زندینو

Search
سئو سایت فروشگاهی -آینده کسب و کارتان را به ما بسپارید

سئو سایت فروشگاهی -آینده کسب و کارتان را به ما بسپارید

فهرست مطالب

امروزه بیشتر کسب‌و‌کارها به خصوص فروشگاه‌ها به سوی اینترنتی شدن روی آورده‌اند تا محصولات خود را در سطح تمامی کشور به فروش برسانند و خود را محدود به فروش حضوری نکنند.

برای شروع اینترنتی کردن فروشگاه خود اولین قدم طراحی یک وبسایت و در قدم دوم سئوی اصولی آن است که برای این کار به تخصص و ماهر زیادی در این زمینه نیاز دارید که می‌توانید با فرا گرفتن این مهارت‌ها با صرف وقت و هزینه خودتان این وظیفه را بر عهده بگیرید و یا از مهارت‌های تیم‌های دیجیتال مارکتینگ مثل زندینو استفاده کنید.

مزیت های داشتن فروشگاه اینترنتی | راه اندازی وبسایت فروشگاهی

همانطور که اشاره کردیم اگر قصد راه اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی را دارید و می‌خواهید فروشگاه خود را با اینترنتی کردن گسترش دهید و مشتری‌های بیشتری را در سراسر کشور داشته باشید اولین قدم طراحی یک وبسایت اینترنتی است.

فرض کنید شما یک فروشگاه حضوری دارید که در این صورت شما باید کل روزهای هفته را در فروشگاه خود دست روی دست بگذارید و منتظر مشتری‌های رهگذری باشید اما در فروشگاه اینترنتی شما با سئوی وبسایت خود و تولید محتوای اصولی برای محصولات خود می‌توانید مشتری‌های بیشتری که به محصولات شما نیاز دارند را جذب کنید و فروش خود را بیشتر کنید.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه حضوری این است که شما در فروشگاه اینترنتی با توجه به مهارت و تلاشی که انجام می‌دهید می‌توانید فروش و مشتری بیشتری داشته باشید اما در فروشگاه حضوری شما راهی جز منتظر ماندن برای خرید یک مشتری محلی ندارید.

در فروشگاه حضوری فعالیت و فروش شما محدود به شهر و محله خاصی از شهر است که در آن فعالیت دارید اما در فروشگاه اینترنتی شما هیچ گونه محدودیتی ندارید و می‌توانید در سرتاسر کشور مشتری و فروش داشته باشید.

تصور کنید فروشگاهی دارید که تمامی مردم ایران می‌توانند به آن مراجعه کنند و خرید‌های خود را روی آن انجام دهند و در مقایسه با فروشگاه حضوری هزینه کمتری نیز دارد چون در فروشگاه حضوری شما باید هزینه اجاره مغازه، هزینه آب و برق و… را نیز پرداخت کنید که در فروشگاه اینترنتی جز هزینه اولیه طراحی و هزینه بسیار پایین ماهانه برای تمدید هاست وبسایت خود هزینه ی دیگری ندارید.

سئو سایت فروشگاهی -آینده کسب و کارتان را به ما بسپارید

 

کاربرد سئو در راه اندازی فروشگاه اینترنتی  | سئو سایت فروشگاهی

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که برای پیشرفت فروشگاه اینترنتی خود پس از راه اندازی نیاز دارید سئو است و لازم است به صورت کاملا اصولی انجام شود چون سئو به همان اندازه که برای پیشرفت فروشگاه شما نیاز است اگر غیراصولی انجام شود می‌تواند به کسب‌و‌کار شما آسیب برساند.

زمانی که شما فروشگاه اینترنتی یا وبسایت خود را طراحی می‌کنید هرچند محصولات خود را در آن وارد کنید لازم است بدانید که  وبسایت شما در نتایج گوگل دیده نمی‌شود چون رقیبان شما با انجام داده سئو در زمینه کسب و کار شما پیشرفت کرده‌اند و آنها در اولویت هستند و برای رسیدن به نقطه ای که آنها در آن قرار دارند به سئو نیاز دارید.

یکی از مهم‌ترین مواردی که در سئوی سایت فروشگاه اینترنتی باید به آن توجه کنید تولید محتوای اصولی است باید به گونه‌ای برای محصولات خود تولید محتوا کنید که به مخاطبان هدف خود ثابت کنید محصولات شما همان چیزی است که آنها به آن نیاز دارند.

سعی کنید از تولید محتوای کپی خودداری کنید و به هیچ وجه از محتوای وبسایت‌های دیگر استفاده نکنید چون الگوریتم‌های گوگل به راحتی کپی شدن آنها را تشخیص می‌دهد و به جایگاه کسب و کارتان آسیب و خسارت‌های شدیدی وارد می‌کند.

سئو دارای دامنه بسیار گسترده از فعالیت‌هایی است که نیاز به مهارت و تخصص زیادی دارد و در کل دارای سه بخش سئو داخلی ، سئو خارجی و سئو تکنیکال است که باید این کار را به عهده شخصی واگذار کنید که هم مهارت کافی داشته باشد و هم دارای تجربه کاری طولای مدتی در این زمینه باشد.

فروشگاه اینترنتی برای چه شغل هایی مناسب است ؟

شاید برایتان سوال باشد برای راه اندازی و شروع فروشگاه اینترنتی نوع محصولی که به فروش می‌رسانید اهمیت دارد یا خیر ؟! که در جواب باید گفت مهم نیست شما چه محصولی به فروش می‌رسانید چون امروزه علاوه بر فروشگاه‌های اینترنتی حتی شغل‌های خدماتی و آموزشی نیز به سمت اینترنتی شدن روی آورده‌اند و شما هر محصولی به فروش برسانید می‌توانید با سئو و تولید محتوای اصولی مخاطبان هدف خود را پیدا و جذب کنید.

در مرحله اول شما باید شناخت کامل روی محصولات خود داشته باشید و بتوانید برای تولید محتوای فروشگاه خود از این اطلاعات استفاده کنید و باید اطلاعاتی مفید و کاربردی در اختیار مخاطبان قرار دهید.

باید به گونه‌ای برای محصولات خود تولید محتوا کنید که اگر مخاطب محصولی دقیقا مشابه محصول شما را در جایی دیگر یا وبسایتی دیگر ببیند اطمینان داشته باشد که محصول شما از دیگر فروشگاه ها با کیفیت‌تر و کاربردی‌تر است.

یک سئوکار حرفه‌ای از تمامی اقدامات مهم سئویی برای پیشرفت کسب‌و‌کار شما استفاده می‌کند پس اگر فروشگاه خود را به یک سئوکار ماهر سپرده‌اید نگران نوع محصولات خود نباشید چون در صورت داشتن مهارت کافی می‌تواند تمامی کلمات مهمی که بیشتر کاربران برای پیدا کردن محصول شما جستجو می‌کنند را پیدا کند و وبسایت شما را بر اساس این کلمات سئو کند که اگر مخاطب این عبارات را جستجو کرد فروشگاه شما برای آنها نمایش داده شود.

سعی کنید از فروش محصولات فیک و بی‌کیفیت دوری کنید چون هرچند سئوکار شما بتواند برای شما مخاطب بشتری جذب کند اگر مخاطبان و مشتری‌های شما تجربه خوشایندی از خرید از شما نداشته باشند برای بار دوم از شما خرید نخواهند کرد و یا شما را به دوستان خود معرفی نخواهند کرد پس سعی کنید با کیفیت‌ترین محصولات را در فروشگاه خود موجود کنید تا خریداران فروشگاه شما به مشتری دائمی شما تبدیل شوند.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید