زندینو

Search
بازاریابی تبلیغاتی چیست ؟

بازاریابی تبلیغاتی چیست ؟

فهرست مطالب

زمانی که شما قصد راه اندازی کسب‌و‌کاری را دارید لازم است خدمات و محصولات خود را به صورت اصولی به مخاطبان هدف خود معرفی کنید تا آنها را به سمت خود جذب کنید و درآمد بیشتری داشته باشید.

بازاریابی تبلیغاتی یکی از مهم‌ترین نکاتی است که در معرفی کسب‌وکار خود به دیگران لازم است از آن استفاده کنید و برای استفاده اصولی از آن لازم است آن را به خوبی بشناسید و با مزایای استفاده از آن آشنا باشید.

زمانی که می‌خواهید کسب‌وکار خود را به صورت اینترنتی گسترش دهید باید به فکر نقشه راه مناسبی برای بازاریابی تبلیغاتی آن باشید که در این مطلب با بررسی این موضوع این مشکل را برای شما برطرف خواهیم کرد.

بازاریابی تبلیغاتی چیست ؟! | جذب مشتری بیشتر

امروزه همه کسب‌وکارها هم در زمینه فروشگاهی ، خدماتی ، شرکتی و… به سمت اینترنتی شدن روی آورده‌اند و می‌خواهند به کمک فضای وب کسب‌وکار خود را گسترش دهند و به جای مخاطبان یک شهر یا یک منطقه در کل کشور مشتری داشته باشند.

زمانی که شما وبسایتی را طراحی می‌کنید و محصولات خود را در آن موجود می‌کنید فروشگاه یا شرکت شما روی فضای اینترنت توسط مخاطبان دیده نمی‌شود و مثل این است در مکانی متروکه که کسی از آن رد نمی‌شود مغازه ای تاسیس کنید.

برای دیده شدن و شناخته شدن در حوزه کاری خودتان به بازاریابی تبلیغاتی نیاز دارید که این بازاریابی می‌تواند به صورت سنتی یا اینترنتی انجام شود و برای انجام آن به تخصص کافی نیاز دارید در غیر این صورت باید از تیم های دیجیتال مارکتینگ مثل زندینو کمک بگیرید.

برای بازاریابی تبلیغاتی لازم است چه کم چه زیاد هزینه صرف کنید پس باید به صورت اصولی و در زمان مشخص خود انجام شود در غیر اینصورت نتیجه ای دریافت نمی‌کنید و هزینه‌ای که صرف کرده‌اید بر باد می‌رود.

بازاریابی تبلیغاتی چیست ؟

معرفی و آشنایی با انواع ads

بازاریابی تبلیغاتی بیشتر به دو شکل سنتی و اینترنتی انجام می‌شود و لازم است با توجه به کسب‌وکار شما و نیاز شما از همه آنها استفاده شود و این موارد را باید یک متخصص در این زمینه تشخیص دهد و به شما کمک کند از آن بیشترین نتیجه را بگیرید.

معرفی بازاریابی تبلیغاتی سنتی

بازاریابی سنتی معمولا از فضای وب دور است و از روش‌هایی استفاده می‌شود که مردم در هنگام انجام فعالیت‌های روزمره خود کسب‌وکار و خدمات شما را ببینند و همیشه با دیدن آن در میان فعالیت‌های روزانه خود اسم برند شما و خدماتتان در ذهنشان حک شود.

یکی از این روش‌های استفاده از رادیو و تلویزیون است که بیشتر افراد به هنگام رانندگی در خودرو به رادیو گوش می‌دهند و با تبلیغات برای کسب‌وکار خود روی رادیو می‌توانید کاری کنید اسم برند شما همیشه در خودروهای مخاطبان هدف شما به گوش بخورد.

بیشتر افراد در منزل تلویزیون دارند و برنامه‌های تلویزیونی را مشاهده می‌کنند به خصوص از تلویزیون برای محصولات و خدمات مربوط به بانوان بیشتر می‌توان استفاده کرد چون آنها بیشتر از آقایان برنامه‌های تلویزیون را تماشا می‌کنند.

یکی دیگر از روش‌های بازاریابی تبلیغاتی سنتی استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی است که با پیدا کردن بیلبوردهای داخل شهر و مکان هایی که دارای ترافیک هستند می‌توانید یک بنر از خدمات خود طراحی کنید و با نصب آن همه افراد منتظر در ترافیک به آن توجه خواهند کرد.

یکی دیگر از جاهای مناسب برای استفاده از بیلبوردها پمپ‌های بنزین است که افراد به هنگام سوختگیری به آن توجه می‌کنند و اسم برند شما و خدماتتان در ذهنشان حک می‌شود.

مورد آخری که از بازاریابی تبلیغاتی سنتی معرفی می‌کنیم تبلیغات در مترو است که در شهرهای بزرگ به دلیل ترافیک بالا و هزینه بالای تاکسی بیشتر مردم برای رفت و آمد از مترو استفاده می‌کنند و همیشه سیل عظیمی از مردم در این مکان وجود دارد و با انجام تبلیغات در این مکان می‌توانید بیشترین مخاطب هدف را به خود جذب کنید.

آشنایی با بازاریابی تبلیغاتی اینترنتی

یکی از مهم‌ترین روش‌های بازاریابی تبلیغاتی که امروزه بسیار مرسوم است و از آن برای تبلیغات جذاب مشتری برای کسب‌وکارهای اینترنتی استفاده می‌شود بازاریابی تبلیغاتی اینترنتی است.

در این مورد می‌توان به یکی از مهم‌ترین روش‌های بازاریابی اینترنتی یعنی سئو اشاره کرد که می‌توانید به کمک مهارت‌های سئو به صورت کاملا رایگان وبسایت خود را در میان رقیبان روی کلمات کلیدی مهم به صفحات اول نتایج گوگل برسانید.

این توضیح به این معنی است که می‌توانید به کمک سئو کلماتی را پیدا کنید که مخاطب برای پیدا کردن خدمات و محصولات شما جستجو می‌کنند و روی آنها سئو انجام دهید که اگر مخاطب این عبارات را جستجو کرد در صفحه اول نتایج گوگل وبسایت شما به مخاطب نمایش داده شود.

یکی دیگر از روش‌های استفاده از بازاریابی تبلیغاتی اینترنتی استفاده از شبکه‌های اجتماعی مثل : اینستاگرام ، یوتیوب ، تویتر و… است . این شبکه‌ها در میان مردم دارای طرفداران زیادی است و روزانه مدت زمان زیادی را روی این شبکه‌ها سپری می‌کنند و بهترین مکان برای تبلیغات اصولی برای کسب‌وکار خود این شبکه‌ها هستند.

ایمیل مارکتینگ یا اسم ام اس مارکتینگ یکی از بهترین روش‌های بازاریابی تبلیغاتی برای کسب‌وکارهای فروشگاهی است و می‌توانید به کمک آن مشتری‌های قبلی خود را به خرید دوباره از شما ترغیب کنید و لازم است با یک متن تبلیغاتی مناسب و هدف دار آنها را به سمت فروشگاه خود هدایت کنید.

روش های استفاده از Advertising marketing

اکنون که با بازاریابی تبلیغاتی به صورت کامل آشنا شدیم باید بدانیم که چگونه می‌توان به صورت اصولی از آن استفاده کرد که بتوانید بهترین نتیجه را از آن دریافت کنید.

اگر شما قصد راه اندازی کسب‌وکاری را دارید و یا کسب‌وکاری دارید و می‌‌خواهید از این خدمات استفاده کنید تا در کسب‌وکار خود پیشرفت کنید اگر بخواهید روش‌های آن را آموزش ببینید به سالها آموزش و کسب تجربه نیاز دارید.

بهترین انتخاب برای شما استفاده از خدمات یک تیم حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ مثل زندینو است که دارای مجرب‌ترین کارمندان در این زمینه باشد و بتواند با مشاوره دقیق و برنامه‌ریزی مناسب بازاریابی تبلیغاتی کسب‌وکار شما را به عهده بگیرد.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید