زندینو

Search

چرا باید سایت را سئو کنیم؟

فهرست مطالب

سئو سایت یکی از مهم ترین موضوعات در شروع کسب و کار اینترنتی است و باید به کمک یک سئوکار ماهر و حرفه ای انجام شود که تخصص و تجربه کاری کافی در این زمینه داشته باشد  که بتواند روی کلمات کلیدی مهم و پر سرچ سایت شما را بالا بیاورد و برای شما ورودی مشتری بگیرد و تا اینجای کار باید به اهمیت سئو در کسب و کار اینترنتی خود پی برده باشید.

همانطور که در محتوای قبلی اشاره کردیم اولین قدم در کسب و کار اینترنتی ساخت یک وبسایت اینترنتی است که اگر این مطلب را هنوز مطالعه نکرده اید محتوای (چرا سایت بزنیم) را مطالعه کنید و با قدم اول کسب و کار اینترنتی آشنا شوید و در مرحله بعد در این محتوا همراه (زندینو) به بررسی یکی از مهم ترین بخش های پیشرفت کسب و کار اینترنتی یعنی سئو بپردازیم.

سئو چیست و چرا به سئو نیاز داریم؟ | چرا باید سایت را سئو کنیم؟

ممکن است شما که می خواهید به دنیای کسب و کار اینترنتی و وب قدم بگذارید به صورت کامل با سئو و تاثیرات آن بر کسب و کار اینترنتی آگاه نباشید لازم است بدانید که سئو برای دیده شدن یک کسب و کار اینترنتی لازم است چون سایتی که شما طراحی می کنید عملا به کسی نمایش داده نمی شود.

ممکن است برایتان سوال باشد که چرا کسب و کار ما به مخاطب نمایش داده نمی شود؟

  • میلیون ها سایت دیگر در حوزه کاری شما وجود دارد که با سئو با یکدیگر رقابت می کنند.
  • باید به کمک سئو کلمات کلیدی مهم پیدا شود و روی آنها سئو انجام شود.
  • گوگل بر اساس تولید محتوا و سئویی که انتشار می دهید به شما رتبه می دهد.

پس متوجه شدیم که همه چیز بستگی به رتبه گوگل بستگی دارد که سایت ما در لیست جستجوی گوگل قرار بگیرد و مخاطبانی که خواهان محصولات ما هستند سایت ما را ببینند و برای وقوع این مورد شما باید به دنبال کلمات کلیدی مهم همراه سئوکار خود باشید.

چرا باید سایت را سئو کنیم؟

 

کلمه کلیدی چیست؟

کلمات کلیدی کلماتی هستند که سئوکار شما به کمک ابزاری که در اختیار دارد پیدا می کند و در اصل این کلمات لیستی از واژه ها هستند که مشتری های هدف شما برای پیدا کردن محصولات شما روی گوگل جستجو می کنند پس باید این کلمات را پیدا و بر اساس این کلمات سئو کنید که مخاطبان هدف خود را به قلاب بزنید و به مشتری دائمی تبدیل کنید.

سئو کلاه سیاه چیست؟

ممکن است در اوایل کار که می خواهید شروع به سئو و پیدا کردن سئوکار باشید به افرادی بر بخورید که با هزینه های بسیار اندک و در کوتاه ترین زمان ممکن سایت شما را بالا می آورند.

این مورد زنگ خطر است و اگر همچین موردی برایتان اتفاق افتاد بدانید که کسب و کارتان در خطر است و این افراد سودجو می خواهند با روش های غیر اصولی سئو یعنی در اصطلاح کلاه سیاه سایت شما را بالا بیاورند که کل کسب و کار و اعتبار شما را به خطر می اندازد.

چگونه بدانیم سئوکار ما سئو کلاه سیاه به کار نمی برد؟

شاید برایتان سوال باشد از کجا بدانیم که سئوکار ما کلاه سیاه سئو می کند یا خیر که در ادامه می خواهیم به این موضوع بپردازیم.

در مورد سئو اطلاعات کسب کنید:

یکی از مهم ترین راه هایی که وجود دارد این است که تا حدی در مورد سئو و راه های اصولی سئو کردن سایت آگاه شوید که مطمئن شوید سئوکار شما دارد از راه درستی برای پیشرفت سایت شما استفاده می کند و با خیال راحت کسب و کار خود را به او بسپارید.

در مورد سئو اطلاعات کسب کنید

سئوکار خود را به حال خود رها نکنید:

یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که وجود دارد این است که از سئوکار خود بخواهید گزارش سئوی خود را مرتب در اختیار شما قرار دهد که از چه اقداماتی و چه روش هایی برای سئوی سایت شما استفاده می کند.

اگر روی اقداماتی که انجام می شود تسلط داشته باشید و روی سئو و راه های آن نیز تحقیق کرده باشید می توانید به کمک مشورت سئوکار خود ایده های مناسب برای پیشرفت بهتر کسب و کار خود پیدا کنید.

قبل از انتخاب سئوکار تحقیق کنید:

قبل از اینکه شروع به سئوی سایت کنید باید به دنبال یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و با تجربه مثل آژانس دیجیتال مارکتینگ زندینو باشید که پروژه های بزرگی را به پیشرفت رسانده باشند و با اطمینان کامل بتوانید پروژه خود را به آنها بسپارید.

سئو را حرفه ای آموزش ببینم یا مبتدی:

اگر قصد دارید که در مورد سئو به صورت کامل و حرفه ای بدانید که خودتان نیز در پیشرفت کسب و کار خود سهیم باشید و با مشورت سئوکار خود بتوانید ایده های عالی برای برنامه های آینده پیدا کنید می توانید به صورت کامل و حرفه ای آموزش ببینید.

اما اگر قصد دارید تنها در مورد سئو بدانید که متوجه باشید چه اقداماتی لازم است انجام شود و از چه راه های غیر اصولی باید دوری شود به سئوی حرفه ای و سئوکار شدن نیاز ندارید و تنها کافی است در مورد موضوعات مهم و قانون های سئو تحقیق کنید.

سئو دارای دنیای بسیار وسیع و جذابی است و با یادگیری سئو تازه متوجه می شوید که رعایت و انجام تکنیک هایی کوچک تا چه حد می توانید در راستای داشتن فروش و درآمد بیشتر تاثیر داشته باشد.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید