زندینو

Search
هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

فهرست مطالب

یکی از نگرانی های خیلی از افراد هزینه شروع کسب و کار اینترنتی است و تصور می کنند مثل فروشگاه سنتی به سرمایه و هزینه بسیار بالایی نیاز دارد درحالی که اگر بدانید که هزینه ای که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در چه حدی است بدون معطلی با مشاوره یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تجربه مثل زندینو فروشگاه اینترنتی خود را استارت می زنید پس در ادامه با ما همراه باشید تا هزینه فروشگاه اینترنتی را با فروشگاه سنتی بررسی کنیم.

اگر در مورد مزایای فروشگاه اینترنتی و نقشی که در پیشرفت کسب و کار شما دارد آگاهی ندارید محتوای چرا فروشگاه اینترنتی بزنیم؟ را مطالعه کنید و بعد از این که کامل از مزایای آن مطلع شدید ادامه این محتوا را بخوانید.

چرا باید فروشگاه اینترنتی بزنم؟

برای دوستانی که محتوای مزایای فروشگاه اینترنتی را مطالعه نکرده اند در ابتدا یک مقدمه کوچک در مورد آن خواهیم داشت و در نهایت به هزینه لازم برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی می پردازیم.

یکی از دلایل اصلی که باید به این بازار رو بیاورید این است که شما بدون هیچ محدودیتی می توانید در کل کشور مشتری داشته باشید و بدون هیچ دردسری محصول خود را در هر زمان و مکانی به فروش برسانید چیزی که هر کسی که فروشگاه سنتی دارد با آن مشکل دارد.

شما زمانی که فروشگاه اینترنتی دارید دیگر فروشنده نیستید بلکه یک مدیر کسب و کار اینترنتی هستید چون شما یک تیم بزرگ مثل زندینو را در کنار خود دارید که تمامی کارهای راه اندازی و مدیریت فروش و سئوی شما را انجام می دهد و شما تنها مدیر کسب و کار هستید و با کمترین خستگی و دردسر می توانید بدون ارتباط مستقیم با مشتری بیشترین فروش را در کل کشور داشته باشید.

محبوبیت فروشگاه اینترنتی

امروزه بیشتر صاحب کسب و کارهای مهاباد و ارومیه و تمامی شهرها برای کسب و کارهای خود وبسایت اینترنتی راه اندازی کرده اند و بازار فروش اینترنتی را به دست گرفته اند و اگر شما هم در مهاباد و ارومیه هستید چرا از این بازار بجا بمانید درحالی که می توانید با طراحی سایت در مهاباد فروش خود را چندین برابر بیشتر کنید.

محبوبیت فروشگاه اینترنتی

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

یکی از اصلی ترین مواردی که خیلی از افراد در مورد آن نگران هستند و در عین حال نسبت به آن اطلاعات کافی ندارند هزینه اولیه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی است که در این بخش از محتوا می خواهیم خیال شما از این بابت راحت کنیم.

آیا فروشگاه اینترنتی بیشتر از فروشگاه سنتی هزینه دارد؟

بیشتر افرادی که در شهر ارومیه که یکی از شهر های بزرگ و تجاری آذربایجان غربی است این است که حتی تصور می کنند راه اندازی فروشگاه اینترنتی بیشتر از فروشگاه سنتی هزینه دارد اما شاید برایتان غیر قابل باور باشد که راه اندازی آن به یک سوم هزینه و سرمایه کسب و کار سنتی نیز نیاز ندارد.

در فرشگاه اینترنتی به مکان ثابت نیاز ندارید

یکی از مزیت های فروشگاه اینترنتی این است که برخلاف فروشگاه سنتی که باید یک مکان مشخص در یک نقطه از شهر داشته باشید که مشتری های شما به آن مراجعه و خرید کنند در فروشگاه اینترنتی به مکان ثابت نیاز ندارید بلکه یک وبسایت اینترنتی طراحی می کنید و در فضای اینترنت فعالیت می کنید که با ندادن کرایه مغازه و پول آب و برق بخش عمده ای از سرمایه شما برایتان ذخیره می شود.

در فروشگاه اینترنتی به فضای کافی برای موجودی انبار ندارید:

یکی از مشکلات عمده ای که همه کسب و کارهای حضوری با آن مشکل دارند این است که محصولات زیادی در حوزه کسب و کار خودشان سراغ دارند و قصد موجود کردن آن را دارند اما به دلیل نداشتن فضا در فروشگاه خود امکان این کار برایشان فراهم نیست اما در فروشگاه اینترنتی هیچ محدودیتی برای موجود کردن محصولات ندارید و با سرمایه ای که با کرایه نکردن مغازه برای شما باز می گردد می توانید روی تنوع محصولات خود تمرکز کنید.

آیا فروشگاه اینترنتی بیشتر از فروشگاه سنتی هزینه دارد؟

برای طراحی سایت در ارومیه و سئو هزینه زیادی نیاز داریم؟

در مورد هزینه هایی که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید در نظر داشته باشید که شما یک بار سایت خود را طراحی می کنید و نیاز نیست با هر قرارداد مغازه به دنبال جای دیگری باشید با کرایه و پیش پرداخت بیشتر و نجومی. و هزینه ای که برای تبلیغات و سئو نیاز دارید به حدی است که با کم ترین سرمایه نیز می توانید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی و مدیریت کنید.

تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو با مشاوره رایگان به شما تمامی نقشه راه و هزینه هایی که لازم دارید برای شما روشن می کند که برای افرادی که به دنبال فروشگاه اینترنتی در مهاباد هستند می توانند حتی به صورت حضوری از زندینو در دفتر مرکزی زندینو که در مهاباد واقع شده است استفاده کنند تا بتوانند فروشگاه خود را با مناسب ترین قدم ها شروع و پیش ببرند.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید