زندینو

Search
جایگاه کسب و کار اینترنتی در دنیای امروزی

جایگاه کسب و کار اینترنتی در دنیای امروزی

فهرست مطالب

امروزه همه کسب و کارها در هر زمینه ای هم در زمینه خدماتی و هم فروشگاهی به اینترنتی شدن روی آورده اند چون کسب و کار اینترنتی در درجه اول قرار دارد و با استفاده از کسب و کار اینترنتی می‌توانید خدمات و محصولات خود را در سطح کشوری به مردم معرفی کنید و به فروش برسانید اما در کسب و کار حضوری فقط محدود به یک شهر یا یک منطقه هستید که در کسب و کار اینترنتی هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد پس در ادامه با زندینو همراه باشید تا به بررسی جایگاه کسب و کار اینترنتی در دنیای امروزی بپردازیم.

طراحی وبسایت و سئوی وبسایت برای همه کسب و کارها لازم و ضروری است چون می‌توانید حوزه فعالیت خود را گسترش دهید و بدون هیچ محدودیتی تفاوت محصولات خود را با دیگران به راحتی به مردم نشان دهید و فروش بیشتری داشته باشید.

طراحی وبسایت قدم اول شروع کسب و کار اینترنتی:

برای شروع کسب و کار اینترنتی باید به دنبال یک تیم دیجیتال مارکتینگ شناخته شده و با تجربه مثل زندینو باشید که دارای طراح سایت با تجربه کاری در کسب و کارهای مختلف داشته باشد و بتواند با اصولی ترین روش ها وبسایت یا فروشگاه اینترنتی شما را طراحی کند و به شما کمک کند کسب و کار اینترنتی را قدم به قدم و اصولی آغاز کنید.

زندینو برای شما دارای مشاوره رایگان است که می توانید تمامی نقشه راه خود را از آغاز تا زمان پیشرفت برنامه ریزی کنید و با آگاهی کامل در این مسیر قدم بگذارید. طراحی اصولی وبسایت اینترنتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است همانطور که مهم است مغازه خود را کجا و در چه منطقه ای اجاره کنید و یا ابعاد و شکل مغازه به چه صورت باشد ظاهر و نحوه طراحی سایت نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

طراحی وبسایت قدم اول شروع کسب و کار اینترنتی:

امروزه تیم های زیادی هستند یا افراد زیادی هستند که ادای طراحی سایت و سئوی سایت را دارند و ممکن است با قیمت های بسیار پایین شما را وسوسه به همکاری بکنند اما این افراد از عدم آگاهی شما سواستفاده می‌کنند و از روش های غیر اصولی برای طراحی سایت شما استفاده می‌کنند و از روش های سئو کلاه سیاه که در بلاگ زندینو کامل به آن پرداخته ایم برای بالا آوردن سریع وبسایت شما استفاده می‌کنند که برای اعتبار کسب و کار شما بسیار آسیب رسان است.

سئو مهم ترین بخش کسب و کار اینترنتی:

در بین دو قدم طراحی سایت و سئو قدم های ریز دیگری نیز وجود دارد که به صورت کامل به آنها نیز می‌پردازیم اما پس از تکمیل طراحی و دیزاین سایت مهم ترین نکته ای که نباید از یاد ببرید استفاده از مهارت های یک تیم تولی محتوا و یک سئوکار متخصص است که زندینو دارای سئوکاران خبره و با تجربه هستند که تیم تولید محتوای شما همیشه در ارتباط با سئوکار هستند و با برنامه ریزی لازم پیشرفت کسب و کار شما را تضمین می‌کنند.

چرا به تیم تولید محتوا نیاز داریم؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ایجاد می‌شود این است که نمی شود ما یک سئوکار ماهر داشته باشیم و با ارتباط با او و مشورت او تولید محتوای سایت را خودمان انجام دهیم؟ لازم به ذکر است که تولید محتوا یکی از مهم ترین بخش های سئو است و به مهارت ها و فاکتورهای خاصی نیاز دارد که باید بابت آنها آموزش دیده باشید و تجربه کافی باشید اگر این مهارت ها را داشته باشید این عمل ممکن است در غیر این صورت باید این کار را به متخصصین تولید محتوا واگذار کنید.

تولید محتوای اصولی فقط شامل تولید یک متن ساده و چند کلمه ای نیست بلکه باید علاوه بر تولید محتوای متنی با کیفیت از ویدیو،پادکست،تصاویر بهینه و مفید استفاده کنید تا هم سئوی قدرتمندتری داشته باشید و هم کاربرپسند‌ تر باشد که گوگل به شما رتبه بدهد و بتوانید به پیشرفت کافی برسید.

سئو مهم ترین بخش کسب و کار اینترنتی:

سئو چیست و سئوکار ما چه کاری انجام می دهد؟

حال به بحث مهم سئو می رسیم که لازم است بدانید در سئو که به صورت کامل قبلتر به بحث سئو پرداخته ایم به شما بگوییم که سئوکار شما با ابزارهای مخصوص سئو که در اختیار دارد به دنبال کلمات کلیدی در کسب و کار شما می‌گردد تا متوجه شود کاربران و مخاطبان هدف شما برای پیدا کردن محصولات شما در گوگل چه چیزی را جستجو می‌کنند و با مشورت تیم تولید محتوای خود بر اساس این کلمات سئو و تولید محتوای هود را انجام می دهد تا در این کلمات سایت شما رتبه بگیرد و زمانی که مخاطب این کلمات را جستجو می کند وبسایت شما برای آنها نمایش داده شود.

ویژگی های مهم یک تیم دیجیتال مارکتینگ مناسب:

مهم ترین چیزی که قبل از حتی قدم اول یعنی طراحی سایت باید به آن دقت داشته باشید این است که شما باید به دنبال یک تیم دیجیتال مارکتینگ با مهارت ها و اعضای کافی برای انجام همه فعالیت های شما باشد. تیم شما باید دارای طراح سایت، سئوکار ماهر،تیم تولید محتوا،تیم گرافیک و دیزاین‌و… باشد که تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو با داشتن سابقه در طرزاحی سایت و سئوی همه انواع کسب و کار اینترنتی دارای افراد مجرب و کارآموخته در همه زمینه هایی است که شما ممکن است در مسیر کسب و کار اینترنتی خود به آن نیاز داشته باشید.

ویژگی های تیم دیجیتال مارکتینگ مناسب:

ویژگی های مهم یک تیم دیجیتال مارکتینگ مناسب:

داشتن افراد با تجربه و یک تیم کامل

داشتن تجربه کاری با انواع پروژه های بزرگ و موفق

داشتن طراح سایت و سئوکار ماهر و با تجربه

استفاده از روش های اصولی برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی

و…

قبل از شروع کسب و کار اینترنتی باید در مورد تمامی حوزه های دیجیتال مارکتینگ و آنچه نیاز دارید به صورت کامل تحقیق کنید و اطلاعات کافی را در دست داشته باشید تا از اصطلاحات و فعالیت هایی که در این زمینه به کار برده می شود به خوبی بتوانید سر در بیاورید و با مشورت تیم خود بتوانید بهترین ایده ها را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

 

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید