زندینو

Search
دلایل انتخاب وردپرس برای طراحی سایت

دلایل انتخاب وردپرس برای طراحی سایت

فهرست مطالب

امروزه طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای هر کسب و کاری واجب است چون رقابت اصلی روی فضای اینترنت است و اگر فعالیت درست و اصولی داشته باشید می توانید فروش بسیار بالایی داشته باشید اما یکی از مهم ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد ایجاد می شود این است که دلایل انتخاب وردپرس برای طراحی سایت چیست؟ مزیت های وردپرس نسبت به کدنویسی چیست؟ پس در ادامه با زندینو همراه باشید تا به صورت کامل این موضوع را بررسی کنیم.

وردپرس یکی از پلتفرم های طراحی سایت بدون کدنویسی است که امروزه 90 درصد سایت هایی که مشاهده می کنید به کمک وردپرس ساخته شده اند و می خواهیم در این مطلب مزایای استفاده از آن را بررسی کنیم.

چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟

خیلی از افراد هنوز هم برای سایت های فروشگاهی و خدماتی تصور می کنند که باید از کدنویسی استفاده کنند در حالی که این تصور کاملا اشتباه است چون شما برای سایت های فروشگاهی و خدماتی و دیگر سایت ها به یک سردی امکانات خاص و مشخص شده نیاز دارید که وردپرس حتی بیشتر از این امکانات را در اختیار شما قرار می دهد و نیازی به کدنویسی ندارید که هم هزینه بردارتر است و هم کارایی آن بسیار سخت و پیچیده است.

چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟

آیا به تنهایی می توان با وردپرس سایت زد؟

اگر از قبل تجربه کار با وردپرس را داشته اید و اطلاعات کافی در این مورد دارید می توانید این کار را انجام دهید اما اگر تا کندون این کار را انجام نداده اید و تجربه کافی ندارید توصیه می کنم این کار را به یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تجربه بسپارید تا یک سایت اصولی با یک طراحی و دیزاین جذاب به شما تحویل دهد. 

با وردپرس هر سایتی که بخواهیم می توانیم بزنیم؟

در ابتدای مقاله اگر دقت کرده باشید گفتیم که 90 درصد سایت هایی که مشاهده می کنید با وردپرس ساخته شده اند پس باید بدانید که هر نوع سایتی برای هر کسب و کاری و با هر دیزاینی که می خواهید می توانید با وردپرس طراحی کنید پس دست شما برای طراحی سایت با وردپرس باز است و می توانید از صفر تا صد به دلخواه خود طراحی کنید. 

کاربردهایی که وردپرس به شما می دهد را دست کم نگیرید حتی اگر در جایی لازم باشد کارایی یا طرح خاصی به سایت خود بدهید به کمک کدنویسی نیز می توانید به آن کد بدهید برایتان اجرا کند پس دست شما در وردپرس برای هر کاری آزاد و باز است. 

مزایای استفاده از وردپرس برای طراحی سایت:

وردپرس برای طراحی سایت دارای مزایای بسیار زیادی است که اگر این کاربردها را بدانید بدون شک برای طراحی سایت به سراغ آن خواهید رفت که در ادامه این موارد را بررسی می کنیم.

دارای رابط کاربری جذاب و ساده

افرادی که به وردپرس تسلط دارند می دانند که رابط کاربری و کار کردن با آن بسیار ساده تر و جذاب تر از سایر پلتفرم های طراحی سایت است و همه ابزارهایی که نیاز دارید جلوی دست شما قرار دارد تا به راحتی هرچه تمام تر سایت خود را طراحی کنید و از همه مهم تر زبان فارسی ساپورت می کند و می توانید تمامی رابط کاربری خود را فارسی کنید.

طراحی سایت سریع

یکی از تفاوت های اصلی طراحی سایت در جلفا با وردپرس و کدنویسی این است که شما برای طراحی سایت با کدنویسی ممکن است بیشتر از 6 ماه حتی تا یک سال هم نیاز باشد اما برای طراحی همین سایت با وردپرس این مشکل را ندارید و با همکاری یک تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه ای مثل زندینو می توانید همان سایت را به مدت نهایتا یک ماه به صورت کامل تحویل بگیرید. 

طراحی دیزاین دلخواه

خیلی از افراد زمانی که صحبت از طراحی سایت به کمک یک پلتفرمی می شود تصور می کنند با کدنویسی همه چیز دلخواه است اما شما در وردپرس محدود هستید اما این تصور کاملا اشتباه است چون ابزارهایی که وردپرس برای طراحی سایت در اختیار شما قرار می دهد هیچ محدودیت خاصی برای طراحی ندارد و حتی در داخل آنها از کدهای برنامه نویسی هم می توانید استفاده کنید. 

هر نوع ابزاری که بخواهید در اختیار شماست

زمانی که می گوییم بیشتر سایت هایی که می بینید با وردپرس ساخته شده است باید بدانید که همه ابزارهایی که در این سایت ها وجود دارد را می توانید داشته باشید و حتی بیشتر.

پس در وردپرس برای طراحی سایت خود هیچ محدودیتی ندارید و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید یک سایت کاملا جذاب و کاربردی داشته باشید و تنها موردی که لازم است به آن دقت زیادی داشته باشید انتخاب یک تیم دیجیتال مارکتینگ با تجربه و حرفه ای برای طراحی سایت است. 

چرا نباید از کد نویسی استفاده کنیم؟

این مورد را باید در نظر داشته باشید که در طراحی سایت کدنویسی شده باید صفر تا صد این سایت را آجر به آجر بنویسید و پنل کاربری که برای شما طراحی می شود با پنل ساده و جذاب وردپرس تفاوت دارد و ممکن است کارایی آن بسیار سخت و پیچیده باشد و مدام به شخصی برای امنیت سایت و کدهای خود برای چک کردن کدها که شکاف نفوذی نداشته باشند نیاز دارید.

چرا نباید از کد نویسی استفاده کنیم؟

سایت های کدنویسی شده بیشتر برای کارخانه جات، شرکت های بزرگ و… کاربرد دارند چون سایت این افراد ممکن است بخواهند کاربرد یا کارایی داشته باشد که تا به حال هیچ سایتی نداشته است و بخواهند مخصوص کار خود یک کارایی به آن اضافه کنند که در این صورت به سایت کدنویسی شده نیاز دارند.

برای کسب و کارهای عادی و فروشگاهی به کدنویسی نیاز ندارید بلکه به کمک وردپرس می توانید سایتی بهتر و حتی جذاب تر از هر سایتی که در حوزه کاری خود دیده اید طراحی کنید.

در این محتوا به صورت کامل با وردپرس و تفاوت آن با سایت های کدنویسی شده آشنا شدید اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید محتوای 10 نکته برای افزایش امنیت وردپرس را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید