زندینو

لینکدین چیست ؟ آشنایی کامل با آن

لینکدین چیست ؟ آشنایی کامل با آن

فهرست مطالب

لینکدین ( Linkedin ) چیست ؟ شاید بارها این اسم را به گوشتان خورده باشد . اما اطلاعاتی در مورد آن نداشته باشید و شاید ندانید که لینکدین چیست ؟ بیاید در ابتدا کمی شما را با این برنامه آشنا کنیم . می توان گفت که سال 2003 تاریخ آغاز کار Linkedin بود . این برنامه تا چند سال اخیر فقط به عنوان برنامه ی برای کاریابی و استخدام افراد شناخته شده بود . اما در واقع این اپلیکیشن کاربرد های بیشتری دارد . طبق اماری که سال 2020 اعلام شده است لینکدین حدود 760 میلیون کاربر از 150 کشور مختلف داشته است که در این دو سالی که گذشت حتما به تعداد کاربران آن اضافه شده است . در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا شما را کامل با لینکدین آشنا کنیم .

لینکدین چیست ؟

در بالا کمی شما را با این اپیکیشن آشنا کردیم . بیاید کامل آن را توضیح دهیم . Linkedin یکی از شبکه های اجتماعی است که هدف جداگانه ی نسبت به اینستاگرام و فیسبوک دارد . اینستاگرام با هدف سرگرمی و فیسبوک با هدف برقراری ارتباط کاربران را به سمت خود جذب کرده اند . البته کاربران هم استفاده مفیدی از این دو شبکه اجتماعی پرطرفدار برای تبلیغات می کنند . حالا لینکدین چیست ؟ Linkedin یک سوشال میدیای خاص و حرفه ای است که با هدف رواج و پیشرفت کسب و کار ها ساخته شده است . در صورت استفاده درست از این برنامه می تواند پیشرفت زیادی در زندگی شما ایجاد کند . در ادامه این مطلب به کاربرد ها و مزایای Linkedin می پردازیم و شما را کامل تر با آن آشنا می کنیم .

لینکدین چیست ؟ آشنایی کامل با آن

کاربرد لینکدین چیست ؟

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم لینکدین یک سوشال مدیای خاص و حرفه ای است . این برنامه شما را به سطح جدیدی وارد می کند و پیدا کردن حرفه ای های کار شما را راحت می کند و همچنین محدودیت زمانی و مکانی را از بین خواهد برد تا شما بتوانید 24 ساعت شبانه روز با افراد مختلف ارتباط داسته باشید . فرق نمی کند که شما یک متخصص کامپیوتر یا اینکه دانشجو یا مدیر اجرایی یک شرکت بزرگ باشید ، در صورتی که به دنبال ارتباط با نفرات هم تخصص خود هستید یا اینکه به دنبال پیدا کردن کار باشید لینکدین می تواند گزینه مناسبی باشد .

مزایایی استفاده از Linkedin چیست ؟

استفاده از برنامه لینکدین مزایای زیادی برای کسب و کار ها دارد . از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد .

  1. پیدا کردن شغل
  2. امکان پیوستن به گروه های لینکدین
  3. قابلیت ارتباط با متخصصین معروف حوزه های مختلف و کسب تجربه
  4. تبلیغات و بازاریابی
  5. امکان دنبال کردن شرکت ها
  6. و غیره

آدرس لینکدین چیست ؟

آدرس لینکدین یا در واقع آدرس ( url ) پروفایل راهی است که دوستان یا افرادی دیگر می توانند شما را پیدا کنند و خیلی اهمیت دارد که برای بهتر پیدا کردن نامی ساده برای خودتان انتخاب و قرار دهید .

Endrse در لینکدین چیست ؟

ایندورس کردن در واقع به معنی تایید صلاحیت شما در حرفه و مهارت توسط دوستانتان است . می توان گفت که ایندورس کردن روشی می باشد که به لینکدین بگوید ، شما یک فرد حرفه ای و با تجربه در کار خود هستید . البته این نکته را ذکر کنیم که هر چه دوستان بیشتری شما را ایندورس کنند رتبه شما در میان کاربران بالا خواهد رفت و همچنین شانس شما را برای پیدا کردن کار در شرکت ها را بالا می برد . این تایید صلاحیت شما بر اساس تجربه و فعالیت هایی که در صفحه شخصی خود قرار می دهید که باید حتما توسط دوستان یا اینکه افراد که شما را دنبال می کنند ، صورت می گیرد .

کانکش در لینکدین چست ؟

یکی از قابلیت های لینکدین این است که شما می توانید اشخاصی را که می توانند برای شما مفید باشند را به کانکشن خود وارد کنید . این نکته را در نظر داشته باشید که کانکشن با فالو کردن فرق دارد . از آن جا که شما یک ارتباط دو طرفه ایجاد می سازید ، در صورتی برای شما مفید واقع می شود که اشخاصی را در کانکشن خود بگذارید که می توانند برای شما در زمینه کار یا اینکه پیدا کردن کار یا شغل مفید باشند . سعی کنید از کانکت کردن افراد بی ربط پرهیز کنید .

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید