زندینو

Search
هزینه طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

فهرست مطالب

راه اندازی کسب و کار اینترنتی یکی از مواردی است که بیشتر افراد به آن فکر می کنند و می خواهند با یک مسیر درست شروع به کسب و کار اینترنتی کنند. اما سوالی که برای بیشتر مراجعه کنندگان زندینو ایجاد می شود این است که هزینه طراحی سایت چقدر است؟ که در ادامه این مطلب همراه زندینو به صورت کامل این موضوع را بررسی می کنیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

بیشتر افراد نگران هزینه های طراحی سایت هستند اما در واقع نسبت به کرایه مغازه و شروع کسب و کار حضوری هیچ هزینه ای متحمل نمی شوید پس لازم نیست از این بابت نگران باشید و از اول تا انتهای این مسیر زندینو همراه شماست.

مزایای کسب و کار اینترنتی

قبل از بررسی هزینه های لازم برای طراحی سایت لازم است به این نکته بپردازیم که طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی چه مزایایی برای ما دارد و چگونه به بیشتر شدن فروش ما کمک می کند. 

مزایای کسب و کار اینترنتی

فروش در هر مکان و زمانی

یکی از مزایای اصلی کسب و کار اینترنتی این است که شما هیچ محدودیتی در هیچ زمینه ای ندارید و مثل فروشگاه حضوری محدود به یک مکان مشخص نیستید که مشتری های شما به آن مراجعه کنند بلکه مشتری های شما در هر مکانی و در هر زمانی که نیاز باشد می توانند به فروشگاه شما مراجعه کنند و خرید کنند.

از نظر زمان فروش نیز هیچ محدودیتی ندارید شما فروشگاهی دارید که در آن همیشه به روی مشتری باز است و حتی زمانی که شما در خواب هستید روی سایت شما فروش انجام می شود و مشتری به صورت مستقیم به شما برای خرید محصولات نیاز ندارند. 

عدم نیاز به متقاعد کردن مشتری

زمانی که در فروشگاه حضوری مشتری داخل مغازه می شود شما باید با فن بیان و تسلط روی محصولات مشتری خود را قانع به خرید محصول کنید و به صورت مستقیم روی فروش تاثیر گذارید اما در فروشگاه اینترنتی مشتری که به سایت شما مراجعه می کند از قبل میداند چه محصولی می خواهد و تنها به دنبال فروشگاهی معتبر و شناخته شده است و به محض دیدن محصول خرید خود را انجام می دهد. 

عدم نیاز به کرایه مغازه

در نظر داشته باشید زمانی که شما مغازه حضوری باز می کنید تنها پول پیش نیست که پرداخت می کنید بلکه هر ماه باید مبلغ زیادی را کرایه بدهید و جدا از این مورد باید هزینه آب، برق، گاز و… را نیز بدهید پس قطعا جدا از سرمایه محصولات باید هزینه های جانبی زیادی را متحمل شوید اما در کسب و کار اینترنتی شما هزینه ای ناچیز برای طراحی پرداخت می کنید و در ادامه فروشگاهی که دارید صفر تا صد متعلق به شماست و قرار نیست کرایه ای به کسی بپردازید. 

هزینه طراحی سایت زیاد است؟

افرادی که به دنبال طراحی سایت در جلفا هستند می خواهند در مورد هزینه های طراحی سایت بدانند حال که در قسمت بالا تعدادی از مهم ترین مزایای مربوط به طراحی سایت را بررسی کردیم می خواهیم در مورد هزینه ای که در این راه باید بپردازید بحث خواهیم کرد. 

اگر حساب کتاب کنید برای اجاره کوچک ترین مغازه در یک جای مناسب باید چند صد میلیون پول پیش بدهید و ماهانه حداقل 40 الی 80 میلیون کرایه بدهید که این ارقام همه در حالت حداقلی هستند اما برای طراحی سایت در مهاباد مبلغی در حدود 15 الی 30 میلیون تومان بسته به نوع سایت و خدماتی که می خواهید، نیاز دارید که این رقم برای فروشگاهی که همیشه و در هر مکانی در اختیار مشتری باشد در مقایسه با دیگر فروشگاه ها قابل مقایسه نیست البته این نکته هم از یاد نرود که شما یک بار این هزینه را بابت طراحی می دهید و دیگر هزینه های گزافی نخواهید داشت. 

چرا شنیده ایم برای طراحی سایت مبلغ بالایی می خواهد؟

تنها در صورتی طراحی سایت می تواند برای شما هزینه بر باشد که سایت شما با کدنویسی طراحی و ساخته شده باشد و ممکن است اطلاعاتی که به شما داده اند در مورد سایت های کدنویسی شده است که امروزه مگر برای کارخانه جات،شرکت های بزرگ و… که به کاربردهای اختصاصی شده برای سایت خود نیاز دارند از سایت های کدنویسی شده استفاده نمی شود چون هم هزینه بردار است و هم زمان زیادی برای طراحی می خواهد و کار کردن با این نوع سایت ها بسیار دشوارتر است.

پس در نظر داشته باشید که اگر برای طراحی سایت تنها نگرانی شما هزینه طراحی آن بوده است دست دست نکنید و هرچه زودتر با مشاوره رایگان تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو مسیر کسب و کار خود را مشخص کنید و این مسیر پر درآمد را آغاز کنید. 

چرا شنیده ایم برای طراحی سایت مبلغ بالایی می خواهد؟

چگونه سایت بزنیم؟

یکی از سوالات دیگر که برای خیلی از افراد ایجاد می شود این است که چگونه باید سایت بزنیم یا به کمک چه کسی باید سایت راه اندازی کنیم و از چه کسی کمک بگیریم؟

برای طراحی سایت شما به یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و با تجربه مثل زندینو نیاز دارید که به شما کمک کند فروشگاه و کسب و کار خود را اینترنتی کنید.

خیلی از افراد به دنبال طراحی سایت ارزان هستند و در این مسیر باید مراقب تیم هایی باشید که با وعده های شیرین و با هزینه های بسیار بسیار پایین برای شما سایت می زنند باید بدانید که این افراد فقط یک سایت بی کاربرد با حداقل امکانات در اختیار شما قرار می دهد که به هیچ درد شما نمی خورد و در آینده می تواند خطرات زیادی کسب و کار شما را تهدید کند پس باید در انتخاب تیم خود دقت کنید. 

زندینو یک تیم دیجیتال مارکتینگ 18 نفره است که در زمینه های طراحی سایت، سئو، تولید محتوا، بازاریابی و تبلیغات و… به شما کمک می کند و همراه زندینو برای هیچ یک از نیازهای سایت خود به افراد جداگانه ای نیاز پیدا نخواهید کرد چون در تمامی زمینه ها همراه زندینو افراد متخصص با تجربه در اختیار دارید و زندینو در این مسیر از ابتدا و صفر تا صد همراه شماست. 

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید