زندینو

Search
چگونه محصول خود را معرفی کنیم؟

چگونه محصول خود را معرفی کنیم؟

فهرست مطالب

یکی از دغدغه های خیلی از افرادی که تازه وبسایت و فروشگاه اینترنتی خود راه اندازی کرده اند این است که چگونه محصول خود را معرفی کنیم؟ و اینکه چه روش هایی برای تولید محتوا استفاده کنند که برای مشتری جذاب تر باشد پس در ادامه با زندینو همراه باشید تا به صورت کامل این موضوع را بررسی کنیم و بدانیم که چگونه یک سایت کاربرپسند و با اطلاعاتی مفید برای مشتری های خود داشته باشیم.

مشتری زمانی مشتاق به خرید محصول می شود که مطمئن باشد محصول مورد نظر نیازهایی که به دنبالش است را برطرف می کند و استفاده از آن محصول برای بدن و سلامتی اش عارضه ای ایجاد نمی کند پس برای اثبات این موضوع لازم است به صورت اصولی محصول خود را معرفی کنید. 

چرا تولید محتوای اصولی اهمیت دارد؟

زمانی که شما سایتی را راه اندازی می کنید و مشتری وارد سایت شما می شود تنها چیزی که به چشم مشتری می خورد محصولات و نحوه معرفی کردن شماست. در فروشگاه اینترنتی مثل فروشگاه حضوری نیست که شما به صورت مستقیم با مشتری های خود در ارتباط باشید بلکه مشتری در فروشگاه اینترنتی ارتباط مستقیم با شما ندارد بلکه مستقیما محصولات و تولید محتوای مفیدی که برای آن کرده اید را می بیند. 

چرا تولید محتوای اصولی اهمیت دارد؟

برای تولید محتوا به تیم تولید محتوا نیاز داریم؟

برای یک تولید محتوای حرفه ای و معرفی اصولی محصولات خود صددرصد به یک تیم حرفه ای و با تجربه نیاز دارید که بدانند در زمینه کاری شما چه نوع محتواهایی بیشتر مورد پسند کاربر است و نتیجه بهتری می دهد و از این نوع محتواها به کمک تیم خود با ایده های خلاقانه تولید و در سایت خود برای معرفی محصول هایتان استفاده کنید. 

به چه نوع محتواهایی در سایت نیاز داریم؟

بیشتر افراد محصولات خود را تنها با یک متن کوتاه و چند ویژگی ساده معرفی می کنند و تصور می کنند بهترین معرفی محصول را داشته اند در حالی که شما برای معرفی اصولی به محتوای متنی، تصویری،ویدیو و پادکست نیاز دارید. باید به صورت ویدیو برای اعتمادسازی بیشتر محصولات خود را به صورت دقیق و با تسلط بر فواید این محصول معرفی کنید و جایی اگر لازم باشد با پادکست برای فهم بهتر محتوا تولید کنید. 

یک معرفی اصولی باید چگونه باشد؟

برای معرفی محصولات خود به گونه ای که مورد پسند مشتری باشد و مشتری اطمینان حاصل کند که محصول شما همان محصولی است که نیاز دارد باید چند نکته را در محتواهای خود رعایت کنید که در ادامه به صورت کامل بیان می کنیم:

از عکس های با کیفیت استفاده کنید

اولین چیزی که مشتری قبل از بررسی هر چیز دیگری به آن دقت می کند عکس هایی است که از محصول منتشر کرده اید و همینطور عکس هایی که ویژگی های محصول را در محتوا نشان می دهد پس برای جذب بیشتر مشتری سعی کنید از عکس های با کیفیت استفاده کنید که چشم مشتری را بگیرد و از زوایای مختلف محصول عکس منتشر کنید. 

متن محتوای معرفی را سئو شده قرار دهید

برای جذب بیشتر مشتری ها و اینکه مخاطب های هدف بتوانند محصولات و فروشگاه شما را پیدا کنند به سئو نیاز دارید که لازم است جدا از دیگر جنبه های سئو حتی محصولات و محتوایی که برای محصول خود قرار می دهید را نیز سئو کنید تا نه فقط سایتتان بلکه با محصول نیز با سایت های دیگر در رقابت باشید و مشتری تنها با جستجوی محصول بتواند سایت و فروشگاه شما را پیدا کند. 

پادکست رضایت مشتری بگذارید

یکی از بهترین روش ها این است زمانی که مشتری از شما خرید می کند از آنها بخواهید برای شما ویدیو یا صدای خودشان را بفرستند و نظرشان را در مورد محصول و تجربه خریدشان از شما را بیان کند و با گذاشتن این پادکست های رضایت دیگر مشتری ها نیز بسیار بسیار راحت تر به شما و فروشگاهتان اعتماد می کنند. 

ویژگی های محصول خود را دقیق و جزئی بنویسید 

خیلی از افراد به دو چیز بیشتر از هر چیز دیگری در یک محصول دقت می کنند که اطمینان حاصل کنند این محصول همان محصولی است که نیاز دارند که این دو مورد یکی عکس های محصول و محتوای شماست که این مورد را بررسی کردیم و مورد دیگر ویژگی هایی است که به صورت شاخه شاخه و درختی ذکر می کنید چون در کوتاه ترین زمان تمامی ویژگی های محصول را می بینید پس سعی کنید حتی ریزترین ویژگی های مثبت این محصول را در این قسمت ذکر کنید. 

چگونه یک تیم تولید محتوا با تجربه پیدا کنیم؟

خیلی از افراد با اهمیت تولید محتوا و معرفی اصولی محصولات آشنایی دارند اما نمی دانند که چگونه یک تیم با تجربه و حرفه ای پیدا کنند که در این کار آنها را همراهی کند. برای این کار شما تنها نیستید زندینو همیشه همراه شماست و برای کارهایی مثل طراحی سایت، سئو، تولید محتوا، گرافیک و دیزاین، بازاریابی و تبلیغات و… به شما کمک می کند و شما یک تیم 18 نفره از افراد با تجربه و متخصص در هر یک از این زمینه ها در اختیار دارید که در این موارد به شما کمک می کند.

چگونه یک تیم تولید محتوا با تجربه پیدا کنیم؟

آیا می توانیم از زندینو مشاوره بگیریم؟

یکی از امتیازاتی که تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو برای دوستان در نظر گرفته است که بهتر تیم مورد نظر خود را بشناسند امکان مشاوره رایگان است! که شما می توانید با مشاوره صفر تا صد رایگان زندینو از ابتدای کار تا زمانی که به فروش بالا می رسید را بررسی و در نهایت برای آن نقشه راه تعیین کنید. 

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید