زندینو

Search

سئو سایت خدماتی را به ما بسپارید

فهرست مطالب

در گذشته بیشتر کسب و کارهای فروشگاهی به سمت اینترنتی شدن روی می‌آوردند و برای فروش بیشتر محصولات خود در سطح کشور از فضای اینترنتی استفاده می کردند. اما امروزه همه کسب و کارها حتی کسب و کارهای خدماتی، شرکتی و… به سمت اینترنتی شدن روی آورده اند و از این طریق خدمات خود را در اختیار مردم کل کشور قرار می دهند.

یکی از مهم ترین نکاتی که بعد از راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید به آن توجه داشته باشید سئوی سایت است که باید به کمک آن سایت خود را در دید و دسترس مخاطبان هدف خود قرار دهید.

ممکن است برایتان سوال باشد که سئو چیست و در پیشرفت کسب و کارهای خدماتی به صورت اینترنتی چه تاثیری دارد؟ چرا امروزه کسب و کارهای خدماتی به اینترنتی شدن روی آورده اند؟ در ادامه این مطلب به بررسی و تحلیل این موضوع به صورت کامل خواهیم پرداخت.

سئو سایت خدماتی چیست؟ تاثیر آن بر کسب و کار اینترنتی

سئو مخفف کلمه Search Engine Optimization است و به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که باید توسط یک سئوکار ماهر انجام شود تا بتواند سئو سایت خدماتی یا فروشگاهی و… شما را روی کلمات کلیدی پر سرچ به صفحه اول نتایج گوگل برساند تا مخاطبان بتوانند سایت و کسب و کار شما را در دسترس داشته باشند.

سئو خدماتی چیست؟ تاثیر آن بر کسب و کار اینترنتی

به عبارتی دیگر اگر بخواهیم این موضوع را ساده‌تر برای شما توضیج دهیم باید گفت که یک سئو کار باید با استفاده از ابزار های موجود کلمه‌هایی را پیدا کند که در زمینه کسب و کار شما مخاطبان آن را زیاد جستجو می‌کنند.

در مرحله بعد باید به کمک تولید محتوای اصولی روی این کلمات و با لینک سازی داخلی و خارجی کمک کند وبسایت شما روی این کلمات سئو شود و زمانی که مخاطب این عبارات را جستجو می‌کند گوگل وبسایت شما را در صفحه اول نتایج خود به آنها نشان دهد.

شاید برایتان سوال باشد که سئو در کسب و کارهای خدماتی که تاثیری دارد ؟

در جواب باید گفت زمانی که شما وبسایتی را طراحی می‌کنید و کسب و کار خدماتی خود را آغاز می‌کنید وبسایت شما اصلا دیده نمی‌شود و مردم نمی‌توانند آن را پیدا کند و مثل این است مغازه‌ای داشته باشید که در منطقه ای دور افتاده باشد و مردم آن را نشناسند پس کسی نمی‌تواند از خدمات شما استفاده کند.

برای رفع این مشکل سئو مشکل گشای شما است و به کمک اقدامات خود می تواند کمک کند وبسایت شما در بهترین جایگاه خود باشد و کمک کند مغازه شما به جای مکان دور افتاده در مرکز شهر و در دید مردم باشد چون گوگل نیر در صفحات نتایج جستجوی خود دارای صفحات زیادی است و بیشتر مخاطبان نیاز خود را در صفحه اول برطرف می‌کنند و به سراغ صفحات دیگر نمی‌روند.

پس برای اینکه مشتری داشته باشید باید فروشگاه شما در صفحه اول نتایج گوگل باشد که این امر بدون کمک گرفتن از سئو و یک سئوکار حرفه ای ممکن نخواهد بود.

چرا باید برای کسب و کار خدماتی خود وبسایت طراحی و سئو کنید؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که در این مطلب ممکن است برایتان سوال باشد این است که چرا را باید از قدرت اینترنت برای بزرگ کردن کسب و کار خدماتی خود استفاده کنیم ؟

برای مثال می خواهیم به یکی از کسب و کار های خدماتی مورد نیاز همه یعنی امداد خودرو اشاره کنیم که ممکن است هر شخصی هم در مسافرت، در جاده، داخل شهر و… دچار تصادف یا خرابی خودرو شود پس همیشه به خدمات این کسب و کار نیاز دارید اما مزیت اینترنتی بودن آن پیست ؟

ممکن است شما شماره امداد خودرو را داشته باشید اما امداد خودروی آن شهری نباشد که شما در آنها هستید پس عملا بی مصرف می شود اما اگر شما دارای یک وبسایت خدماتی سئو شده برای حمل خودرو داشته باشید مخاطب می تواند با یک جستجوی ساده در اینترنتی بدون داشتن شماره تماس شما را پیدا کند و در هر کجای ایران باشد می تواند از خدمات شما استفاده کند.

 چرا باید برای کسب و کار خدماتی خود وبسایت طراحی و سئو کنید؟

پس امروزه تمامی کسب و کارهای خدماتی برای گسترش حوزه فعالیت خود به یک وبسایت اینترنتی نیاز دارند تا تمامی مردم بتوانند از خدمات آنها استفاده کنند و شما نیز بتوانید درآمد خود را محدود به یک شهر نکنید و از همه جای ایران خدمات خود را ارائه دهید و کسب سود بیشتر بکنید.

خودمان سئو کنیم یا سئوکار استخدام کنیم؟

خیلی از افرادی که دارای کسب و کار خدماتی هستند و می‌خواهند آن را اینترنتی کنند به این فکر می افتند که به جای استخدام سئوکار خودشان مهارت‌های آن را بیاموزند و خودشان این وظیفه را برعهده بگیرند اما بسیاری از آنها در نصف راه دست می‌کشند و ممکن است برایتان سوال باشد که دلیل این دست کشیدن چیست؟

دلیل این امر این است که برای آموختن سئو باید سالها زمان بگذارید و آموزش های زیادی ببینید و بارها از مهارت های آن در پروژه‌های مختلف استفاده کنید تا تجربه کافی پیدا کنید و بدانید در هر کسب‌و کاری از چه تکنیکی برای پیشرفت سئوی آن استفاده کنید. اگر تمایل به آموختن سئو دارید، می توانید به مطلب آموزش سئو مراجعه کنید.

بیشتر افراد نمی‌توانند این زمان را به آموزش اختصاص دهند و مدتی را به آموزش مشغول می‌شوند اما در ادامه متوجه می شوند که با صرف این زمان به کسب و کارشان ضربه وارد می‌شود و آن را به کلی رها می‌کنند.

بهترین کار در این زمینه این است که از خدمات گروه های دیجیتال مارکتینگ مثل زندینو استفاده کنید که دارای کار آموخته ترین سئو کاران است که سالها زمان را برای کسب تجربه صرف کرده‌اند و دارای رزومه درخشانی در این زمینه هستند.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید