زندینو

Search
چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟

چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟

فهرست مطالب

یکی از مهم ترین نکاتی که بعد از طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید به آن دقت داشته باشید سئو است. سئو به فروشگاه اینترنتی کمک می کند مشتریان شما آن را پیدا کرده و از محصولات و خدمات شما دیدن کنند پس در ادامه با زندینو همراه باشید تا بفهمیم که چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم؟ 

خیلی از افراد تصور می کنند بعد از طراحی سایت کارشان تمام می شود و باید مثل فروشگاه حضوری منتظر بنشینند در حالی که این تصور کاملا اشتباه است و برای افزایش ترافیک سایت به سئو، بازاریابی و تبلیغات نیاز دارید که دیده بشوید.

ترافیک سایت چیست و چه مفهومی دارد؟

قبل از بررسی راه هایی که می توانیم ترافیک سایت را افزایش دهیم باید بدانیم که ترافیک سایت چیست و چه مفهومی دارد. ترافیک سایت به مجموعه کاربرانی گفته می شود که به سایت شما مراجعه می کنند و افزایش ترافیک سایت به معنای افزایش افرادی است که به فروشگاه شما سر می زنند. 

ترافیک سایت چیست و چه مفهومی دارد؟

برای افزایش ترافیک سایت تبلیغات جواب می دهد؟

یکی از اشتباهاتی که خیلی از افراد مرتکب می شوند این است که تصور می کنند تنها با تبلیغات می توانند ترافیک سایت خود را افزایش دهند درست است برای این مورد به تبلیغات هم نیاز داریم اما تبلیغات هم باید در جای خود و زمان مشخص با یک هدف مناسب انجام شود و اگر به تنهایی از تبلیغات استفاده کنید، نمی تواند مشتری های هدف و دائمی برای شما بیاورد. چون در تبلیغات، تیزر شما را هر کسی می بیند اما در روش های دیگری که معرفی می کنیم مخاطب های خواهان خدمات و محصولات خود را هدف می گیرید. 

راه های افزایش ترافیک سایت

برای افزایش ترافیک سایت روش های بسیار زیادی وجود دارد که در این قسمت اولین موردی که معرفی می کنیم به صورت کلی است و بسیار بسیار نقش مهمی دارد و باید همیشه در صحنه حضور داشته باشد:

سئو لازمه افزایش ترافیک سایت و برندسازی 

اگر شما در ارومیه فعالیت می کنید بعد از طراحی سایت اولین موردی که باید دقت زیادی به آن داشته باشید سئو در ارومیه است چون سئو مانند تبلیغات نیست که مخاطب یک بار شما را ببیند بلکه در سئو سایت شما در گوگل با کلماتی که مخاطب به دنبال محصولات و خدمات شما می گردد جایگاهی به دست می آورد که مشتری همیشه با جستجوی این عبارات سایت و محصولات شما را می بیند و این مورد می تواند روی افزایش ترافیک سایت تاثیر فوق العاده ای داشته باشد.

فعالیت در شبکه های اجتماعی 

یکی از جاهایی که برای افزایش ترافیک سایت می توانید از آن استفاده کنید و نتیجه فوق العاده ای از آن بگیرید شبکه های اجتماعی است چون امروزه سیل عظیمی از مردم هم برای وقت گذرانی و هم برای بیزینس از این شبکه ها استفاده می کنند پس می توانید در این شبکه ها مخاطب های هدف خود را پیدا کنید و با معرفی محصولات و خدمات خود و یک تولید محتوای با کیفیت ورودی های بسیار زیادی برای سایت خود رقم بزنید. 

تحلیل وبسایت های دیگر

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از هر اقدامی برای افزایش ترافیک سایت که باید انجام شود تحلیل سایت های دیگر است که مخاطب خود را بشناسید که به چه موضوعاتی و محصولاتی و چه نوع تولید محتوایی جذب می شوند و با شناخت این موارد شروع به فعالیت های لازم برای افزایش ترافیک سایت خود کنید.

همچنین باید تجربه مشتری های خود در سایتتان را بررسی کنید که چه نظری در مورد محصولات و خدمات دهی شما دارند که می تواند در ادامه مسیر به شدت به شما کمک کند چون باعث می شود مشتری های خود را بهتر بشناسید اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید محتوای تجربه مشتری چیست؟ را مطالعه کنید. 

مسابقات و هدایا برای افزایش ترافیک سایت

گاهی لازم است برای پیشرفت بیشتر امتیازی بدهید تا بتوانید امتیاز بیشتری بگیرید و یکی از این موارد مسابقات و هدایا است که شما می توانید در مواقع خاص اعلام کنید که مسابقه برگذار می کنید و در میان پر طرفدارترین محصولات خود قرعه کشی می کنید و این مورد در جذب مخاطب و افزایش ترافیک سایت بسیار تاثیرگذار است و مشتری های شما نیز به مشتری دائمی تبدیل می شوند چون به اهمیت شما به مشتری پی می برند.

مسابقات و هدایا برای افزایش ترافیک سایت

ایجاد لیست ایمیل

یکی از فعالیت های مهم دیگری که باید در برنامه خود برای افزایش ترافیک سایت داشته باشید ایجاد لیست ایمیل است که به کمک این کار می توانید زمانی که محصولی تخفیف می خورد یا جشنواره تخفیف برگذار کرده اید یا محصول جدیدی موجود کرده اید از طریق ایمیل مشتری های خود را با خبر کنید تا به سایت شما مراجعه کنند و اگر می خواهید در مورد ایمیل مارکتینگ و کاربردهایی که در افزایش ترافیک سایت می تواند داشته باشد بیشتر بدانید محتوا ایمیل مارکتینگ چیست؟ را مطالعه کنید.

راه هایی که می توانید برای افزایش ترافیک سایت استفاده کنید خیلی زیاد است که در محتواهای بعدی نیز به صورت کامل و جدا جدا هر مورد را به صورت تخصصی معرفی می کنیم و مشخص می کنیم چگونه از آن ها بهره ببرید.

چگونه بهترین روش برای افزایش ترافیک سایت را انتخاب کنم؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای بیشتر مراجعه کنندگان زندینو ایجاد می شود این است که چگونه در میان این همه روشی که برای ترافیک سایت وجود دارد بهترین روش را انتخاب کنیم؟

نکته ای که باید به یاد داشته باشید این است که شما لازم نیست بهترین روش ها را انتخاب و استفاده کنید بلکه شما باید از همه این روش ها با یک نقشه راه درست و اصولی استفاده کنید که برای تعیین این نقشه راه به یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و با تجربه مثل زندینو نیاز داریدا که با یک تیم 18 نفره به شما در تمامی زمینه های طراحی سایت، سئو،تولید محتوا، گرافیک و دیزاین، بازاریابی و تبلیغات، افزایش ترافیک سایت و… به شما کمک کند. 

برای اطلاعات بیشتر در این مورد توصیه می کنم از مشاوره رایگان تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو استفاده کنید تا متوجه شوید که چگونه کسب و کار شما را با یک برنامه مشخص از صفر به صد می رساند.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید