زندینو

Search
چگونه سایت خود را سئو کنیم؟

چگونه سایت خود را سئو کنیم؟

فهرست مطالب

یکی از مهم ترین نکاتی که در پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود باید به آن توجه داشته باشید و توسط یک سئو کار حرفه ای انجام شود بحث سئو است. سئو به سایت شما امکان دیده شدن می دهد و شما هر مهارتی در زمینه فروش داشته باشید تا زمانی که مشتری وجود نداشته باشد فروشی انجام نمی گیرد که سئو باعث جذب مخاطب و مشتری به سایت شما می شود پس اگر سئو به صورت اصولی انجام نشود مثل این است که درب مغازه خود را بسته باشید پس در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با سئو و نحوه اصولی انجام آن بپردازیم.

مهم تر از خود سئو کسی است که سئوی سایت خود را به آن می سپارید. حساس ترین بخش پیشرفت کسب و کار شما سئو است که اگر درست انجام نشود جبران آن بسیار سخت می شود پس نباید روی کسب و کار خود ریسک کنید و باید سئوی خود را به یک فرد با تجربه بسپارید.

چرا سایت من به سئو نیاز دارد؟

پرسیدن این سوال که چرا سایت من سئو نیاز دارد مثل این است که بپرسید که ماشین چرا به تایر نیاز دارد؟ یک ماشین بدون تایر غیر قابل استفاده و بدون حرکت می ماند و یک سایت بدون سئو دیده نمی شود و عملا از دسترس خارج می شود پس سئو برای سایت مثل تایر برای ماشین عمل می کند و هرچه سئوی بهتری انجام شود سایت با سرعت بیشتری به سمت موفقیت می رود.

بدون سئو سایت من دیده نمی شود؟

زمانی که شما سایتی را طراحی می کنید عملا کسی آن را نمی بیند و دیده نمی شود چون میلیون ها سایت مشابه شما در زمینه کاری شما وجود دارد و با انجام سئوی طولانی مدت سایت خود را بالا آورده اند و برای اینکه سایت شما دیده شود باید به کمک سئوکار با تجربه کلمات کلیدی مهم که کاربران بیشتر برای پیدا کردن محصولات شما استفاده می کنند را پیدا کنید و روی آن ها تولید محتوای حرفه ای انجام دهید تا در این کلمات بازار را به دست بگیرید و دیده شوید.

بدون سئو سایت من دیده نمی شود؟

آیا سئو به تنهایی روی فروش تاثیرگذار است؟

عملا تا زمانی که سئو نباشد فروشی به دست نمی آید چون در فروشگاه شما به روی کسی باز نمی شود و کسی متوجه حضور شما نمی شود اما تنها سئو منجر به فروش نمی شود بلکه سئو مشتری را تا درب مغازه و فروشگاه اینترنتی شما می آورد و از این جا به بعد به عهده چند مهارت دیگر مثل: تولید محتوا اصولی ، دیزاین مشتری پسند،قیمت گذاری رقابتی و… روی فروش بیشتر تاثیر می گذارد.

چگونه سایت خود را سئو کنیم؟

قبل از شروع سئو باید چند نکته را رعایت کنید بعد اقدام به انجام سئو کنید که در ادامه قصد داریم به صورت کامل این موضوع را بررسی کنیم:

در مورد سئو و اقدامات سئو تحقیق کنید:

قبل از اینکه شروع به پیدا کردن سئوکار با تجربه و یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای مثل زندینو باشید باید به صورت کامل با سئو و فواید آن برای کسب و کار خود را بدانید تا با دیدی بازتر و آگاهی بهتر اقدام به پیدا کردن سئوکار کنید.

افراد سودجوی زیادی وجود دارند که با قیمت های بسیار پایین تر از بازار وعده های بلند پروازانه به شما می دهند و تا زمانی که به صورت کامل با سئو آشنا نباشید نمی توانید درک کنید که چه بلایی بر سر سایت شما با سئو کلاه سیاه می آورند پس کسب اطلاعات در اولویت اول قرار دارد.

به دنبال یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای باشید

بعد از شناخت کافی سئو و آنچه برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی شما لازم است باید به دنبال یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و با تجربه باشید که مثل زندینو دارای افراد کارآموخته در هر زمینه ای باشد و بتواند تمامی نیاز های کسب و کار شما اعم از سئو در مهاباد و طراحی سایت را برطرف کند و شما را در فروش های رویایی همراهی کند.

ارتباط مستقیم تولید محتوا با سئو

اگر قصد دارید سئوی موفقی داشته باشید باید به اندازه سئو به تولید محتوای خود نیز اهمیت دهید چون هدف سئو تولید محتوای بهینه و اصولی برای جذب مشتری است پس باید با روش های سئویی تولید محتوای خود را به صورت منظم و مستمر انجام دهید و طبق یک برنامه مشخص به صورت متنی،ویدیو،تصاویر،پادکست و… انجام دهید تا بتوانید در میان رقبای کاری خود با سرعت سبقت بگیرید.

 

ارتباط مستقیم تولید محتوا با سئو

آیا تولید محتوا فقط به صورت متنی است؟

یکی از مهم ترین نکاتی که در قسمت بالاتر به آن اشاره کردیم تولید محتوای متنی خشک و خالی به هیچ دردی نمی خورد بلکه باید تولید محتوای اصولی بر پایه زیر داشته باشید:

تولید محتوای متنی سئو شده

استفاده از تصاویر یونیک و مرتبط با موضوع

استفاده از ویدیو های معرفی محصولات و خدمات شما

استفاده از پادکست های صوتی

و…

اگر این نوع تولید محتوا را به صورت سئو شده و بر اساس کلمات کلیدی مهم که سئوکار شما با ابزارهای سئو  پیدا می کند انجام دهید در مدتی خیلی زودتر از انتظار شما به درآمد و فروشی فوق العاده می رسید که موجب تعجب تان می شود.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید