زندینو

Search
برای طراحی سایت از برنامه نوسی استفاده کنیم یا وردپرس؟

برای طراحی سایت از برنامه نوسی استفاده کنیم یا وردپرس؟

فهرست مطالب

طراحی سایت اولین قدم شروع کسب و کار اینترنتی است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید از مهارت های یک طراح سایت ماهر استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید و یک وسایت اصولی داشته باشید که به خیال راحت بتوانید روی پیشرفت ان کار کنید و روش های مختلفی برای طراحی سایت مثل کدنویسی و وردپرس وجود دارد که خیلی از افراد  نمی دانند کدام یک برای آنها مناسب تر است که در این محتوا در زندینو قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.

امروزه همه کسب و کارها به اینترنتی شدن روی آورده اند و برای توسعه و گسترش و حوزه فعالیت خود از وبسایت اینترنتی استفاده می‌کنند که لازم است نکات ضروری در مورد طراحی و تاسیس کسب و کار اینترنتی را بدانید تا بتوانید در راه درستی قدم بردارید.

طراحی سایت با کد نویسی:

طراحی سایت با کدنویسی به این صورت است که شما از کمک یک برنامه نویس تحت وب استفاده می‌کنید که با کدنویسی و برنامه نویسی همه قسمت های وبسایت شما را طراحی می‌کند و می‌تواند به صورت اختصاصی وبسایتی با هر مدل و مدیریتی که بخواهید برای شما طراحی می‌‍کند و هیچ محدودیتی در طراحی سایت کدنویسی وجود ندارد اما برای شما که قصد طراحی یک فروشگاه اینترنتی دارید نیازی به هزینه بالا و طراحی کدنویسی نیست و می‌توانید از وردپرس استفاده کنید که در ادامه محتوا به صورت کامل بررسی می‌کنیم.

هر دوی این روش ها مزیت و مشکلات خاص خود را دارند که برای کد نویسی مزیت های زیادی وجود دارد که بهتر است برای کسب و کارهای شرکتی و تولیدی ها استفاده کنید که به امکانات ویژه ای برای کسب و کار خود نیاز دارند که بتوانند آن را کنترل کنند و کد نویسی می‌تواند به صورت اختصاصی امکانات لازم برای آنها را در اختیارشان قرار دهد.

طراحی سایت با کد نویسی:

مزیت های استفاده از وبسایت کدنویسی:

اختصاصی بودن و ایجاد امکانات دلخواه

طراحی صددرصد دلخواه ظاهر و باطن سایت

دارای امنیت بیشتر و پایه و زمینه محکم تر

دارای اعتبار بیشتر نسبت به سایت های وردپرسی

و…

طراحی سایت با وردپرس:

ابزارهای زیادی برای طراحی سایت بدون کدنویسی وجود دارد که وردپرس یکی از رایج ترین آنهاست و تقریبا امروزه فقط از آن استفاده می‌دهد چون بیشترین امکانات را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید یک وبسایت اینترنتی را به دلخواه خود طراحی کنید.در این محتوا به صورت کامل به تفاوت کدنویسی و وردپرس در طراحی سایت پرداختیم اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید به وبلاگ زندینو مراجعه کنید.

در وردپرس نیز می‌توانید وبسایت خود را تا حد بسیار زیادی به صورت دلخواه خود ایجاد کنید ولی باز هم محدودیت هایی وجود دارد که در کدنویسی وجود ندارد که برای بیشتر کسب و کارهای اینترنتی این امکانات وردپرس بیشتر از حد نیاز آنها نیز هست و بیشتر در کسب و کارهای اداری و شرکتی به کدنویسی نیاز می‌شود چون به ابزارهای خاصی برای مدیریت کسب و کار خود نیاز دارند که باید نسبت به نیاز کسب و کار آنها طراحی شود.

اگر قصد طراحی سایت فروشگاهی،آموزشی،خدماتی‌و… را دارید بهترین گذینه برای شما استفاده از وردپرس است چون طراحی با این ابزار هم هزینه کمتری دارد و هم در زمان کمتری انجام می‌شود و می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن وبسایتی کاملا اصولی طراحی کنید که به صورت کاملا نیاز شما را برطرف می‌کند.

مزیت های استفاده از وردپرس برای طراحی سایت:

دارای رابط کاربردی ساده برای طراحی سایت

طراحی سایت با هزینه ای بسیار کمتر از کدنویسی

دارای امکانات زیاد برای طراحی و کار روی وبسایت اینترنتی

طراحی سایت اصولی و جذاب در سریع ترین زمان ممکن

دارای قالب های آماده و قابل تغییر برای همه کسب و کارها

و…

چگونه با وردپرس سایت بسازیم؟

برای طراحی سایت توسط وردپرس به یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تجربه و حرفه ای نیاز دارید و کمک طراح سایت های آنها وبسایت اینترنتی خود را طراحی کنید و باید به دنبال یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تجربه مثل زندینو باشید که چندین سایت و پروژه بزرگ را طراحی و به پیشرفت رسانده باشد که اطمینان داشته باشید با طراحی و کار روی کسب و کار شما بتواند باعث پیشرفت و گسترش کسب و کار شما شود.

زندینو دارای با تجربه ترین و حرفه ایترین افراد در زمینه طراحی سایت است و کمک می‌کند با کمترین و مناسب ترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن یک وبسایت اینترنتی اصولی و مناسب کسب و کار خود را داشته باشید و بتوانید سئو و بازاریابی اینترنتی برای کسب و کار و محصولات خود را آغاز کنید.

چگونه با وردپرس سایت بسازیم؟

طراحی سایت اولین قدم کسب و کار اینترنتی است و به دقت و توجه زیادی نیاز دارد و باید با دقت تیم طراحی خود را انتخاب کنید که از خطرات احتمالی دور باشید که در یک محتوای دیگر به خطرات ناشی از عدم دقت در انتخاب طراح سایت خودتان می‌پردازیم که بدانید اگر سرخود و بدون تحقیق در این مسیر قدم بگذارید ممکن است چه اتفاقی برایتان رخ دهد.

یکی از مهم ترین نکات دیگر که در مورد وردپرس وجود دارد این است که می‌توانید حتی با کدنویسی اگر زمانی مایل بودید و به پیشرفت رسیدید با کدنویی نیز در آن تغییر ایجاد کنید و به دل خودتان با توجه به نیاز کسب و کارتان برای آن امکانات ایجاد کنید و در ظاهر آن تغییر ایجاد کنید پس بهترین کار شروع با وردپرس است که در زمان پیشرفت نیز شما را دچار مشکل نمی‌کند و برای همه نیازهای شما امکانات دارد ولی اگر مایل باشید می توانید با کدنویسی نیز در آن تغییر ایجاد کنید.

 

 

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید