زندینو

Search
طراحی سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

فهرست مطالب

یکی از مشکلاتی که خیلی از افرادی که قصد طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند این است که تصور می کنند برای راه اندازی و شروع اولیه به هزینه های گزاف و زیادی نیاز دارند در حالی که در مقایسه با راه اندازی یک کسب و کار سنتی هزینه بسیار جزئی دارد و در این محتوا همراه زندینو قصد داریم به موضوع طراحی سایت فروشگاهی ارزان بپردازیم سایتی که طراحی می کنیم چه مزیت هایی برای ما دارد و چرا باید به جای صرف سرمایه زیاد برای کسب و کار سنتی باید روی فروشگاه اینترنتی سرمایه گذاری کنید.

با شروه طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی در مسیری پرسود وارد می شوید که به جای صرف هزینه های گزاف به تلاش ممتد و مستمر برای فروش بالا و پیشرفت در آن نیاز دارید.

چرا باید سایت فروشگاهی بزنیم؟ | طراحی سایت فروشگاهی ارزان

قبل از بررسی جنبه های مادی سایت فروشگاهی باید اول بدانیم هدف از راه اندازی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت در ارومیه چیست؟ و این نوع کسب و کار چه نوع مزیت هایی می تواند برای ما داشته باشد و تا چه مقدار می تواند به افزایش فروش ما کمک کند.

سایت فروشگاهی یک فروشگاه بزرگ است که می تواند تمامی مشتری های شما در تمامی دنیا را در خود جای دهد و هر کسی به آن دسترسی داشته باشد و با راحت ترین روش ها برای مشتری شما خرید خود را انجام دهد و با اطمینان منتظر رسیدن محصول خود درب منزل باشد.

تفاوت اصلی فروشگاه اینترنتی و سنتی

هرکسی که حتی برای یک بار هم اینترنتی خرید انجام داده باشد این مورد را به خوبی لمس کرده است که شما زمانی محصولی نیاز دارید و بخواهید از بازار سنتی تهیه کنید باید ساعت ها داخل شهر و بازار به دنبال محصول باشید که در نهایت معلوم نیست دقیق آنچه را که می خواهید پیدا می کنید یا خیر.

اما در فروشگاه اینترنتی تنها زحمتی که برای شما دارد جستجو محصول خود در گوگل و پیدا کردن یک سایت معتبر برای خرید محصول است و تنها با پرداخت اینترنتی و تحویل آدرس خود منتظر می مانید تا مامورهای پست با شما تماس بگیرند و محصول خود را بدون هیچ زحمتی تحویل بگیرید.

تفاوت اصلی فروشگاه اینترنتی و سنتی

داشتن دیزاین کاملا دلخواه برای فروشگاه:

دیزاین یک فروشگاه حتی در بازار سنتی از اهمیت زیادی برخوردار است و ممکن است این مورد را هم به خوبی احساس کرده باشید که مشتری از فروشگاهی که دیزاینی زیبا و مشتری پسند دارد راحت تر ترغیب به خرید می شود تا از فروشگاهی که دیزاین مناسبی ندارد حتی اگر یک محصول کاملا یکسان باشد.

در فروشگاه سنتی شما برای طراحی دیزاین فروشگاه محدودیت های مکانی زیادی دارید که باید دیزاین شما با توجه به موقعیت و اندازه محل کسب شما باشد اما در فروشگاه اینترنتی شما هیچ محدودیت مکانی ندارید و کاملا دلبخواه می توانید دیزاین فروشگاه خود را طراحی کنید و کاری کنید مشتری زمانی که وارد فروشگاه می شود چنان جذب شود که بدون خرید خارج نشود.

چرا در فروشگاه اینترنتی سرمایه کمتری نیاز داریم؟

در مقایسه با کسب و کار اینترنتی و کسب و کار سنتی می توان این شعار را با جرات به کار برد یعنی سرمایه کمتر، فروش بیشتر!

منظور از اصطلاح سرمایه کمتر فروش بیشتر چیست؟

در جواب این سوال باید گفت شما برای راه اندازی کسب و کار سنتی به یک مکان برای تاسیس هستید که اگر قصد کرایه مغازه داشته باشید به اندازه سرمایه محصولات خود برای کرایه مغازه و پیش پرداخت نیاز دارید و هر ماه رقم های بالا برای هزینه آب، برق، گاز و تلفن که اگر حساب کنید تنها برای مکان کسب به سرمایه بسیار بالایی نیاز دارید و این درحالی است که شما برای راه اندازی یک سایت فروشگاهی در ارومیه و سئو در ارومیه به یک سوم این هزینه هم نیاز ندارید.

با یک سوم سرمایه می توانید یک فروشگاه داشته باشید که بدون هیچ محدودیتی در آن محصول بریزید و با دیزاین کاملا اختیاری محصولات خود را بچینید و با یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تجربه مثل زندینو همکاری کنید تا با سئو اصولی شما را به پای رقبای این بازار برساند و بدون هیچ محدودیت مکانی محصولات خود را در سطح تمامی کشور به فروش برسانید. حال قضاوت با خودتان است فروشگاه سنتی با هزینه های فضایی یا فروشگاه اینترنتی ارزان؟!

منظور از اصطلاح سرمایه کمتر فروش بیشتر چیست؟

آیا می توان فروشگاه اینترنتی را به تنهایی مدیریت کرد؟

یکی از سوالات رایجی که خیلی از مراجعه کنندگان از مشاوران زندینو می پرسند این است که آیا به تنهایی می توان سایت را مدیریت کرد؟

در جواب این سوال باید گفت اگر هدف تنها مدیریت و وارد کردن محصولات و داشتن یک سایت برای راضی کردن خود به داشتن سایت فروشگاهی باشد بله ممکن است اما اگر هدف داشتن فروش بالا و پیشرفت و رقابت با رقبا باشد خیر هرگز ممکن نخواهد بود و باید با یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و با تجربه مثل زندینو در ارتباط باشید که دارای 18 نفر افراد کارآموخته و متخصص در تمامی زمینه های مورد نیاز شما برای پیشرفت مثل: طراحی سایت،سئو،تولید محتوا،دیزاین و گرافیک و… است که می تواند فروشگاه شما را به فروشی برساند که حیرت زده شوید.

تیم زندینو با چندین سال سابقه کار در زمینه دیجیتال مارکتینگ موفق شده با تجربه ترین و متخصص ترین افراد در هر زمینه را برای شما گردآوری کند که نیاز به پیدا کردن افراد مختلف برای هر زمینه نباشید و بتوانید با خیال راحت پیشرفت خود را به آنها بسپارید و شما برای این مسیر ایده پردازی و مسیریابی کنید و کسب و کار خود را مدیریت کنید.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید