زندینو

Search
تبلیغات بزنیم یا سئو کنیم؟

تبلیغات بزنیم یا سئو کنیم؟

فهرست مطالب

خیلی از افراد زمانی که به کسب و کار اینترنتی روی می آورند به این فکر می کنند که تبلیغات بزنند بهتر است یا سئو انجام بدهند درحالی که این دو مورد دو موضوع کاملا جدا از یکدیگر هستند که باید هردوی این دو مورد را در جای درست خود انجام دهند که برای انجام هرکدام باید از اصولی ترین راه اقدام کنید تا بهترین نتیجه را بگیرند پس در ادامه قصد داریم به بررسی کامل این که تبلیغات بزنیم یا سئو کنیم؟ با زندینو بپردازیم.

هم تبلیغات و بازاریابی برای رشد کسب و کار اینترنتی لازم و ضروری است هم سئو و تولید محتوای اصولی که می خواهیم در این مطلب به این موضوع بپردازیم که هر کدام را چگونه انجام دهیم که بتوانیم به بیشترین حد پیشرفت خود برسیم.

تفاوت های تبلیغات با سئو وبسایت چیست؟

سئو به مجموعه فاکتورهایی گفته می شود که گوگل برای شما تعیین می کند که بتوانید یک تولید محتوای اصولی انجام دهید که هم کاربر پسند باشد و هم مورد تایید فاکتورهای گوگل باشد و باید این مورد به صورت مستمر و دائمی انجام شود که در این صورت گوگل به اهمیت شما برای کسب و کار اینترنتی و مشتری هایتان پی می برد و به شما رتبه می دهد و در صفحه اول نتایج خود وبسایت شما را به مخاطبان هدف شما معرفی می کند.

پس سئو یک روش کاملا رایگان است که می توانید با مهارت سئوی خود و یا یک کارشناس و متخصص سئوی حرفه ای این مورد را انجام دهید و بهترین نتیجه را از آن بگیرید و کمک کنید گوگل با جستجوی وبسایت شما توسط کاربران هدف وبسایت شما را به آنها معرفی کند.

تفاوت های تبلیغات با سئو وبسایت چیست؟

تبلیغات یکی از شیوه هایی است که از گذشته با روش های مختلف برای معرفی کسب و کار و محصولات خود به مشتریان و مخاطبان هدف شماست و به برندسازی شما کمک می کند و با روش های مختلف بازاریابی و تبلیغات می توانید کاری کنید اسم برند شما و محصولاتتان همیشه در ذهن مخاطبانتان باشد و زمانی که از محصولات شما را نیاز داشتند به یاد اسم فروشگاه شما بیافتند و خرید خود را از شما انجام دهند.

نقطه شروع و نقطه پایان سئو چه زمانی است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد ایجاد می شود این است که جه زمانی باید دست به شروع سئو وبسایت خود بزنیم و تا چه زمانی باید ادامه دهیم؟ اگر وبسایتمان به رشد کافی رسید باید سئو را متوقف کنیم؟

که در جواب باید گفت بعد از اتمام کار طراحی سایت شما روند سئو شما آغاز می شود که متخصص سئوی شما باید پس از ساخته شدن وبسایت به دنبال کلمات کلیدی مهم در زمینه کاری شما باشد و تولید محتوای هر روزه و مستمر خود را بر اساس این کلمات کلیدی پیش ببرد که بتوانید به حدی برسید که اگر کاربران کلمه خرید محصولات شما را جستجو می کند اولین وبسایت فروشگاه شما بالا بیاید.

اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که سئو نقطه پایان ندارد و باید تا زمانی که به رشد کافی می رسید با قدرت روند سئو خود را ادامه دهید و روز به روز قوی تر از دیروز محتواهای خود را سئو شده تولید کنید و وبسایت خود را بهینه کنید تا گوگل متوجه فعالیت اصولی و مستمر شما شود و کمک کند رتبه بگیرید و جزو 10 وبسایت صفحه اول گوگل باشید.

نقطه شروع و نقطه پایان سئو چه زمانی است؟

آیا پس از رشد وبسایتمان باید سئو را متوقف کنیم؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد ایجاد می شود این است که پس از بالا آمدن وبسایت و رشد کافی باید سئو وبسایتمان را متوقف کنیم؟ که در جواب باید گفت که سئو هیچ زمانی نقطه پایان ندارد و حتی اگر به بالاترین حد از پیشرفت خود برسید برای دوام و ماندگاری این موقعیت باید روند سئوی خود را ادامه دهید.

شاید برایتان سوال باشد که چرا باید این روند را ادامه دهیم ما که به پیشرفت خود رسیده ایم دیگر سئو را برای چه می خواهیم؟ در جواب باید گفت که رقبای شما هیچ وقت دست از تلاش برای جلو زدن و پایین کشیدن شما نمی کشند و شما باید روند سئوی خود را قوی تر از همیشه ادامه دهید تا جایگاه خود را همیشه محکم نگه دارید و همیشه یک قدم از رقبای خود جلوتر باشید.

چه زمانی و چگونه باید از تبلیغات استفاده کرد؟

تبلیغات و بازاریابی یکی از مهم ترین بخش هایی است که باید در جریان سئو و تولید محتوای اصولی باید انجام دهید تا بتوانید کسب و کار و محصولات خود را به مخاطبان خود معرفی کنید که می توانید از شبکه های اجتماعی یا ریپورتاز آگاهی به روش اصولی، تبلیغات دهان به دهان،تبلیغات رسانه ای و ویدیویی، تیزر های تبلیغاتی و… استفاده کنید که هر کدام باید در زمان مشخص و طبق قاعده خود انجام شود که در یک محتوای کامل به بحث انواع تبلیغات و راه های انجام آنها می پردازیم.

پس باید در نظر داشته باشید که قرار نیست بین تبلیغات و سئو یکی را انتخاب کنید و باید هردوی آنها را در زمان مشخص خود انجام دهید تا به بیشترین حد پیشرفت برسید و در ادامه تعدادی از مزایای استفاده از تبلیغات هدفمند را معرفی می کنیم:

  • معرفی برند و محصولات خود به مخاطبان هدف
  • تبدیل راحت مخاطبان سرگردان به مشتری دائمی
  • با افزایش بازدید وبسایت به روند سئوی شما کمک می کند
  • کمک می کند بتوانید از خلاقیت خود برای پیشرفت استفاده کنید
  • و…
چه زمانی و چگونه باید از تبلیغات استفاده کرد؟

در این مطلب به این موضوع پرداختیم که از سئو استفاده کنیم یا تبلیغات که در محتواهای قبلی به صورت کامل به بحث تبلیغات و سئو پرداخته ایم اگر مایل هستید از دیگر مطلب های ما همچون طراحی سایت در ارومیه دیدن کنید می توانید به بخش بلاگ زندینو مراجعه کنید.

خیلی از افراد زمانی که به کسب و کار اینترنتی روی می آورند به این فکر می کنند که تبلیغات بزنند بهتر است یا سئو انجام بدهند درحالی که این دو مورد دو موضوع کاملا جدا از یکدیگر هستند که باید هردوی این دو مورد را در جای درست خود انجام دهند که برای انجام هرکدام باید از اصولی ترین راه اقدام کنید تا بهترین نتیجه را بگیرند پس در ادامه قصد داریم به بررسی کامل این موضوع با زندینو بپردازیم.

هم تبلیغات و بازاریابی برای رشد کسب و کار اینترنتی لازم و ضروری است هم سئو و تولید محتوای اصولی که می خواهیم در این مطلب به این موضوع بپردازیم که هر کدام را چگونه انجام دهیم که بتوانیم به بیشترین حد پیشرفت خود برسیم.

 

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید