زندینو

Search
مشکلات راه اندازی فروشگاه اینترنتی

مشکلات راه اندازی فروشگاه اینترنتی

فهرست مطالب

ممکن است شما هم جزو افرادی باشید که مایل باشید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید اما در مورد مشکلاتی که ممکن است در این راه برایتان ایجاد شود آگاهی کامل نداشته باشید و بدون نداشتن نقشه راه درست و آگاهی کامل در این موضوع مثل این است که چشم بسته رانندگی کنید پس باید حتما در مورد همه جوانب هم مثبت و هم مشکلاتی که ممکن است در این راه برایتان ایجاد شود تحقیق کافی کنید تا در این راه به موفقیت برسید پس در ادامه با زندینو همراه باشید تا با تمامی مشکلاتی که ممکن است در این راه با آن مواجه شوید آشنا شوید و با چشمی بازتر در این مسیر قدم بگذارید.

 داشتن فروشگاه اینترنتی دارای مزایای بسیار بیشتر از فروشگاه سنتی است و می تواند فروشی چندین برابر بیشتر از فروشگاه سنتی را برای شما رقم بزند و این در حالی است که زحمت مدیریت کسب و کار اینترنتی بسیار کمتر از فروشگاه سنتی است.

چرا فروشگاه اینترنتی بزنیم؟

یکی از مواردی که قبل از بررسی مشکلات فروشگاه اینترنتی باید به این موضوع بپردازیم که چرا به فروشگاه اینترنتی نیاز داریم و مزایای آن نسبت به فروشگاه سنتی را بررسی و تحلیل کنیم پس این مطلب را از دست ندهید.

در فروشگاه سنتی شما از جوانب زیادی با محدودیت های زیادی مثل: محدودیت مکان، زمان فروش، محدودیت مشتری و… مواجه هستید که هیچ یک از این محدودیت ها را در فروشگاه اینترنتی ندارید و می توانید بدون داشتن مکان مشخص و ثابتی در دسترس تمامی مردم در سطح کشور باشید و فروش شما محدود به یک مکان خاص از شهر و مشتری های محدودی نمی شود.

در فروشگاه سنتی شما در زمان های مشخصی که در فروشگاه حضور دارید می توانید فروش داشته باشید و خارج از این ساعات نمی توانید محصولات خود را به فروش برسانید و خدماتی ارائه بدهید درحالی که سایت شما با داشتن یک درگاه پرداخت اینترنتی به صورت بیست و چهار ساعته حتی زمان هایی که در خواب هستید برای شما فروش را انجام می دهد.

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نسبت به کسب و کار سنتی به سرمایه کمتری نیاز دارید چون نیازی نیست مکان خاصی اجاره کنید و هزینه زیادی را برای اجاره مغازه و هزینه آب و برق اختصاص بدهید پس می توانید سرمایه خود را روی موجود کردن محصولات بیشتر با تنوع بالاتر صرف کنید. اگر می خواهید بیشتر در مورد مزایا داشتن فروشگاه اینترنتی بدانید می توانید به مطلب چرا باید سایت فروشگاهی داشته باشیم؟ مراجعه کنید.

چرا فروشگاه اینترنتی بزنیم؟

موانعی که صد راه فروشگاه اینترنتی می شود!

حال از مزایای فروشگاهی اینترنتی صحبت کردیم لازم است بدانیم که در این راه ممکن است چه مشکلاتی مانع راه ما شود که در ادامه به صورت کامل همه این موارد را بررسی می کنیم.

کلاهبرداری افراد سودجو

یکی از موانعی که ممکن است برای شما ایجاد شود این است که ممکن است در مورد کسب و کار اینترنتی و نحوه راه اندازی و سئوی آن اطلاعات کافی نداشته باشید و افراد سودجو از سادگی شما سو استفاده کرده و شما را متحمل ضرر مالی کنند و کسب و کار شما را به خطر بیاندازند.

ممکن است در این راه با تیم های دیجیتال مارکتینگ زیادی برخورد داشته باشید که وعده بهترین نتیجه و بالاترین فروش را در مدت زمانی بسیار کم و با هزینه ای بسیار پایین به شما بدهند که در این مواقع باید مشکوک شوید چون این افراد از روش هایی غیر اصولی برای بالا آوردن و سئو کردن سایت شما یعنی سئو کلاه سیاه استفاده می کنند که کسب و کار شما را در معرض خطر قرار می دهد.

عدم اطلاعات کافی در کسب و کار اینترنتی

یکی دیگر از موضوعاتی که می تواند در این راه برای شما مشکل ایجاد کند عدم داشتن اطلاعات کافی در مورد کسب و کار اینترنتی است اینکه در این راه به چه چیزی نیاز دارید و هر فعالیتی باید در چه شرایطی و چه زمانی انجام شود.

زمانی که شما در مورد هر آنچه در کسب و کار اینترنتی نیاز است اطلاعات داشته باشید می توانید روی تیم دیجیتال مارکتینگ خود تسلط کامل داشته باشید و در ایده یابی و پیاده سازی ایده های بکر به آنها کمک کنید و سرعت بیشتری در پیشرفت داشته باشید.

عدم اطلاعات کافی در کسب و کار اینترنتی 

آیا ریسک های کسب و کار اینترنتی را بپذیریم؟

تنها ریسک و مانعی که در این راه می تواند ایجاد شود از طرف خودتان است که با ناآگاهی و چشم بسته وارد این مسیر شوید و این مورد نه تنها برای طراحی سایت در مهاباد بلکه در هر نوع کسب و کاری حتی کسب و کارهای سنتی می تواند کسب و کار شما را در معرض خطر قرار دهد.

باید سعی کنید در مرحله اول به دنبال یک تیم دیجیتال مارکتینگ متخصص و با تجربه در این زمینه مثل زندینو باشید که بتواند نقشه راه این نوع کسب و کار را در اختیار شما قرار دهد و با کسب اطلاعات کافی در این مورد اقدام به ورود در این مسیر کنید و با داشتن آگاهی و برنامه ریزی مشخص در هر مسیر قدم بردارید تا به بیشترین پیشرفت و فروش در کمترین زمان ممکن برسید و موانع و مشکلات این نوع کسب و کار را پشت سر بگذارید و از نتیجه شیرینی که به دست می آورید لذت ببرید.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید