگاه می اندازید که تعدادشان کم است ، شما را از خرید منصرف خواهید شد ، زیرا احتمال می دهید که محصولات ارائه شده به اندازه کافی محبوب نبوده یا پیج تازه راه اندازی شده باشد . تعداد فالوورها در همان ابتدای شروع کار می تواند به افزایش اعتبار برند شما کمک کنند و پیج شما در صحنه رقابتی کسب و کارهای اینستاگرامی بیشتر دوام نمی آورد . اعتبار برند شما تا حدی به تعداد فالوورهای شما بستگی خواهد داشت .

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

و اما معایب خرید پیج اینستاگرام چیست؟

فالور غیر واقعی و فیک و نرخ تعامل را کاهش می دهد

اغلب شرکت ها وجود دارند که با ادعای فروش پیج اینستاگرام نزدیک به یک میلیون نرخ های پیشنهادهای هوس انگیزی به شما ارائه می دهند. قبل از خرید پیج اینستاگرام بهتر است واقعیت های پشت پرده را ببینید ، حتی ممکن است پس از آگهی از واقعیت ها ، پیج پیشنهادی را با قیمت 6 هزار فالوور هم خریداری نکنید . حقیقت این است که در اینستاگرام دو نوع فالوور واقعی با غیر واقعی وجود دارد که همین فالوورها ارزش نهایی پیج را نشان می دهند . برخی از اکانت ها که متعلق به اشخاص حقیقی هستند که در ازای مقدار کمی پول با شرکت ها توافق کرده اند که به صورت اتوماتیک به لیست پیج های کم فالوئر اضافه شوند. در واقع این نوع فالوورها با اینکه حقیقی هم هستند ، ممکن است به پیج شما اهمیت نداده و لایک زدن و کامنت گذاشتن برای پیج شما را انجام ندهند ؛ اما دسته دیگر فالوورهایی هستند که متعلق به شخص حقیقی نبوده و همان ربات ها هستند . در این اکانت ها شما با دسته ای از ربات ها روبه رو خواهید بود که اگر چه توانایی کامنت گذاشتن دارند ، اما  نمی توانند کامنتی با محتوای خاص و مشخص منتشر کنند . کامنت این ربات ها به قدری غیرطبیعی است که کاربران سریعا متوجه غیرواقعی بودن آن ها می شوند.

حذف سریع فتالووهای فیک توسط اینستاگرام

اخیرا اینستاگرام برای آرامش کاربران و مقابله با بی نظمی ها ، فالوئر های غیرواقعی را سریعا حذف می کند. به طور مثال شما پیجی را جدیدا خریداری کرده اید، اما بعد از مدتی متوجه می شوید تعداد فالوئر هایتان به شدت رو به ریزش است. دقیقا این موضوع به خاطر قوانین سرسختانه اینستاگرام برای مقابله با فالوور های فیک است. با از دست رفتن فالوورها، تمامی هزینه ای که برای خرید پیج با تعداد فالور بالا کرده اید ، بی نتیجه خواهد ماند.

استقبال نکردن فالوئر فیک از محصولات شما

یکی دیگر از معایب اصلی خرید پیج اینستاگرام، استقبال نکردن فالوئر فیک از محصولات شما است . واقعیت های پشت پرده نشان می دهند که نباید به این دسته از فالوئر ها امیدی داشته باشید. زمانیکه مجبور به خرید پیج اینستاگرام با فالوئر غیر واقعی شدید، باید این واقعیت را به خوبی درک کنید که تنها ظواهر پیج را تغییر داده اید و فالورهایی که غیر واقعی باشند ، مانند مجسمه هایی هستند که توانایی خرید محصولات شما را نخواهند داشت .

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید