زندینو

Search
داشتن یک سایت خوب چه کمکی به کسب و کارمان می کند؟

داشتن یک سایت خوب چه کمکی به کسب و کارمان می کند؟

فهرست مطالب

قبل از ورود به دنیای وب و اینترنتی کسب و کارتان باید بدانید که یک سایت خوب چه کمکی به به کسب و کار شما می کند و در نهایت تصمیم بگیرید که وارد این دنیای عظیم و بی انتها شوید یا خیر. شروع کسب و کار اینترنتی و موفقیت در این بازار نیز مثل بازار سنتی به تجربه و تخصص زیادی نیاز دارد و باید با احتیاط و رعایت نکات لازم به فروشگاه اینترنتی روی بیاورید چون کسب و کار اینترنتی تنها یک سایت زدن و رها کردن آن به امان خدا نیست به فعالیت مستمر و اصولی نیاز دارد که در این محتوا می خواهیم به این موارد به صورت کامل بپردازیم.

در این محتوا قصد داریم به همه سوالات شما در مورد کسب و کار اینترنتی و مزایای آن بپردازیم که بیشتر با این دنیای وسیع آشنا شوید و تصمیم گیری برای شما راحت تر باشد.

چرا به یک سایت اینترنتی نیاز داریم؟

امروزه همه کسب و کارها در هر زمینه ای به اینترنتی شدن و فعالیت در این فضای بی محدودیت روی آورده اند و اگر از این بازار بجا بمانید مثل این است که قید بخش عمده ای از درآمدی که می توانید داشته باشید را زده اید چون فعالیت در فضای اینترنت و سایت هیچ محدودیتی ندارد و بدون هیچ حد و مرزی می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید و درآمدی غیرقابل تصور داشته باشد.

چرا به یک سایت اینترنتی نیاز داریم؟

مزایای داشتن سایت اینترنتی

بدون هیچ محدودیتی فروش داشته باش

بدون هیچ محدودیت زمانی بفروش

بدون محدود شدن به مکان بفروش

بدون هیچ محدودیتی از کل کشور مشتری داشته باش

بدون هیچ محدودیتی بازاریابی و تبلیغات کن

بدون هیچ محدودیتی …

یکی از مهم ترین نکاتی که در این قسمت به آن اشاره شد کلمه نداشتن محدودیت است که شما بدون حد و مرز و بدون هیچ محدودیتی در هر زمینه ای که مربوط به فروش باشد فعالیت کنید و موفقیت برسید. اگر می خواهید بیشتر در مورد مزایای داشتن سایت بدانید می توانید به مطلب چرا باید سایت بزنیم؟ مراجعه کنید.

برای چه کسب و کاری می توان سایت زد؟

سوال رایجی که بیشتر مراجعه کنندگان زندینو می پرسند این است که برای چه کسب و کاری می توانیم سایت بزنیم؟ آیا برای من که فروشگاه دارم جواب می دهد؟ آیا می توانیم روی آن آموزش بدهیم؟ و…

در جواب همه این سوالات باید بدانید که برای سایت زدن و موفق شدن در آن هیچ محدودیتی نیست و شما برای همه کسب و کارهای فروشگاهی، خدماتی،آموزشی و… می توانید یک سایت اینترنتی اصولی داشته باشید و کسب و کار خود را در سطح تمام کشور گسترده کنید.

فروشگاه اینترنتی اشباع نشده است؟

برای اینکه این سوال را بپرسید باید بدانید که اشباع شدن یک کسب و کار مربوط به فضای یک شهر می شود و زمانی که یک شغل در یک شهر بیشتر از نیاز مشتریان وجود داشته باشد می گوییم این شغل اشباع شده است ولی آیا فضای اینترنت مثل اندازه یک شهر ناچیز و کوچک است که اشباع شود؟

اگر یک بار کلماتی که در حوزه کاری خودتان و محصولاتتان را در سرچ گوگل بررسی کنید متوجه می شوید که تقاضا تا چه حد زیاد است و عرضه به شدت کم پس مطمئن باشید اگر یک سایت اصولی داشته باشید و برای آن سئو انجام دهید می توانید بازار این حوزه را به دست بگیرید.

ریسک بازار اینترنتی چیست؟

تنها ریسکی که برای سایت زدن وجود دارد این است که شما در این راه مصمم نباشید و تصور کنید راه اندازی یک سایت اینترنتی و فروش آنلاین فقط این است که شما یک سایت بزنید و محصولات را وارد کنید و رهایش کنید و به عبارتی دیگر از مهارت های یک سئوکار حرفه ای و یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تجربه مثل آژانس دیجیتال مارکتینگ زندینو غافل شدن می تواند یک ریسک بزرگ در کسب و کار اینترنتی باشد.

ریسک بازار اینترنتی چیست؟

آیا به تنهایی می توان کسب و کار اینترنتی را مدیریت کرد؟

کسب و کار اینترنتی از کسب و کار حضوری به فعالیت و تمرکز بیشتری نیاز دارد و لازم است که مهارت افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

بیشتر افرادی که برای اولین بار به کسب و کار اینترنتی روی می آورند قبلا در این زمینه اطلاعات کافی نداشته اند و قدم گذاشتن در این مسیر به تنهایی می تواند همان ریسک بزرگی باشد که در مورد آن بحث کردیم پس شما بهتر است کارهای تخصصی و سنگین را به افراد کاردان بسپارید و مدیریت کسب و کار اینترنتی خود را به عهده داشته باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین نتیجه را بگیرید.

زندینو قبل از طراحی سایت مشاوره کاملا رایگان برای آشنایی شما با این نوع کسب و کار را به شما می دهد تمامی قدم ها را برای شما مشخص می کند و در هر زمینه ای دارای چندین افراد با تجربه و متخصص است که می توانند به پیشرفت کسب و کار شما کمک کنند.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید