زندینو

Search
چگونه بازدید سایت خود را بالا بیاوریم؟

چگونه بازدید سایت خود را بالا بیاوریم؟

فهرست مطالب

یکی از مشکلات اصلی که برای خیلی از افرادی که برای فروشگاه خود سایت زده اند این است که چگونه بازدید سایت خود را بالا ببریم که فروش داشته باشیم؟ تا زمانی که سایت را راه اندازی نکنید متوجه نمی شوید که سایت زدن به تنهایی به معنای فروش نیست بلکه باید اقداماتی پس از طراحی سایت انجام شود تا بازدید سایت خود را بالا ببرید و فروش بالایی داشته باشید پس در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت کامل با این موضوع آشنا شویم که چگونه می توان بازدید سایت خود را بالا برد.

افزایش بازدید سایت در اصطلاح به معنای بالا آوردن سایت است که برای این کار یک سری اقدام باید انجام شود و این اقدامات به تنهایی قابل انجام نیست و به کمک افرادی در این زمینه نیاز دارید که در این محتوا آژانس دیجیتال مارکتینگ زندینو به صورت کامل با این مورد آشنا می شویم.

آیا سایت زدن به معنای داشتن فروش است؟

اگر سایت زدن و فروش داشتن به این سادگی بود هر شخصی که به کسب و کار اینترنتی رو می آورد موفق و ثروتمند می شد اما گوگل هم برای بالا آوردن یک سایت و دیده شدن آن معیارهایی دارد که باید این نکات را رعایت کنید و فعالیت مستمر داشته باشید که بتوانید به بهترین نتیجه برسید.

در اصل زمانی که شما سایتی را راه اندازی می کنید سایت شما هیچ کجا و توسط هیچ کسی دیده نمی شود و در اصطلاح در برزخ گوگل قرار دارد تا زمانی که اعتبار و فعالیت خود را ثابت کنید و از محتواهای مشتری پسند و به نفع مشتری استفاده کنید و گوگل متوجه شود که شما به کاربرهای هدف خود اهمیت می دهید و روی تولید محتوا و سئوی خود تمرکز داشته باشید و به صورت مکرر تولید محتوای سئو شده انجام دهید می تواند دروازه فروش اینترنتی را بر روی شما باز کند.

زمانی که شما فعالیت مستمر دارید و مرتب برای مشتری های خود تولید محتوا و سئو انجام می دهید گوگل به شما رتبه می دهد و سایت شما را در لیست سایت های صفحه جستجوی خود قرار می دهد و با توجه به فعالیت و نوع محصولی که دارید در جایگاهی خاصی قرار می گیرید و فروش شما و دیده شدن سایت شما از این نقطه آغاز می شود.

آیا سایت زدن به معنای داشتن فروش است؟

سئو مهم ترین قدم برای افزایش بازدید سایت

اصلی ترین و مهم ترین قدمی که برای شروع دیده شدن کسب و کار اینترنتی خود باید انجام دهید یک سئوی اصولی است. حال شاید برایتان سوال باشد این سئو که همه از آن صحبت می کنند چیست؟

سئو به مجموعه اقدامات و قوانینی است که گوگل برای تولید محتوا و فعالیت روی سایتتان برای شما تعیین می کند و باید طبق این الگوریتم در فضای سایت فعالیت کنید تا گوگل به شما رتبه بدهد و در صفحه اول جستجوی گوگل جایگاهی پیدا کنید و فروش های بالا را رقم بزنید. البته علاوه بر اینکه سپو باعث افزایش بازدید سایت می شود از مزیت های فراوانی برخوردار است که ما در مطلب چرا باید سایت را سئو کنیم؟ کامل به آن پرداختیه ایم.

آیا مهم است که در صفحه اول گوگل باشیم؟

پرسیدن این سوال مثل این است که شما بپرسید مهم است که مغازه شما در مرکز شهر باشد یا در جایی دور افتاده ؟ قطعا زمانی که مغازه و فروشگاه شما در مرکز شهر و جایی که رفت و آمد مردم زیاد است قرار داشته باشد فروش بیشتری را رقم می زنید که صفحه اول گوگل پر رفت و آمد ترین بخش گوگل است و کم پیش می آید مشتری چندین صفحه از گوگل را بررسی کنید معمولا در بین 10 سایت اصلی صفحه اول جستجوی گوگل نیاز خود را برطرف می کند پس لازم است که با انجام یک سئوی اصولی این جایگاه را کسب کنید.

آیا به تنهایی می توان به این جایگاه رسید؟

ممکن است در اوایل کار هیجان زیادی داشته باشید و به فکر این باشید که خود سئو آموزش ببینید و همه کارهای پیشرفت کسب و کار خود را انجام دهید اما این کار کاملا اشتباه است چون با این کار روی کسب و کار و شغل خود ریسک بزرگی می کنید درحالی که شما برای انجام سئو تنها داشتن مهارت را لازم ندارید بلکه تجربه لازم دارید که بدانید از کدام مهارت در چه جایی استفاده کنید که بیشترین بازدهی را داشته باشد پس در این مورد به مهارت و تجربه یک سئوکار متخصص و با تجربه نیاز دارید.

آیا به تنهایی می توان به این جایگاه رسید؟

استفاده از شبکه های اجتماعی برای گرفتن ورودی بالا در سایت

یکی از راه ها هایی که می توانید بازدید سایت خود را بالا ببرید استفاده از شبکه های اجتماعی مثل: اینستاگرام، یوتیوب، تلگرام و… است که بتوانید با تولید محتوای اصولی توجه مردم و مخاطبان هدف خود را جذب کنید و آنها را برای خرید به سایت خود هدایت کنید تا ورودی بیشتری بگیرید و گوگل به شما سریع تر رتبه دهد و در روند افزایش فروش و بالا آمدنتان بهتان کمک کند.

ورودی گرفتن و دیده شدن در شبکه های اجتماعی بسیار ساده تر از فضای سایت است پس شما می توانید تا زمانی که از طریق تولید محتوای اصولی و سئو سایت خود را بالا می آورید با استفاده از شبکه های اجتماعی محصولات و کسب و کار خود را به مشتری های هدف خود معرفی کنید تا بتوانید سایت خود را به آنها معرفی کنید و بیشتر با شما آشنا شوند و به مشتری دائمی شما تبدیل شوند و به افزایش بازدید سایت شما هم کمک کند.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید