زندینو

Search
آیا سئو سایت هزینه بر است؟

آیا سئو سایت هزینه بر است؟

فهرست مطالب

ممکن است شما که به دنبال راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید اسم سئو و تاثیر آن را برای پیشرفت آن شنیده باشید اما در مورد مزایای آن و هزینه ای که برای شما می تواند داشته باشد به خوبی اطلاعات نداشته باشید که در این مطلب همراه آژانس دیجیتال مارکتینگ زندینو قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم پس در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت کامل با سئو و هزینه ای که لازم است برای آن پرداخت کنید به صورت کامل آشنا شوید.

سئو رکن اصلی هر سایتی برای پیشرفت و شناخته شدن است پس اگر قصد راه اندازی سایت دارید و می خواهید حوزه اینترنتی را به دست بگیرید به سئو نیاز دارید که در این محتوا به صورت کامل با این موضوع آشنا می شوید.

چرا در کسب و کار اینترنتی به سئو نیاز داریم؟

قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم که برای سئو به چه هزینه ای نیاز داریم باید بدانیم بابت چه چیزی هزینه می کنیم و چه مزیتی دارد که در این قسمت به صورت کامل به این موضوع می پردازیم.

سئو به مجموعه قوانینی گفته می شود که گوگل برای شما تعیین می کند که با استفاده از الگوریتم های آن می توانید محتوایی تولید کنید که گوگل به شما رتبه دهد و بتوانید سایت خود و فروشگاهتان را در صفحه اول نتایج گوگل ببینید. البته اگر می خواهید با موضوع اینکه چرا باید سایت خود را سئو کنیم و چرا به نیاز داریم می توانید به مطلب چرا باید سایت را سئو کنیم؟ مراجعه کنید.

چرا در کسب و کار اینترنتی به سئو نیاز داریم؟

آیا برای انجام سئو اصولی به سئوکار نیاز داریم؟

صددرصد برای انجام اقدامات سئویی به یک سئوکار ماهر از یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای مثل زندینو نیاز دارید چون همانقدر اگر سئو اصولی و طبق روش های مناسب انجام شود می تواند به پیشرفت کسب و کار شما کمک کند اگر از روش های نامناسب مثل سئو کلاه سیاه استفاده شود می تواند برای کسب و کار شما پر ریسک باشد.

سئوکار شما به کمک ابزارهایی که در اختیار دارد می تواند کلمات کلیدی مهم را پیدا کند و به تیم تولید محتوای شما کمک کند محتواهای سایت شما را براساس این کلمات تولید کند که بتوانید در این کلمات جزو سایت های رقابتی باشید.

کلمه کلیدی چیست؟ | دلیل اهمیت تولید محتوا براساس کلمات کلیدی

کلمه های کلیدی به کلماتی گفته می شود که کاربران و مخاطب های هدف شما برای پیدا کردن محصولات و فروشگاه شما از آنها استفاده می کند و این کلمات را در گوگل جستجو می کند پس اگر بتوانید براساس این کلمات در حوزه کاری خود روی گوگل رتبه بگیرید برگ برنده دست شماست چون هرکسی که این کلمات را جستجو کند سایت شما و محصولات شما در اختیارش قرار می گیرد.

پس تولید محتوای اصولی تولید محتوایی است که سئو شده باشد و بر اساس الگوریتم های سئو در راستای جذب مخاطب هدف باشد و تولید محتوای بی برنامه و غیر اصولی نمی تواند هیچ تاثیری در پیشرفت کسب و کار شما داشته باشد.

آیا هزینه سئو کردن سایت زیاد است؟

یکی از مشکلاتی که خیلی افراد با آن مواجه هستند هزینه سئو است که باید خیالتان را از این بابت راحت کنیم که سئو سایت به اندازه کرایه مغازه در یک جای پر رفت و آمد نیست و با صرف هزینه بسیار پایین تری می توانید سئو سایت خود را به یک متخصص سئو و باتجربه بسپارید که سایت شما را به درآمد و فروشی برساند که باورش برایتان سخت باشد.

آیا هزینه سئو کردن سایت زیاد است؟

سایت فروشگاهی بهتر است یا کسب و کار سنتی

کسانی که در شهرستان مهاباد قصد اجاره مغازه و راه اندازی کسب و کار سنتی دارند لازم است بدانند که شما برای اجاره مغازه از یک جای متوسط رو به عالی به کرایه ماهیانه 15 الی 80 میلیون نیاز دارید درحالی که شما ماهانه برای سئوی سایت خود به یک سوم این هزینه نیاز دارید.

این درحالی است که شما در طراحی سایت در مهاباد می توانید علاوه بر تمامی مشتری های مهاباد در تمامی کشور مشتری داشته باشید و فروشگاه اینترنتی سئو شده به شما این امکان را می دهد هر کسی در هر نقطه ای از دنیا باشد و دسترسی به اینترنت داشته باشد سایت شما را ببیند و از محصولات شما خرید کند اما در فروشگاه اینترنتی برای راه اندازی به سه برابر این هزینه نیاز دارید و فروش شما محدود به مکان و زمان است پس باید متوجه تفاوت این دو مورد شده باشید.

پیدا کردن تیم دیجیتال مارکتینگ

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که شما برای سئو و تولید محتوای اصولی به یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و با تجربه نیاز دارید که به کمک آنها هر آنچه برای پیشرفت فروشگاه خود نیاز دارید فراهم کنید.

باید به دنبال تیمی باشید که سئوکار شما طراح سایت، تیم تولید محتوای خود را در اختیار داشته باشد تا با تعیین یک نقشه راه مناسب همه در یک راستا و یک سو برای پیشرفت کسب و کارتان پیش بروند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ زندینو دارای افراد حرفه ای و کارآموخته هستند که می تواند تمامی نیازهای شما برای راه اندازی و پیشرفت کسب و کار اینترنتی را فراهم کند و نیاز نخواهید داشت که برای هر یک از حوزه های طراحی سایت،سئو، تولید محتوا، گرافیک، تبلیغات و بازاریابی به دنبال افراد مختلف باشید پس اگر به دنبال طراحی سایت در مهاباد هستید از مشاوره رایگان تیم زندینو استفاده کنید تا با هر آنچه در این مسیر نیاز دارید آشنا شوید و نقشه راه قدم به قدم این مسیر را برای شما مشخص کند.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید