زندینو

Search
چگونه یک کمپین تبلیغاتی موفق بزنیم؟

چگونه یک کمپین تبلیغاتی موفق بزنیم؟

فهرست مطالب

دنیای تبلیغات امروزه در میان کسب و کارهای اینترنتی و همین طور سنتی دارای طرفداران بسیار زیادی است چون بیشتر از قبل مورد استفاده قرار می گیرد و تبلیغات و بازاریابی یکی از مهم ترین راه های شناخته شدن و برندسازی است اما چگونه یک کمپین تبلیغاتی موفق بزنیم؟ برای گسترش و شناخته شدن برند تجاری خود به تبلیغات و بازاریابی نیاز دارید که لازم است به کمک یک کمپین تبلیغاتی و یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای ایده های مناسب برای تبلیغات پیدا کنید پس در ادامه با زندینو همراه باشید تا به صورت کامل به این موضوع بپردازیم.

برای داشتن یک کمپین تبلیغاتی موفق و موثر باید به رعایت نکات بسیار مهم و کلیدی توجه داشته باشید که در ادامه این مطلب این زندینو موضوع را به صورت کامل بررسی می کنیم.

چرا در کسب و کار اینترنتی به تبلیغات نیاز داریم؟

از گذشته تا به امروز از تبلیغات برای دیده شدن کسب و کارهای جدید استفاده می شده است و امروزه با پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی شیوه های نوین و جدیدتری به حوزه تبلیغات اضافه شده است. که همه روش های آن کاربردی و نتیجه بخش است به شرط اینکه در جایگاه مناسب و با یک ایده مناسب انجام شود. 

چرا در کسب و کار اینترنتی به تبلیغات نیاز داریم؟

چرا در کسب و کار اینترنتی تبلیغات بازدهی بیشتری دارد؟

در فروشگاه اینترنتی دیدن کردن از فروشگاه و محصولات آن به راحتی چند کلیک کردن روی سایت آن فروشگاه است یا به کمک گوشی همراه خود می توانید به فروشگاه مورد نظر مراجعه و خرید کنید. اما در گذشته مراجعه کردن به فروشگاه حضوری در یک زمان و مکان مشخص برای افراد با مشغله های کاری و روزمره کار سخت تری به شمار می آمد پس با یک تبلیغات موثر می توانید به راحتی فروشگاه اینترنتی و محصولات خود را به دیگران معرفی کنید. 

ایده تبلیغات تا چه حدی مهم است؟

موارد بسیار زیادی برای تاثیرگذاری بیشتر یک تبلیغات وجود دارد. اما ایده مناسب برای آن مهم ترین موضوع قابل بحث است چون ایده شما نشان دهنده کیفیت تبلیغاتی است که اجرا می کنید و تاثیرگذاری تبلیغات روی مشتری و تبدیل مخاطب به مشتری دائمی بسته به ایده ای است که در تهیه تبلیغات خود استفاده می کنید که به مخاطب به صورت کامل فروشگاه و محصولات شما را معرفی کند و نشان دهنده کیفیت محصولات شما و وجه تمایز شما با دیگر فروشگاه ها باشد. 

البته ما در مطلب بهترین راه های تبلیغات برای جذب مشتری به چند ایده ناب اشاره کردیم که شما می توانید با مراجعه به این مطلب از آنها استفاده کنید.

چگونه یک کمپین تبلیغاتی موفق داشته باشیم ؟

برای یک کمپین تبلیغاتی موفق لازم است به چند مورد دقت کافی داشته باشد تا بتواند تبلیغاتی که برای یک  کسب و کار تهیه می کند بیشترین و بهترین بازدهی را از آن بگیرد.

توجه به نوع کسب و کار و مخاطب های آن:

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید نوع کسب و کار و محصولاتی است که فروشگاه برای عرضه دارد و در این مرحله باید محصولات فروشگاه را به خوبی بشناسید و بررسی کنید مخاطب های این فروشگاه و این محصولات چه نیازی دارند و روی نیاز های مخاطبان این فروشگاه و مزیت هایی که محصولات آنها برای مخاطب می تواند داشته باشد که نیاز آنها را رفع کند زوم کنید و در تبلیغات خود از آن استفاده کنید.

توجه به نوع کسب و کار و مخاطب های آن:

به مشتری انگیزه بدهد:

تبلیغاتی که برای یک کسب و کار تهیه می کنید نباید بیش از حد نیاز و مشکل مشتری را بزرگنمایی کند که مشتری بیش از قبل از رفع مشکل خود ناامید شود و باور به درمان آن پیدا نکند بلکه باید بیشتر به تاثیر محصول خود در رفع نیازهای آنها اشاره کنید و از اغراق و بداهه پردازی دوری کنید و اصل مطلب را در اختیار مخاطب قرار دهید که به مشتری انگیزه رفع نیازش را بدهید. 

استفاده از روانشناسی فروش:

باید قبل از ایده پردازی برای تبلیغات با توجه به روانشناسی فروش روی نوع افرادی که به این محصولات نیاز دارند تحقیق کنید که بیشتر این افراد چه شخصیتی دارند و چه نوع تیپ زندگی دارند و با توجه به سلیقه و تیپ شخصیتی این افراد باید ایده پردازی برای تبلیغات انجام شود.

ایده تبلیغاتی همه پسند:

ایده تبلیغاتی شما نباید مختص به یک سن خاص باشد و یک سن خاص از افراد را هدف قرار دهد بلکه باید تبلیغات شما به گونه ای باشد که همه افرادی که به این محصولات نیاز دارند در هر سن و جایگاه و شرایطی هم باشند جذب محصولات و فروشگاه شما شوند پس ایده شما باید به گونه ای باشد همه قشرهای جامعه را مورد هدف قرار دهد. 

تبلیغات موثر به کمک زندینو:

یکی از فعالیت های تیم زندینو علاوه بر طراحی سایت در ارومیه و سئو، تبلیغات و بازاریابی است و از آنجا که زندینو با هر نوع کسب و کاری فعالیت داشته و دارای نمونه کارهای زیادی در این زمینه است می تواند در پیدا کردن بهترین ایده برای تبلیغات در هر کسب و کاری به شما کمک کند. 

پس از راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود به کمک زندینو همه نقشه راه های لازم برای برندسازی و تبلیغات هم مهیا می شود که در هر زمان مشخصی با یک هدف خاصی یک تبلیغات با ایده مشخص در یک زمان تعیین شده انجام می شود و شما بتوانید بهترین نتیجه را قدم قدم تا رسیدن به فروش بالا پیش بروید.

همکاری با تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو این امکان را به شما می دهد برای هر یک از فعالیت های مورد نیاز افراد با تجربه و کارآموخته در اختیار داشته باشید و نیاز نباشد برای هر موردی به دنبال یک تیم یا فرد جداگانه ای باشید و نقشه راه صفر تا فروش های بالا را قبل از راه اندازی سایت به شما می دهد که با یک مسیر روشن و یک چشم باز پیش بروید. 

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید