زندینو

Search
چرا باید سایت فروشگاهی داشته باشیم؟

چرا باید سایت فروشگاهی داشته باشیم؟

فهرست مطالب

تا به حال به این فکر افتادید که برای فروشگاهی که دارید سایت بزنید؟ اگر حتی یک بار هم این فکر به ذهنتان خطور کرده است با زندینو همراه باشید می خواهیم در این محتوا برای شما شفاف سازی کنیم که چرا شما به یک سایت فروشگاهی نیاز دارید؟ مسلما هر فروشگاهی حتی اگر در بهترین نقطه شهر هم باشد و درآمد فوق العاده ای هم داشته باشد نمی تواند مثل یک سایت اینترنتی برای شما درآمد کسب کند شاید اول برایتان این ادعا خنده دار باشد و اگر این طور است مشخص است که شما در مورد قدرت کسب و کار اینترنتی هیچ اطلاعاتی ندارید پس این مطلب رو از دست ندهید.

ممکن است سوالاتی زیادی برایتان ایجاد شده باشد که چرا باید سایت فروشگاهی داشته باشیم؟ و چگونه باید سایت بزنیم؟ یا اینکه چرا باید فروشگاه خود را اینترنتی کنیم؟ آیا واقعا فروشگاه اینترنتی از فروشگاه حضوری درآمد بیشتری دارد؟ که در این محتوا قصد داریم موضوع را برای شما کامل باز کنیم.

چرا سایت فروشگاهی میتونه درآمد غیر قابل تصوری داشته باشد؟

می دانیم که نیت از هر کسب و کاری که آغاز می کنیم و هر فعالیت جدیدی که آغاز می کنیم و روی آن سرمایه گذاری می کنیم سود بیشتر و درآمد بیشتر است و قدمی برای پیشرفت بیشتر است که اگر تا به امروز در کسب و کار و فروشگاه حضوری خود موفق بوده اید به شما تبریک می گوییم اما شما یک سوم راه موفقیت در فروش رسیده اید که دو سوم موفقیت در فروش امروزه به کسب و کار اینترنتی اختصاص دارد اما ممکن است برایتان سوال باشد که چگونه؟!

خیلی ساده است شما فروشگاهتان حتی اگر در بهترین مکان شهر هم باشد محدود به یک مکان از شهر و مشتری هایی که در این شهر و این منطقه قرار دارند هستید و نمی توانید از یک حدی بیشتر درآمد داشته باشید اما در زمینه اینترنتی می دانید که هیچ محدودیتی وجود ندارد پس اگر برای یک بار هم فکر اینترنتی کردن کسب و کارتان به سرتان زده است بدانید که حتما باید به این حس خود اعتماد کنید چون سبب موفقیت بیشتر کسب و کار شماست و می توانید کسب و کار و فروشگاه خود را در سطح کشور گسترده کنید.

مزایای داشتن سایت فروشگاهی

داشتن مشتری های نامحدود در سطح تمام کشور

داشتن درآمد بدون هیچ محدودیتی

راه های بیشمار برای افزایش فروش

عدم نیاز به سرمایه زیاد برای ره اندازی

فروش بیست و چهار ساعته

و…

مزایای داشتن سایت فروشگاهی

چگونه سایت فروشگاهی بزنیم؟

برای زدن یک سایت فروشگاهی به یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و با تجربه موثر زندینو نیاز دارید که به صورت کاملا اصولی یک سایت اینترنتی برای شما طراحی کند و بتوانید به کمک سئوکار این تیم با تجربه سایت خود را سئو کنید و مشتری های هدف خود را جذب کنید و فروش های بالا رقم بزنید.

آیا باید حتما به کمک طراح سایت، سایت فروشگاهی بزنیم؟

شما می توانید خود آموزش طراحی سایت ببینید و سایت طراحی کنید اما بهتر است شروع کسب و کار خود را معلق نکنید و برای اینکه کسب و کار شما از ریشه اصولی شروع شود باید این کار توسط کاردان و با تجربه انجام شود پس این کار را به زندینو بسپارید تا با خیال راحت یک سایت فروشگاهی اصولی با طراحی و دیزاین بی نظیر تحویل بگیرید.

فقط سایت فروشگاهی بزنم میلیونی میفروشم؟

یکی از تصورات اشتباهی که خیلی از افراد در مورد کسب و کار اینترنتی دارند این است که همین که سایت بزنند درآمد فوق میلیاردی پیدا می کنند اینکه به این درآمدها می رسید کاملا طبیعی است اما تلاش شما تنها به یک طراحی سایت ساده باز نمی گردد بلکه شما به مواردی که در زیر اشاره می کنیم برای این درآمد و این فروش بالا نیاز دارید:

طراحی سایت اصولی

سئو و تولید محتوای با کیفیت

طراحی و دیزاین جذاب و مشتری پسند

تولید ویدیو و عکس های یونیک، پادکست

تبلیغات و بازاریابی مدرن

و…

چرا باید سایت فروشگاهی داشته باشیم؟

چرا زندینو؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که ممکن است برایتان ایجاد شود که چرا باید از زندینو برای طراحی سایت فروشگاهی خود کمک بگیریم؟ در جواب این سوال باید بدانید که تیم زندینو چندین سال است که در حال جذب نیروهای با تجربه و حرفه ای است و افرادی با پتانسیل بالا را آموزش می دهد و که تیمی با تجربه و بزرگ برای شما تولید کند که شما مجبور نباشید هر یک از کارهای خود را به افراد مختلف بسپارید بلکه با یک همکاری با زندینو می توانید خیالتان از بابت هر آنچه که فروشگاه شما برای فروش بالا نیاز دارد راحت باشد.

باید همیشه به دنبال یک تیم با تجربه در زمینه سایت های فروشگاهی باشد و با پروژه های بزرگی همکاری کرده باشد و آنها را به فروش رسانده باشد و اطمینان داشته باشید که می تواند کسب و کار شما نیز به همچین فروشی برساند پس انتخاب یک تیم درست و حرفه ای برای شروع و پیشرفت کسب و کارتان بسیار واجب و حیاتی است.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید