زندینو

Search
گوگل دیسکاور چیست؟راه های ورود به گوگل دیسکاور

گوگل دیسکاور چیست؟راه های ورود به گوگل دیسکاور

فهرست مطالب

این بخش از گوگل یکی از جذاب ترین بخش های گوگل است که با توجه به سلیقه کاربران محتواهای بیشماری برای آنها آماده می کند که امروزه خیلی از افراد از این بخش گوگل یعنی گوگل دیسکاور استفاده می کنند که در این محتوا می خواهیم به صورت کامل به بررسی این موضوع بپردازیم که گوگل دیسکاور چیست و چرا در میان مردم تا این حد ترند شده است و از آن استفاده می کنند پس در ادامه با زندینو همراه باشید تا به صورت کامل این موضوع را بررسی کنیم.

ممکن است خیلی از شما با گوگل دیسکاور این بخش جذاب از گوگل آشنا نباشید و برایتان سوال باشد که چه کاربردی دارد و چگونه می توانیم محتوایی تهیه کنیم که به گوگل دیسکاور وارد شود و دیده شود که در این محتوا قصد داریم به صورت کامل به این موضوع بپردازیم.

گوگل دیسکاور چیست؟

گوگل دیسکاور بخشی از گوگل است روی گوشی های هوشمند که با توجه به سابقه جستجو و استفاده از نرم افزارها محتواهایی جذاب و کاربردی برای شما نمایش می دهد که از آنها استفاده کنید و یکی از جالب ترین ویژگی های این بخش از گوگل این است زمانی که شما دارید محتوایی را مطالعه می کنید گوگل دارد شما را بهتر می شناسد و محتواهایی جذاب تر برای شما پیدا می کند که به شما نمایش دهد.

گوگل از طریق سابقه جستجوی گوگل شما،سابقه استفاده از نرم افزارها و همچنین مکان شما برایتان محتوا جمع آوری می کند حال ممکن است برایتان سوال باشد مکان چگونه می تواند تاثیر داشته باشد؟ در جواب باید گفت که در هر منطقه جغرافیایی نوعی  محتوا دارای طرفداران بیشتری است و با توجه به سابقه جستجوی منطقه سکونت شما تشخیص می دهد چه محتواهایی در این محل ها بیشتر جستجو می شوند برای شما نشان می دهد.

این بخش از گوگل در گوشی های هوشمند برای بالا بردن اطلاعات و سرگرمی به شدت جذاب است به صورتی که وارد آن می شوید دیگر نمی توانید از آن خارج شوید به حدی هوش این بخش بالا است که می تواند کامل ذهن شما بخواند که به چه محتواهایی نیاز دارید و به بحث هایی بیشتر علاقه دارید و از مطالعه آنها سیر نمی شوید و جالب این است هرچه بیشتر روی آن باشید بیشتر ربات های گوگل شما را می شناسد و محتواهایی جذاب تر از نظر شما را برایتان نمایش می دهد.

گوگل دیسکاور چیست؟

چگونه می توان به گوگل دیسکاور وارد شد؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ایجاد می شود این است که چگونه می توانیم محتواهای خود را وارد گوگل دیسکاور کنیم؟ که در جواب باید گفت یکی از اصلی ترین کارهای ورود به گوگل دیسکاور تولید یک محتوای با کیفیت و اصولی از نظر سئو است که بتوانید محتوایی از هر نظر با کیفیت و با کیفیت سئوی بالا تولید کنید و زمانی که محتوای شما در گوگل رتبه بگیرد خود به خود در بخش دیسکاور افرادی که خواهان و علاقه مند این موضوع هستند نمایش داده می شود. در این محتوا به صورت کامل با گوگل دیسکاور و اهمیت ورود به آن پرداختیم اگر مایل هستید از دیگر مطلب های ما همچون آموزش سئوی تصاویر سایت دیدن کنید می توانید به بخش بلاگ زندینو مراجعه کنید.

یکی دیگر از راه های ورود به گوگل دیسکاور استفاده از عنوان های ترغیب کننده و شیطنت آمیز است که برای مخاطبان جذاب باشد و به مطالعه آن روی بیارند و این امر باعث اعتبار گرفتن و رتبه گرفتن محتوای شما می شود و باعث می شود گوگل تصور کند شما محتوایی با کیفیت و کاربرپسند تهیه کرده اید و در دیسکاور افرادی که به این موضوع علاقه دارند نمایش می دهد.

استفاده از عکس های بهینه یکی دیگر از مهم ترین نکات راهیابی به گوگل دیسکاور است چون محتوای شما را جذاب و کاربر پسند می کند و کمک می کند محتوایی جذاب تر و گیراتر داشته باشید که باید از عکس هایی استفاده کنید تا حد ممکن اختصاصی و تهیه شده توسط خودتان باشد و باید مرتبط با موضوع بخشی باشد که در آن استفاده می کنید.

چگونه می توان به گوگل دیسکاور وارد شد؟

آیا گوگل دیسکاور می تواند روی سئوی سایت تاثیر داشته باشد؟

یکی از سوالات دیگر که برای خیلی از افراد ایجاد می شود این است که آیا اگر محتوای ما به گوگل دیسکاور وارد شود می تواند روی سئوی سایت تاثیر مثبت داشته باشد؟ در جواب باید گفت که ورود به گوگل دیسکاور می تواند در موضوع بحث شده در محتوای شما از نظر سئویی برای شما معجزه شود چون برای همه کاربرانی که به این موضوع علاقه دارند نشان داده می شود و باعث می شود چندین هزار یا بیشتر و بیشتر به سایت شما وارد شوند و تصور کنید این حجم از مخاطب هم برای فروش و هم برای سئوی سایت تا چه حد می تواند تاثیرگذار باشد.

آیا گوگل دیسکاور می تواند روی سئوی سایت تاثیر داشته باشد؟

سعی کنید محتواهایی که برای سایت خود تهیه می کنید براساس تکنیک های سئو و تولید محتوای اصولی باشد که بتوانید به بخش دیسکاور گوگل وارد شوید و به همه مخاطبان هدف این بخش نشان داده شوید و بتوانید ورودی های بسیار بیشتری برای سایت خود بگیرید و این امر هم از نظر سئویی و هم از نظر فروش به شما کمک شایانی می کند پس سعی کنید گوگل دیسکاور را از یاد نبرید و سعی کنید محتواهای خود را هرچه بیشتر با کیفیت و کاربرپسند تهیه کنید که برای کاربران هدف مفید باشد که آن را مطالعه کنند و بتواند برای مدت طولانی برای کاربران هدف شما نشان داده شود و در دیکاور باقی بماند که این امر به نحوه تولید محتوا و سئوی شما بستگی دارد که بتوانید محتوایی از هر نظر مفید و جذاب برای کاربران خود تهیه کنید تا به گوگل دیسکاور دست پیدا کنید.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید