زندینو

Search
معرفی بهترین ابزارهای طراحی پست و استوری با موبایل

معرفی بهترین ابزارهای طراحی پست و استوری با موبایل

فهرست مطالب

خیلی از افراد به دنبال ابزاری برای طراحی پست و استوری در اینستاگرام هستند اما نمی دانند از میان کدام یک از ابزارهای طراحی پست و استوری که وجود دارند استفاده کنند که رابط کاربری ساده تری داشته باشد و در عین حال دارای قابلیت های زیادی باشد که بتوانند کاورهای حرفه ای و زیبا برای پیج خود طراحی کنند  که در این مطلب به بررسی بهترین ابزارهای طراحی کاور اینستاگرام با گوشی موبایل می پردازیم و در انتها یک ابزار حرفه ای و جامع معرفی می کنیم که بهترین روش برای طراحی کاور پست و استوری اینستاگرام است.

امروزه خیلی از افراد به کسب و کارهای اینترنتی روی آورده اند و به دنبال راهی برای طراحی کاور ها و عکس های با کیفیت و حرفه ای برای کسب و کار خود و محصولاتشان هستند که لازم است کاربردی ترین ابزارها را برای این موضوع بشناسیم و از آنها استفاده کنیم چون همیشه نمی توان به یک نرم افزار اکتفا کرد لازم است از نرم ابزارهای طراحی پست و استوری مختلف استفاده کنیم تا با دست باز تری ادیت های خود را انجام دهیم.

نرم افزارهای گوشی موبایل برای چه اشخاصی مناسب است؟

نرم افزارهای موبایل برای طراحی و ادیت کاورهای اینستاگرام دارای محدودیت های زیادی هستند که شما نباید انتظار داشته باشید تمامی آن ایده ای که در ذهنتان است به وسیله آنها طراحی کنید بلکه بیشتر برای افراد تازه کار و افرادی که دسترسی به سیستم کامپیوتری ندارند مناسب است که فعلا برای شروع کار بتوانند با یک کاور جذاب و ساده فعالیت خود را آغاز کنند.

این نرم افزارها قالب ها و امکانات محدودی در اختیار شما قرار می دهد که نمی توانید ایده های جدید خود را روی آن پیاده کنید حتی ممکن است کاورهای شما در میان افراد دیگری که از این نرم افزارها استفاده می کنند تکراری باشد پس باید انتظار یک کار ساده برای شروع کار باشید نه یک ابزار حرفه ای برای پیاده سازی چروژه های خفن با ایده های جدید که بتوانید خلاقیت های خود را روی آن پیاده کنید.

نرم افزارهای گوشی موبایل برای چه اشخاصی مناسب است؟

خیلی از افراد ممکن است در ابتدای کار سیستم کامپیوتری نداشته باشند و بخواهند بدون سیستم ادیت های خود را انجام دهند و فعالیت خود را شروع کنند که استفاده از نرم افزارهای گوشی موبایل برای طراحی کاور پست و استوری در اینستاگرام بسیار مناسب است و می توانند از این نرم افزارها و امکاناتی که در اختیارشان قرار می دهد استفاده کنند.

معرفی ابزارهای کاربردی طراحی پست و استوری انستاگرام:

امروزه نرم افزارهای زیادی هم در سیستم عامل اندروید و هم IOS وجود دارد که می توانید از آنها برای طراحی پست و استوری های خود از آنها استفاده کنید که در ادامه مهم ترین و پرکاربردترین آنها را معرفی می کنیم که بتوانید در شروع کار بهترین بازدهی را از آنها بگیرید.

ابزار طراحی پست و استوری VSCO:

این ابزار یکی از قدرتمند ترین ابزارهای فیلتر عکس در اندروید و IOS است که برای هردو سیستم قابل استفاده است و در دسترس است و می توانید دسترسی به انواع فیلترهای جذاب برای ادیت عکس های خود برای با کیفیت تر و زیباتر کردن آنها استفاده کنید و اگر به صورت طولانی مدت دست خود را روی عکس نگه دارید تغییرات عکس را مشاهده می کنید و مقایسه قبل و بعد عکس را به شما نشان می دهد.

نرم افزارهای گوشی موبایل برای چه اشخاصی مناسب است؟

کاربرد این نرم افزار تنها به فیلترهای متعدد آن محدود نمی شود بلکه می توانید به کمک ابزارهایی که برای ادیت دارد قالب و کاوری جذاب طراحی کنید مخصوص سایزهای پست و استوری اینستاگرام و می توانید از آنها برای شروع فعالیت خود روی اینستاگرام استفاده کنید.

استفاده از نرم افزار کاربردی Inshot:

نرم افزار اینشات یکی از نرم افزارهایی است که ممکن است همه شما اسم آن را شنیده باشید و حتی بارها به صورت اتفاقی آن را نصب و برای استفاده شخصی از آن استفاده کرده باشید که این ابزار این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید هم برای ویدیو ادیت انجام دهید و هم برای عکس و طراحی کاور پست و استوری و تقریبا جامع ترین و مناسب ترین ابزاری است که می توانید از آن استفاده کنید.

این ابزار هم برای اندروید و هم برای IOS در دسترس است و می توانید با ساده ترین روش ها حرفه ای ترین کاورهایی که می شود با گوشی موبایل طراحی کرد را طراحی کنید حتی این قابلیت را به شما می دهد که بتوانید قالب های آماده از قبل تهیه شده را روی آن راه اندازی کنید و به دلخواه خود آنها را تغییر دهید.

استفاده از نرم افزار کاربردی Inshot

در میان ابزارهایی که برای گوشی موبایل وجود دارند اینشات یکی از بهترین گذینه ها است چون امکانات زیادی را با رابط کاربری ساده در اختیار شما قرار می دهد که در کم ترین زمان ممکن بتوانید یک کاور نسبتا حرفه ای طراحی و استفاده کنید.

معرفی نرم افزار دوست داشتنی Canva:

این ابزار نیز در مقایسه با دیگر ابزارها از حرفه ای ترین و ساده ترین نرم افزارها برای استفاده است این نرم افزار دارای قالب آماده بسیار زیادی برای پست و استوری است که نیازی نیست از صفر کاورهای خود را طراحی کنید و می توانید کاورهای آماده را انتخاب و به دلخواه خود تغییر دهید و از آنها برای شروع کار استفاده کنید که بسیار مناسب است و برای سیستم عامل های اندروید و IOS وجود دارد و می توانید استفاده کنید.

معرفی نرم افزار دوست داشتنی Canva

می توانید همه این سه ابزار مناسب را برای ادیت و طراحی کاور خود داشته باشید و از امکانات مختلف هر سه نرم افزار استفاده کنید تا کیفیت کار خود را افزایش دهید و کاور پست و استوری خود را از حالت ساده و ابتدایی خود خارج کنید.

فتوشاپ بهترین ابزار برای ساخت کاور پست و استوری حرفه ای:

در انتها قرار شد بهترین ابزار برای طراحی پست و استوری اینستاگرام را به شما معرفی کنیم که این نرم افزار چیزی جز فتوشاپ نمی تواند باشد که خیلی راحت با مناسبع رایگان نیز می توانید مدت زمانی را روی حرفه خود و کسب و کارتان سرمایه گذاری کنید و آموزش ببینید تا بتوانید حتی با یک سیستم کامپیوتری ساده نیز کاورهای فوق حرفه ای با کیفیت بالا تولید کنید که منحصرا ایده خودتان باشد که طراحی می کنید.

نرم افزار فتوشاپ امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید هر ایده ای که ممکن است به ذهنتان بیاید به کمک آن بتوانید حتی فراتر از آن را طراحی کنید پس می توانید برای شروع کار از نرم افزارهای گوشی موبایل که معرفی کردیم استفاده کنید و در ادامه آموزش فتوشاپ ببینید و کاورهای خود را با ایده ای که دارید در ادامه کار با فتوشاپ طراحی کنید.

فتوشاپ بهترین ابزار برای ساخت کاور پست و استوری حرفه ای

نرم افزارهای کاربردی طراحی پست و استوری که معرفی کردیم عبارت اند از:

  • نرم افزار VSCO کاربردی برای فیلتر و ادیت عکس
  • نرم افزار قدرتمند طراحی INSHOT
  • نرم افزار جذاب و کاربردی CANVA
  • و…

پس بهترین کار برای شما که می خواهید از صفر شروع کنید این است که به هیچ وجه متوقف نمانید برای آموزش فتوشاپ سعی کنید در ابتدا کار خود را با این نرم افزارهای گوشی موبایل که معرفی کردیم شروع کنید و در ادامه کار آموزش فتوشاپ ببینید و زمانی که حرفه ای شدید کاور جدید خود را با ایده های جدید خود طراحی و استفاده کنید.

 

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید