زندینو

Search
با وجود فروشگاه های بزرگ چگونه در اینترنت کسب درآمد کنیم؟

با وجود فروشگاه های بزرگ چگونه در اینترنت کسب درآمد کنیم؟

فهرست مطالب

یکی از دغدغه های خیلی از افراد این است که با وجود فروشگاه های بزرگی که در حوزه کاری خودشان وجود دارد چگونه در فضای اینترنت برای خود جا باز کنند و فروش بالایی داشته باشند که در این محتوا همراه زندینو می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و برای شما شفاف سازی کنیم که در فضای اینترنت هیچ محدودیتی وجود ندارد پس ادامه این محتوا را از دست ندهید. 

اگر دقت کرده باشید همه فروشگاه هایی که وجود دارند و به فروش بالا و جایگاه خوبی در گوگل رسیده اند زمانی که آنها نیز شروع کرده اند حریف های کاری زیادی وجود داشته است پس نباید وجود فروشگاه های بزرگ را بهانه کنید.

چرا باید فروشگاه خود را اینترنتی کنیم؟

بارها در محتواهای قبلی مثل *ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی چیست؟* به این موضوع پرداخته ایم اما در این قسمت از محتوا نیز به صورت گذرا به دلیل اینکه باید فروشگاه خود را اینترنتی کنیم می پردازیم.

نیاز به کرایه مغازه ندارید

یکی از مزیت های اصلی فروشگاه اینترنتی این است که شما مثل راه اندازی فروشگاه حضوری به کرایه مغازه و هزینه های بالا برای شروع نیاز ندارید بلکه تنها یک هزینه اولیه برای طراحی سایت پرداخت می کنید و فروشگاه شما آماده می شود و نیاز به هزینه های ثابت ماهیانه و گزاف ندارید.

بدون محدودیت فعالیت می کنید

زمان که شما در جلفا قصد طراحی سایت دارید با طراحی سایت در جلفا می توانید بدون هیچ محدودیتی فعالیت کنید و فروش داشته باشید شاید برایتان سوال باشد که منظور از چه محدودیتی است؟!

زمانی که شما فروشگاه حضوری دارید نمی توانید همیشه 24 ساعته در فروشگاه حاضر باشید اما در فروشگاه اینترنتی شما یک فروشگاه دارید که به صورت 24 ساعته باز است و مشتری می تواند از محصولات شما دیدن کند و خرید انجام دهد و حتی زمانی که خواب هستید مشتری در هر کجای ایران باشد می تواند از محصولات شما بدون دخالت مستقیم شما خرید کند. 

فروش چندین برابر بیشتر از فروشگاه حضوری

کاملا امر طبیعی است زمانی که شما در فروشگاه حضوری باید منتظر مشتری باشید که از دم مغازه شما عبور کند و کار زیادی نمی توانید برای جذب مشتری انجام دهید در فروشگاه اینترنتی با روش های بسیار می توانید مشتری های کلانی را جذب فروشگاه خود کنید که از سراسر کشور از شما خرید کنند و فروش بیشتری نسبت به فروشگاه حضوری داشته باشید. 

می توانید برندسازی کنید

یکی از مهم ترین مزیت هایی که فروشگاه اینترنتی برای فروشگاه شما دارد این است که فروشگاه شما را تبدیل به یک برند می کند که همه مردم کشور می توانند شما را بشناسند و زمانی که اسم محصولات حوزه کاری شما می آید به یاد اسم فروشگاه شما می افتند که همین مورد یعنی فروش بیشتر و فروش دائمی از طرف مشتریانی که قبلا خرید کرده اند و مشتری های جدیدی که به فروشگاه شما مراجعه می کنند.

چرا باید فروشگاه خود را اینترنتی کنیم؟

چگونه می توان با فروشگاه های بزرگ رقابت کرد؟

در فضای اینترنت باید این مورد را درک کنید و با این فرمول جلو بروید که بتوانید جایگاه خوبی به دست آورید و درآمد خوبی کسب کنید و این مورد این است که شما قرار نیست با کسی رقابت کنید و جایگاه کسی را بگیرد چون حوزه فعالیت در فضای اینترنت اینقدر بزرگ است که کسی قرار نیست درب کار و کاسبی کسی را ببندد.

در فروشگاه های حضوری اگر دقت کرده باشید زمانی که فروشگاهی در یک منطقه شناخته می شود تمامی فروشگاه های دیگر همکار در این منطقه درآمدشان کاهش پیدا می کند یا حتی فروش خود را از دست می دهند اما در فضای اینترنت اصلا این مورد صدق نمی کند چون در کسب و کار حضوری فروش شما محدود به یک شهر یا مشتریان یک منطقه است اما در فروشگاه اینترنتی مشتریان شما در میان تمامی مردم کشور است پس لازم نیست نگران این موضوع باشید. 

همه فروشگاه های بزرگ نیز مانوشان روی همه محصولاتشان نیست و حتی در این مرحله نیز نتوانسته اند بازار را برای تمامی محصولات خود بگیرند و اگر در جایگاه خوبی هستند به دلیل فعالیت، سئو در ارومیه و تولید محتوای با کیفیت روی آن محصولات بوده است پس هنوز بسیاری از محصولات وجود دارد که شما می توانید با بالا بردن تنوع محصولات و سئو و تولید محتوای با کیفیت فروشی بالاتر از آنها را رقم بزنید. 

در فضای اینترنتی هیچ محدودیتی برای هیچ کسب و کاری وجود ندارد و برای هر نوع محصولی و هر نوع خدماتی وبسایت هایی وجود دارند که قبل از شما شروع به فعالیت کرده اند و ممکن است فروش و جایگاه بالایی داشته باشند اما شما قرار نیست جایگاه آنها را بگیرید شما باید تلاشتان این باشد که در راستای آنها برای محصولات و فروشگاه خود برندسازی کنید و اجازه بدهید مشتری از کیفیت و خدمات و محصولات شما خودش تصمیم بگیرد از چه کسی خرید کند. 

چگونه فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنیم؟

یکی از اشتباه ترین کارهایی که در طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی می توانید انجام دهید این است که عجله کنید و با اولین تیم دیجیتال مارکتینگی که پیدا می کنید یا هر کدام که قیمت پایین تری پیشنهاد بدهد شروع به کار کنید.

امروزه تیم های دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت زیادی وجود دارد اما باید به دنبال یک تیمی باشید که تجربه کاری بالایی داشته باشد و به فکر کسب رزومه ای درخشان تر برای خود و موفقیت شما در کسب و کارتان باشد و معمولا زمانی که تیمی به شما وعده های شیرین با یک هزینه بسیار پایین تر از حالت عادی می دهد باید آن را زنگ هشدار در نظر بگیرید.

چگونه فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنیم؟

چرا باید قیمت های بسیار پایین را جدی بگیریم؟

این مورد را باید در نظر بگیرید که این افراد فقط به دنبال گرفتن پروژه برای کسب اعتبار و رزومه هستند چون رزومه ای از خود ندارند و از روش هایی بسیار غیر استاندارد برای شما سایت طراحی می کنند که شاید در ابتدای کار متوجه نباشید اما کم کم متوجه اشکالات سایت خود نسبت به بقیه سایت ها می شوید و زمانی که رو به پیشرفت هستید متوجه مشکلات فنی زیادی در سایت خود می شوید که ممکن است کسب و کار شما را به کلی دچار خطر کند. 

برای طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی به یک تیم دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت با تجربه و حرفه ای مثل زندینو نیاز دارید که برای تمامی کارهای طراحی سایت، سئو، تولید محتوا، گرافیک و دیزاین، تبلیغات و بازاریابی، مشاوره، پشتیبانی سایت و… یک تیم 18 نفره حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد و مشخص است تمامی کار های شما با برنامه ای مشخص رو به پیشرفت حرکت می کند پس باید در انتخاب افرادی که اولین قدم تا آخرین قدم کسب و کار شما را تعیین می کند باید دقت زیادی داشته باشید.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید