زندینو

Search
چگونه یک شرکت طراحی سایت پیدا کنیم؟

چگونه یک شرکت طراحی سایت پیدا کنیم؟

فهرست مطالب

امروزه همه کسب و کارها به اینترنتی شدن روی آورده اند و به دنبال خدمات طراحی سایت و سئو هستند و نمی دانند شروع کسب و کار اینترنتی خود را به چه کسی بسپارند پس در ادامه این مطلب با زندینو همراه باشید تا به صورت کامل به این موضوع بپردازیم و بدانیم چگونه یک شرکت طراحی سایت پیدا کنیم؟

شرکت های زیادی برای طراحی سایت و سئو سایت وجود دارند و در حال فعالیت و خدمات رسانی هستند اما لازم است قبل از انتخاب شرکت مناسب ویژگی های یک شرکت طراحی سایت ایده آل را بشناسید تا سایت شما با اصولی ترین روش ها طراحی و راه اندازی شود.

مزایای طراحی سایت چیست؟

قبل از بررسی ویژگی های یک شرکت طراحی سایت ایده آل لازم است یک بررسی کوتاه روی مزایای طراحی سایت و شروع کسب و کار اینترنتی داشته باشیم تا با دیدی بازتر و وسیع تر به این مسیر قدم بگذاریم.

یکی از مزایای اصلی در این بازار این است که شما بدون هیچ محدودیتی می توانید فعالیت و فروش داشته باشید ممکن است برایتان سوال باشد که منظور از بدون هیچ محدودیتی چیست؟

لازم است بدانید که شما در فروشگاه اینترنتی هیچ محدودیت زمانی ندارید و حتی در زمان هایی که خواب هستید می توانید فروش داشته باشید چون مشتری برای خرید به حضور شما نیازی ندارد.

مزایای طراحی سایت چیست؟

بدون هیچ محدودیت مکانی می توانید به مشتری های خود در هر کجای دنیا که باشند خدمات رسانی کنید و محصولات خود را به آنها معرفی و بفروشید و خریدشان درب منزل در هر نقطه ای از کشور که باشند به دستشان می رسد.

بدون هیچ محدودیتی می توانید محصول داشته باشید. این مورد را افرادی که فروشگاه حضوری دارند بهتر احساس می کنند چون زمانی می رسد محصولات مشتری پسند زیاد است اما به دلیل کمبود جا و مکان در فروشگاه امکان موجودئ کردن وجود ندارد اما در فروشگاه اینترنتی به صورت نامحدود می توانید محصول داشته باشید.

کسب و کار اینترنتی مزایای بسیار زیادی دارد که در محتواهای قبلی زندینو به صورت کامل به این موضوع پرداخته ایم و اگر شما هم در شهر مرزی مهاباد فعالیت می کنید و می خواهید برای کالاهای استوک خود سایت بزنید مطالب منتشر شده زندینو را قبل از طراحی سایت در مهاباد مطالعه کنید.

برای طراحی سایت کدام شرکت را انتخاب کنم؟

یکی از مهم ترین نکته ها پس از کسب اطلاعات کافی در مورد بازار اینترنتی و کسب و کار آنلاین پیدا کردن یک تیم دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت حرفه ای است و با توجه به این که امروزه شرکت هایی که خدمات طراحی سایت انجام می دهند، بسیار زیاد شده اند و باید استانداردهای لازم برای انتخاب را بدانید.

پروژه های قبلی آنها را بررسی کنید:

قبل از انتخاب هر تیمی ابتدا رزومه و پروژه هایی که طراحی کرده اند را بررسی کنید و بدانید در حوزه کاری شما چه سایت هایی را طراحی کرده اند و اکنون در چه جایگاهی قرار دارند. بررسی رزومه و تجربه کاری شرکتی که انتخاب می کنید بسیار اهمیت دارد و باید با شرکتی کار کنید که در زمینه کاری شما چندین پروژه موفق قبلی و تجربه در این مورد داشته باشد.

سابقه تاثیر سئو آنها را بررسی کنید:

بعد از اینکه بررسی کردید که تجربه کافی در طراحی سایت حوزه کاری شما داشته اند، باید موفقیت و تاثیرگذاری سئو آنها بر این سایت ها را بررسی کنید. چون شما تنها به طراحی سایت نیاز ندارید بلکه مهم ترین قدم بعد از طراحی سایت در جلفا سئوی آن سایت است.

ببینید سایت هایی که طراحی کرده اند چه مدتی است طراحی شده است و سئویی که روی آن انجام شده است در این مدت زمان چه بازدهی داشته است.

محتواهای منتشر شده در سایتشان را بررسی کنید:

محتواهایی که یک شرکت روی سایت خود منتشر می کند، تخصص و تسلط این شرکت را روی حوزه کاری اش نشان می دهد پس سعی کنید وقت بگذارید و محتواهای سایت آنها را مطالعه کنید و ببینید سطح تولید محتوا و اطلاعات آنها در چه حدی است و به اندازه ای تجربه و مهارت دارند که به پیشرفت کسب و کار شما کمک کنند.

نظر صاحب پروژه های قبلی را بررسی کنید:

یکی از مهم ترین موارد این است که بررسی کنید ببینید مشتری ها و صاحب پروژه های قبلی که داشته‌اند از خدمات و سایتی که برایشان طراحی شده است راضی هستند یا خیر.

باید بررسی کنید که سایت آنها سر زمان تعیین شده با بالاترین کیفیت طراحی شده است یا خیر سئو و تولید محتوای آنها به صورت منظم و مستمر انجام شده است یا خیر و پشتیبانی سایت آنها به چه نحوی است.

نظر صاحب پروژه های قبلی را بررسی کنید

چرا زندینو را انتخاب کنیم؟

شرکت دیجیتال مارکتینگ زندینو یکی از بزرگترین تیم های دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت در آذربایجان غربی است که در تمامی حوزه های کاری، پروژه های موفق و متنوع داشته است و دارای 18 نفر افراد با تجربه و کارآموخته است که می تواند تمامی نیازهای کسب و کار شما را از طراحی سایت، سئو، تولید محتوا، بازاریابی و فروش و… تامین کند و نیاز نخواهید داشت که برای هر یک از این موارد به دنبال یک تیم جداگانه باشید.

زندینو چندین سال است که در این زمینه به کسب و کارهای اینترنتی برای بالا آمدن و فروش بالا داشتن کمک می کند. پس دست دست نکنید و با زندینو، اینترنتی کردن کسب و کار خود را شروع کنید و با تیم مشاوره زندینو در ارتباط باشید تا با مشاوره رایگان بهترین مسیر و نقشه راه را برای شروع و ادامه این مسیر در اختیار شما قرار دهد و مسیر را برای شما روشن تر کند.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید