زندینو

Search
قیمت طراحی سایت با وردپرس 1403

قیمت طراحی سایت با وردپرس 1403

فهرست مطالب

شاید شما هم جزو افرادی باشید که قصد داشته باشید برای کسب و کار خود سایت طراحی کنید و به صورت اینترنتی فعالیت کنید، اما نمی دانید که از کجا شروع کنید و چگونه هدف گذاری انجام دهید. پس در ادامه با زندینو همراه باشید تا به صورت کامل شما را با شروع راه اندازی کسب و کار اینترنتی و قیمت طراحی سایت با وردپرس 1403 را بررسی کنیم و کل این مسیر را برای شما شفاف سازی کنیم.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی، تنها طراحی سایت و وارد کردن محصولات روی سایت نیست بلکه این مورد پایه و اولین قدم شماست پس این محتوا را از دست ندهید تا هر اطلاعاتی که در این مورد نیاز دارید در اختیار شما قرار دهیم. 

مقایسه هزینه طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار حضوری

خیلی از افراد ممکن است فروشگاه حضوری داشته باشند و قصد داشته باشند به صورت اینترنتی نیز فعالیت کنند، که در این صورت بسیار عالی است. اما برای افرادی که سر دو راهی گیر کرده اند که فروشگاه حضوری راه اندازی کنند یا فروشگاه اینترنتی و قصد دارند یکی را بین این دو مورد انتخاب کنند لازم است در مورد هزینه های شروع کسب و کار بحث کنیم. 

مقایسه هزینه طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار حضوری

هزینه های راه اندازی فروشگاه حضوری

برای راه اندازی فروشگاه حضوری شما باید یک سرمایه نسبتا زیادی به صورت جداگانه برای شروع در نظر بگیرید. چون شما قرار است مکانی برای مراجعه مشتری های خود داشته باشید و لازم است هم برای پول پیش مغازه هزینه کنید و هم ماهانه مقدار زیادی کرایه پرداخت کنید و جدا از این مورد باید برای دیزاین فروشگاه خود هزینه هایی را متقبل شوید.

جدا از این موارد شما باید سرمایه قابل قبولی برای خرید محصولات و پرداخت ماهیانه هزینه آب، برق، گاز، تلفن و.. کنار بگذارید. پس باید بدانید با توجه به نوع کسب و کار خود اگر اصولی شروع کنید به سرمایه زیادی نیاز دارید.

هزینه های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی

در قسمت بعدی محتوا به مزایای کسب و کار اینترنتی نسبت به کسب و کار حضوری نیز می پردازیم اما لازم است بدانیم هزینه ای که برای راه اندازی این دو مورد می کنیم تا چه اندازه با یکدیگر تفاوت دارند.

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی، شما لازم نیست ماهانه مثل کسب و کار حضوری هزینه های زیادی را تحت نظر کرایه بپردازید. چون فروشگاهی که راه اندازی می کنید به شما تعلق دارد و تنها برای راه اندازی اولیه فروشگاه باید هزینه ای در حد 15 الی 30 میلیون متحمل شوید و فروشگاه آماده خود را تحویل بگیرید، با هر دیزاین و قابلیتی که مد نظر خودتان باشد. 

مزیت های فروشگاه اینترنتی

بارها در محتواهای قبلی در مورد مزیت های فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه حضوری بحث کرده ایم و برای داشتن یک سایت تاناکورا اصولی برای افرادی که در مناطق مرزی فعالیت می کنند، مزیت های بسیار زیادی وجود دارد که در این قسمت از محتوا این موارد را بررسی می کنیم. 

بدون محدودیت فروش داشته باشید

منظور از محدودیت و عدم وجود محدودیت از نظر مکان و زمان فروش است. چون شما زمانی که فروشگاه حضوری راه اندازی می کنید، به یک مکان مشخص برای فروش محدود هستید و مشتری هایی که در شهر شما در مناطق نزدیک شما نباشند نمی توانند از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. اما در فروشگاه اینترنتی شما هیچ محدودیتی از نظر مکانی ندارید و مشتری در هر کجای دنیا باشد می تواند به صورت اینترنتی محصولات شما را ببیند و خرید خود را انجام دهد. 

همچنین یکی از ویژگی های جالب فروشگاه اینترنتی این است که شما لازم نیست حضور فعال در فروشگاه داشته باشید و به صورت مستقیم با مشتری برای خرید در ارتباط باشید. بلکه مشتری پس از دیدن و پسند کردن محصولات و خدمات شما به صورت اینترنتی خرید خود را انجام می دهد و این مورد یعنی حتی زمانی که شما در خواب هستید مشتری به صورت 24 ساعته می تواند از شما خرید کند بدون اینکه از نظر زمانی دچار محدودیتی بشود. 

فروش بیشتر با بازاریابی و سئوی بهتر

برای افرادی که در جلفا فعالیت می کنند و با طراحی سایت در جلفا می توانند با بازاریابی و سئوی اصولی چندین برابر بیشتر از فروشگاه های حضوری که چندین سال در این زمینه فعالیت کرده اند فروش داشته باشید. چون سئو به شما کمک می کند مشتری هایی که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند فروشگاه شما را پیدا کنند و با یک تولید محتوا و بازاریابی اصولی کشش آنها را به فروش تبدیل کنید. 

خرید آسان برای مشتری

یکی دیگر از مزیت های مهم کسب و کار اینترنتی این است که مشتری به صورت مستقیم با شما برای خرید ارتباط ندارد و تنها با تولید محتوایی که به صورت تصویری، ویدیو، متنی و پادکست انجام داده اید به این نتیجه می رسد محصول شما به درد او می خورد یا خیر و بدون نیاز به شما به صورت اینترنتی در عرض چند ثانیه پرداخت خود را انجام می دهد و سفارش خود را ثبت می کند و درب منزل خود محصول را دریافت می کند. 

خرید آسان برای مشتری

برای چه مشاغلی سایت بزنیم؟

ممکن است با توجه به حوزه فعالیت خود بدانید که نوع محصولات و خدماتی که ارائه می دهید با سایت زدن به فروش می رسد یا خیر. در این مورد لازم است بدانید که حوزه و زمینه فعالیت در فضای اینترنتی به قدری گسترده شده است که برای هر نوع خدمات و کسب و کاری می توانید سایت بزنید و به درآمد بالایی برسید.  

آیا می توان اینترنتی عمده فروخت

اتفاقا سایت زدن برای افرادی که عمده فروشی می کنند یکی از مناسب ترین ایده ها است و طراحی سایت عمده به شما کمک می کند مشتری هایی که برای خرید عمده به فروشگاه شما مراجعه می کنند بتوانند به صورت اینترنتی محصول خود را انتخاب کرده و تعداد را مشخص کنید و در محل کار خود تحویل بگیرید. 

سایت فروشگاهی جواب می دهد؟

برای فروش محصولات، فروشگاه اینترنتی روز به روز در حال پیشرفت و بیشتر شدن مشتری های اینترنتی است و می توانید بدون هیچ محدودیتی برای خود برندسازی کنید و از سراسر کشور فروش داشته باشید و به مشتری هایی که در یک منطقه از شهر قرار دارند اکتفا نکنید. 

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید