زندینو

Search

دیجیتال مارکتینگ در بانه

فهرست مطالب

امروزه همه افراد برای گسترش کسب و کار خود و داشتن فروش بیشتر به اینترنت و فضای مجازی روی آورده اند که راه های زیادی برای این کار وجود دارد و می توانید به راحتی در سطح کشور فروش داشته باشید به همین دلیل زندینو روی دیجیتال مارکتینگ در بانه تمرکز داشته تا خدمات خود را به کاسبان این شهر معرفی کند. در ادامه با ما همراه باشید تا همه مهارت هایی که برای اینترنتی کردن کسب و کار خود نیاز دارید به شما عزیزان معرفی کنیم.

شهرستان بانه واقع در استان کردستان یکی از شهر هایی مرزی است که به دلیل موقعیتی مناسبی که دارد پتانسیل زیادی برای فعالیت در فضای مجازی دارد و می تواند در این زمینه بزرگ شود.

اگر می خواهید دامنه کاری و درآمد خود را گسترش دهید و به فکر راه اندازی یک کسب و کاری اینترنتی هستید در ادامه با ما همراه باشید تا شیوه و اهمیت راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، اینستاگرام ، طراحی سایت، تولید محتوا ، تبلیغات ، سئو در بانه را با هم بررسی کنیم .

طراحی سایت در بانه

اولین کاری که برای شروع اینترنتی کردن کسب و کار خود باید انجام دهید راه اندازی و طراحی یک وبسایت اصولی و جذاب می باشد . اگر بخواهیم با یک مثال ساده اهمیت طراحی سایت را به شما عزیزان بیان کنیم ، طراحی سایت مثل تاسیس یک مغازه می باشد که باید به صورت اصولی راه اندازی شود.

برای طراحی سایت اینترنتی و فروشگاهی در بانه به تخصص های خاصی نیاز دارید که می توانید به تیم زندینو در مهاباد اعتماد کنید و تاسیس آن را به ما بسپارید.

طراحی سایت در بانه

دفتر مرکزی تیم زندینو واقع در شهرستان مهاباد می باشد و می توانید برای دریافت مشاوره رایگان برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود به دفتر ما مراجعه کنید.

سئو وبسایت در بانه

شاید بارها اسم سئو را شنیده باشید اما به صورت دقیق ندانید که کاربرد سئو چیست ؟ و چگونه انجام می شود ؟ سئو به مجموعه فاکتور هایی گفته می شود که گوگل برای شما تعیین می کنید و با رعایت این فاکتور ها می توانید سایت خود را در سرچ لیست پیشنهادی گوگل قرار دهید تا گوگل فروشگاه شما را به مردم معرفی کند.

اگر سایت شما را یک مغازه در نظر بگیریم سئو تعیین می کند که موقعیت مکانی مغازه شما کجا باشد و تعیین می کند که در چه منطقه ای فروشگاه داشته باشید که می تواند تاثیر مستقیم روی جذب مشتری و فروش شما داشته باشد .

زندینو با تجربه کاری چند ساله در حوزه سئو این امکان را به شما می دهد که سئو سایت در بانه و شهرهای دیگر مانند مهاباد ( سئو در مهاباد )، بوکان ، پیرانشهر و غیره را به عهده بگیرد .

خدمات گرافیک در بانه

شما با طراحی سایت تنها می توانید اسکلت و چهارچوب فروشگاه اینترنتی خود را طراحی کنید برای جذاب و مشتری پسند کردن فروشگاه خود به خدمات گرافیکی نیاز دارید. خدمات گرافیکی برای یک فروشگاه اینترنتی می تواند شامل : طراحی بنر های تبلیغاتی، طراحی کاروسل های جذاب، طراحی کاور محصولات و…  می باشد.

اگر از مثال قبل برای بیان نقش گرافیک استفاده کنیم می توان گفت که خدمات گرافیکی برای طراحی ویترین مغازه شما مناسب است و همه می دانیم که اگر شما بهترین محصولات را در مغازه خود داشته باشید اما دیزاین و ویترینی جذاب نداشته باشید نمی توانید مخاطب را به سمت فروشگاه خود جذب کنید.

 

خدمات گرافیکی به مهارت های خاصی نیاز دارد که باید به نرم افزار های گرافیکی تسلط کامل داشته باشید که برای راحتی بیشتر کار می توانید خدمات گرافیکی فروشگاه خودتان را به متخصصین گرافیک تیم زندینو در مهاباد بسپارید.

خدمات گرافیک در بانه

تولید محتوا در بانه

یکی از مسائلی که خیلی از افراد از آن غافل هستند روش تولید محتوا کردن اصولی است که به مهارت های خاصی نیاز دارد. به عبارتی می توان گفت که تولید محتوا به معرفی محصولات و خدمات شما در فروشگاهتان گفته می شود.

شاید برایتان سوال باشد که روش صحیح تولید محتوا کردن چگونه است ؟!

روش صحیح تولید محتوا کردن به گونه ای است که شما باید محصولتان را به گونه ای به مخاطب معرفی کنید که آنها به مشتری تبدیل کنید و به آنها اثبات کنید که محصول شما تنها راه حل مشکل آنهاست به عبارتی باید برای مخاطب ایجاد نیاز کنید .

اینستاگرام در بانه

امروزه اینستاگرام در میان تمامی شبکه های اجتماعی تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز برای گسترش کسب و کار اینترنتی شده است و می توانید با داشتن یک پیج اصولی و فروشگاهی در کنار وبسایت اینترنتی در بانه درامد دو چندان داشته باشید.

شاید برایتان سوال باشد که راه اندازی یک پیج فروشگاهی با راه اندازی یک پیج معمولی تفاوت دارد ؟!

در جواب باید گفت که راه اندازی یک پیج فروشگاهی کاملا با یک پیج معمولی متفاوت است و نیاز به رعایت فاکتور هایی می باشد که باید حتما آنها را بلد باشید. از میان این مهارت ها می توان به : نحوه نوشتن صحیح بیو برای جذب مخاطب ، نحوه درست کپشن نویسی و هشتگ گذاری ، مهارت های لازم برای ورود به اکسپلور و… اشاره کرد .

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید