زندینو

Search
سئو سایت هزینه کردن است یا سرمایه گذاری؟

سئو سایت هزینه کردن است یا سرمایه گذاری؟

فهرست مطالب

هر سایتی که راه اندازی می شود برای پیشرفت و دیده شدن به سئو نیاز دارد، اما واقعا آیا سئو سایت هزینه کردن است یا سرمایه گذاری؟ در این مقاله از زندینو می خواهیم به صورت کامل به این موضوع بپردازیم که آیا سئو کردن سایت امری ضروری است یا خیر پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

بعد از طراحی سایت ارومیه مهم ترین چیزی که برای کسب و کار اینترنتی لازم است سئو است، چون بدون سئو شما ماشینی دارید که حرکت نمی کند و سایت شما بدون سئو هیچ کاربردی ندارد. مغازه ای دارید که کسی از جلوی درب آن نمی گذرد پس اگر می خواهید بیشتر با این موضوع آشنا شوید این مطلب برای شماست.

چرا باید سایتم را سئو کنم؟

یکی از سوالاتی که برای خیلی از مراجعه کنندگان زندینو برای طراحی سایت برایشان ایجاد می شود این است که آیا سئو ضروری است و حتما باید انجام شود؟

معمولا زمانی افراد این سوال را می پرسند که اطلاعات کافی در مورد سئو و کسب و کار اینترنتی نداشته باشند. چون سئو برای سایت مثل چرخ های یک ماشین است و آیا یک ماشین بدون چرخ هایش حرکت می کند؟

زمانی که شما یک سایت طراحی می کنید سایت شما در صفحه نتایج گوگل دیده نمی شود، چون گوگل هنوز نمی داند شما چه فعالیتی دارید و آیا به مخاطب های خود اهمیت می دهید یا خیر؟ پس برای این کار به سئو و تولید محتوای سئو شده نیاز دارید تا سایت شما توسط گوگل رتبه بگیرد.

باید در نظر داشته باشید که در زمینه کاری شما قبل از طراحی سایت شما میلیون ها سایت مشابه وجود دارد که تعدادی سئوی اصولی کرده و فروش و درآمد بالایی دارند و تعدادی فعالیت خاصی ندارند و جایگاه و درآمد بالایی ندارند و دلیل دیده نشدن اولیه در گوگل الین است که گوگل می خواهد تشخیص بدهد که شما چه نوع فعالیتی دارید.

چرا باید سایتم را سئو کنم؟

برای دیده شدن به چه نیاز داریم؟

برای اینکه سایتی که طراحی کرده اید در گوگل رتبه بگیرد و دیده بشود و مخاطب به خود جذب کند به سئو نیاز دارد، که به کمک یک سئوکار با تجربه و ماهر باید تمامی الگوریتم های سئو در محتواهایی که منظم و طبق برنامه تولید و منتشر می کنید رعایت شود که بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

سئوکار شما به کمک ابزارهایی که در اختیار دارد کلمات کلیدی که مخاطب های شما برای پیدا کردن سایت شما جستجو می کنند را پیدا می کند و سعی می کند سئو سایت شما را بر اساس این کلمات انجام دهد که سایت شما با این کلمات رتبه بگیرد و زمانی که مخاطب این کلمات را جستجو می کند سایت شما برای او نمایش داده شود.

آیا هزینه سئو زیاد است؟

یکی از نگرانی های خیلی از افراد هزینه ای است که بابت سئو پرداخت می کنند اما باید این هزینه را به جای صرف پول، سرمایه گذاری برای آینده کسب و کار خود در نظر بگیرید، چون دقیقا سئویی که درست انجام شود سایت شما را به سمت شناخته شدن و فروش های بالا هدایت می کند. پس باید اگر وارد حوزه کسب و کار اینترنتی می شوید در مورد همه پیش نیازهای آن تحقیق کنید تا با دیدی بازتر و با آگاهی بیشتر وارد این مسیر شوید. اگر می خواهید بیشتر با این موضوع آشنا شوید می توانید به مطلب آیا سئو سایت هزینه بر است؟ مراجعه کنید.

بدون سئو هم می توان فروش داشت؟

پرسیدن این سوال همین قدر خارج از منطق است که بپرسیم آیا بدون چرخ هم می توان با ماشین حرکت کرد؟! قطعا یک سایت برای دیده شدن به سئو نیاز دارد و تا زمانی که سایت شما در گوگل رتبه نگیرد و توسط مخاطب های شما و افرادی که به محصولات و خدمات شما نیاز دارند دیده نشود فروشی اتفاق نمی افتد پس باید آینده کسب و کار خود و داشتن فروش های بالا سئو را مد نظر داشته باشید و از آن غافل نشوید. 

آیا باید سئو توسط سئوکار انجام شود؟

خیلی از افراد زمانی که متوجه اهمیت سئو در کسب و کار اینترنتی می شوند وسوسه می شوند که سئو را یاد گرفته و خود سئوی سایت خود را انجام دهند این مورد بسیار مفید و عالی است اما زمانی که شما چندین سال قبل شروع به آموزش سئو کرده باشید و در سئو تجربه و مهارت کافی داشته باشید نه اینکه در جریان راه اندازی سایت خود شروع به آموزش کنید و روش های سئو را روی سایت و فروشگاه خود تست کنید که اگر راهی را اشتباه بروید ممکن است کل کسب و کار شما را به خطر بیاندزد پس بهترین کار این است که از کمک یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تجربه و حرفه ای در این کار استفاده کنید و این کار را به آنها بسپارید.

آیا باید سئو توسط سئوکار انجام شود؟ 

سئو سایت خود را به چه کسی بسپاریم؟

برای سئو سایت خود باید به دنبال یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و با تجربه باشید که تمامی خدمات سئو، طراحی سایت،تولید محتوا و تبلیغات و بازاریابی را داشته باشد و بتواند تمامی کارهای پیشرفت کسب و کار اینترنتی شما را بر عهده بگیرد و همه آنها را در یک راستا به سمت فروش بالا و برندسازی انجام دهد.

تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو دارای با تجربه ترین سئوکاران و تیم دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت است که به شما کمک می کند یک تیم 18 نفره از افراد کارآموخته و متخصص برای پیشرفت سایت خود در اختیار داشته باشید و شما تنها وظیفه مدیریت سایت خود را بر عهده داشته باشید و آنها با ایده های خلاقانه سایت شما را به بالاترین و بهترین سطح خود می رسانند.

در انتخاب افرادی که سایت شما را سئو می کنند باید بسیار دقت داشته باشید چون در این میان افراد سودجو نیز زیاد است که به شما پیشنهاد بهترین نتیجه را با کمترین هزینه را می دهند که در این مواقع باید مراقب باشید چون این افراد به کمک روش های غیر اصولی سایت شما را بالا می آورند که می تواند برای سایت شما و کسب و کارتان یک تهدید جدی باشد. 

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید