زندینو

Search
سئوی سایت چقدر زمان می برد؟

سئوی سایت چقدر زمان می برد؟

فهرست مطالب

همه‌ی افرادی که قصد راه اندازی فروشگاهی اینترنتی دارند، در مورد این بازار یعنی بازار اینترنتی تحقیق کرده اند و می دانند که پس از راه اندازی سایت خود، برای گرفتن بازدید بیشتر و داشتن فروش، به سئو نیاز دارند. اما ممکن است باز هم برایتان سوال باشد که سئو‌ی سایت چقدر زمان می برد و سئویی که انجام می دهیم پس از گذشت چه زمانی نتیجه می دهد؟ پس در ادامه با زندینو  همراه باشید تا به صورت کامل به این موضوع بپردازیم که سئوی سایت چقدر زمان می برد؟

یک سایت، بدون سئو مثل یک ماشین بدون موتور است و می دانید که یک ماشین بدون موتور همیشه ساکن است و هیچ حرکتی ندارد. سایت شما هم بدون سئو هیچ حرکتی رو به جلو و پیشرفت ندارد، پس باید در انجام سئو حساسیت زیادی به خرج دهید و با کمک یک متخصص و یک فرد با تجربه، سئوی سایتتان را انجام بدهید.

چرا برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی سئو واجب است؟

قبل تر در محتوای چرا باید سایت را سئو کنیم؟ به صورت کامل به مزایای استفاده از سئو اشاره کرده ایم. پس اگر این محتوا را مطالعه نکرده اید ابتدا به آن مراجعه کنید و پس از خواندن آن ادامه‌ی این مطلب را مطالعه کنید تا بهتر بتوانید هدف این محتوا را درک کنید.

چرا برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی سئو واجب است؟

دیده شدن سایت با سئو:

زمانی که شما سایت خود را راه اندازی می کنید عملا سایت شما در صفحه جستجوی گوگل دیده نمی شود. اما چرا دیده نمی شود؟

چون قبل از شما میلیون ها نفر دیگر سایت هایی مشابه سایت شما طراحی کرده و روی آن فعالیت می کنند و سئوی قوی انجام می دهند. پس گوگل به دنبال سایتی است که از هر نظر کامل باشد و فعالیت مستمر و تولید محتوای مشتری پسند برای مشتری های خود منتشر کند.

گوگل نشان می دهد که برای مخاطبان هدف خود اهمیت قائل است و تنها در این زمان است که گوگل به سایت شما رتبه خواهد داد و شما را در صفحه اول جستجوی خود قرار می دهد تا زمانی که مشتری های شما محصولات شما را جستجو می کنند فروشگاه شما را ببینند.

تولید محتوای سئو شده:

هر کسی می تواند یک سایت طراحی کند و به تولید محتوا مشغول شود. اما چرا بعضی از این افراد موفق نمی شوند و سایت آنها بالا نمی آید؟

دلیل این امر استفاده از تولید محتوای غیر اصولی است و در راستای جذب مخاطب نمی باشد. پس چگونه می توان محتوایی بر اساس خواست مشتری تهیه کرد؟

جواب این سوال تنها یک کلمه است، یعنی سئو. با استفاده از مهارت های یک سئوکار با تجربه می توانید تمامی کلمات کلیدی که مخاطب های هدف شما برای پیدا کردن کسب و کار و محصولات شما جستجو می کنند را پیدا کنید. همچنین تولید محتوای خود را بر اساس قوانین سئو و این کلمات کلیدی انجام دهید و تنها با تکرار این روند به صورت مستمر و منظم می توانید نتیجه بگیرید و وبسایت خود را در کنار افرادی که بازار را به دست دارند ببینید.

آیا سئو خیلی زمان می خواهد؟

سوال اصلی که در این محتوا قصد داریم به آن بپردازیم این است. که خیلی از افراد می گویند که ما تمامی این فرایند را به درستی انجام می دهیم اما چقدر زمان می برد تا به موفقیت برسیم و سایت ما بالا بیاید و دیده شود؟

در جواب این سوال باید گفت که این مورد بستگی به نوع کسب و کار شما، میزان بازاریابی و تبلیغاتی که انجام می دهید و درصد اصولی بودن سئو و تولید محتوای شما دارد. پس باید اگر در جلفا هستید و قصد طراجی سایت و سئو‌ی فروشگاه خود را دارید، بلافاصله پس از طراحی سایت در جلفا به کمک سئوکار خود روند سئو‌ی خود را آغاز کنید تا بتوانید هرچه سریع تر به فروش بالا برسید.

آیا سئو خیلی زمان می خواهد؟

استفاده از بازاریابی اینترنتی و تبلیغات:

برخلاف گفته‌ی خیلی از افراد که ادعا می کنند برای نتیجه گرفتن به تبلیغات نیاز ندارید، باید گفت که اگر بخواهید در زمانی کمتر نتیجه بگیرید باید به فکر ایده هایی برای بازاریابی و تبلیغات نیز باشید.

در کنار سئو و تولید محتوای با کیفیتی که انجام می دهید لازم است با چندین بار استفاده از تبلیغات های خلاقانه، کسب و کار و محصولات خود را به مخاطبان خود نشان دهید تا در میان مردم دیده شوید و بازدید و ورودی های ثابتی داشته باشید. این امر به نتیجه دهی سریع تر کمک می کند.

استفاده از شبکه های اجتماعی برای سیگنال:

یکی از مهم ترین نکاتی که لازم است در مورد نتیجه دهی سریع تر سئو و بالا آمدن سایت در نظر داشته باشید، استفاده از شبکه های اجتماعی است چون سیل عظیمی از افراد روی شبکه های اجتماعی قرار دارند و می توانید با داشتن یک اکانت کاری محصولات و خدمات خود را به مخاطبانی که در شبکه های اجتماعی به محصولات شما نیاز دارند معرفی کنید و برای سایت خود سیگنال ورود مخاطب به سایت را فراهم کنید.

سئوی سایت خود را به چه کسی بسپاریم؟

توصیه می شود به جای پیدا کردن سئوکار به دنبال یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تجربه و حرفه ای مثل زندینو باشید که در تمامی حوزه های کسب و کار اینترنتی دارای افراد متخصص باشد و سئوکار شما به کمک تیم خود بتواند تمامی کارهای سئو، طراحی سایت در ارومیه تولید محتوا و بازاریابی و تبلیغات را مدیریت کند و لازم نباشد برای هر یک از این فعالیت ها به دنبال یک شخص جداگانه باشید.

تمامی فعالیت هایی که در راستای پیشرفت سایت و فروشگاه خود انجام می دهید، باید با برنامه ریزی یک تیم حرفه ای انجام شود و همه‌ی کارها به صورت منظم و طبق برنامه ریزی و ایده هایی که از قبل پیاده شده است، انجام شود تا بتوانید از هر قدمی که در این بازار بر می دارید بیشترین بازدهی را بگیرید.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید