زندینو

Search
چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانیم؟

چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانیم؟

فهرست مطالب

یکی از مواردی که در شناخته شدن و فروش بیشتر شما تاثیر بسیار زیادی دارد این است که جایگاه سایت خود را در صفحه اول گوگل مشخص کنید. اما چگونه سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانیم؟ برای این کار به سئو نیاز دارید. زمانی که عبارتی را در گوگل جستجو می کنید چندین صفحه از وبسایت های مربوطه برای شما می آورد اما شنا نیاز خود را در 10 سایت اول برطرف می کنید و به سراغ صفحات دیگر نمی روید پس اگر به دنبال فروش بالا هستید باید سعی کنید جزو این 10 سایت اول باشید پس در ادامه با زندینو همراه باشید تا نشان دهیم چگونه سایت شما جزو سایت های صفحه اول گوگل باشد. 

چرا زمانی که سایت می زنیم در هیچ یک از صفحات گوگل نیست؟

خیلی از افراد تصور می کنند همان اول کار که سایت بزنند مخاطبان هجوم می آورند برای خرید محصولات و سایتشان در راس هر سایت دیگری قرار می گیرد درحالی که این تصور کاملا اشتباه است و زمانی که سایت را راه اندازی می کنید سایت شما رد صفحه نتایج گوگل دیده نمی شود و محتواهای شما ایندکس نمی شود و عملا هیچ مخاطبی نمی بیند.

سئو کلید جایگاه بالای شما در گوگل

گوگل برای اینکه سایت شما در صفحه اول نمایش داده شود و کاربران زیادی به سراغ شما بیاید فاکتورها و الگوریتم هایی را برای شما مشخص کرده است که باید محتواهایی که به صورت منظم و طبق برنامه تولید می کنیم بر حسب این فاکتورها باشد که این موارد سئو نام دارد و لازم است تمامی محتواهایی که تولید می کنید سئو شده باشد که گوگل متوجه شود شما به مخاطب های خود اهمیت می دهید و محتواهای کاربرپسند و مفید تولید می کنید آنگاه به سایت شما رتبه می دهد.

زمانی که در یک شهر تجاری مثل جلفا زندگی می کنید با یک سئو در جلفا اصولی می توانید برای تمامی محصولات و خدمات خود لینک های صفحه اول را به راحتی بگیرید و تنها به یک سئوکار ماهر و یک تیم تولید محتوا نیاز دارد که برنامه شما را منظم و با بیشترین کیفیت اجرا کند. 

سئو کلید جایگاه بالای شما در گوگل

چگونه سئو به رسیدن صفحه اول گوگل کمک می کند؟

هرکسی که به کسب و کار اینترنتی وارد شده باشد یا قصد ورود به آن را داشته باشد با سئو آشنایی دارد یا حداقل در مورد کاربردهای آن شنیده است اما لازم است بدانید مهم ترین موضوعی که برای رسیدن به فروش های بالا و درآمدهای بیشتر نیاز دارید سایت خود را به مرحله ای برسانید که در کلمه های مهم و کاربردی که جستجوی زیادی دارند در صفحه اول گوگل باشید که برای این مورد نیز به سئو نیاز دارید.

حال ممکن است برایتان سوال باشد از زمان طراحی سایت تا زمانی که به صفحه اول گوگل می رسیم چقدر زمان می برد اگر می خواهید به جواب سوال برسید محتوای سئو سایت چقدر زمان میبرد؟ را مطالعه کنید.

آیا برای سئو به سئوکار نیاز داریم؟

سئو یکی از حساس ترین و مهم ترین مواردی است که برای پیشرفت کسب و کار خود و رسیدن به یک جایگاه مناسب نیاز دارید پس باید برای برنامه سئو و مواردی که باید انجام شود به یک سئوکار ماهر و با تجربه نیاز دارید سئوکاری که چندین سایت دیگر در حوزه کاری شما و دیگر حوزه ها به صفحه اول گوگل رسانده باشد.

سئو به قدری حساس است که اگر درست انجام نشود می تواند آسیب های جدی به سایت شما و کسب و کارتان وارد کند به همین دلیل است که نباید به سئوکارانی که با هزینه های بسیار پایین تر از حالت عادی کار می کنند اعتماد کنید چون با روش های نادرست مثل سئو کلاه سیاه سایت شما را بالا می آورند که برای کسب و کارتان بسیار خطرناک است. 

منظور از کلمات کلیدی چیست؟

کلمات کلیدی مجموعه واژه ها و عباراتی است که یک سئوکار به کمک ابزارهایی که در اختیار دارد می تواند آنها را پیدا کند که این عبارات در اصطلاح همان کلمه هایی هستند که شما برای پیدا کردن محصولی یا خدماتی یا یک فروشگاه خاص جستجو می کنید و سئوکار شما بر اساس این کلمات عملیات سئو شما را انجام می دهد تا با این کلمات سایت شما در صفحه اول گوگل باشد به همین دلیل است که باید به پیچیدگی سئو و تاثیرات آن بر سایت خود متوجه شوید و به دنبال یک سئوکار ماهر باشید. 

آیا سئو برای رسیدن به این جایگاه کافی است؟

سئو مهم ترین رکن برای پیشرفت و شناخته شدن کسب و کار شماست اما سئو نیز به تنهایی کافی نیست بلکه برای پیشرفت بیشتر، برندسازی و دیده شدن به تبلیغات و بازاریابی نیز نیاز دارید که به کمک آنها در یک زمان مشخص و با یک برنامه و ایده خلاقانه محصولات و خدمات خود را به افراد بیشتری در سراسر کشور معرفی کنید پس نباید به یک الی دو روش برای رسیدن به فروش بیشتر بسنده کنید و برای این کار به یک دیجیتال مارکتینگ حرفه ای مثل زندینو نیاز دارید تا برنامه تمامی این فعالیت ها را برای شما مشخص کند. 

آیا سئو برای رسیدن به این جایگاه کافی است؟

چگونه با زندینو ارتباط بگیریم؟

ارتباط گرفتن با اعضای تیم زندینو بسیار ساده و راحت است و می توانید به راحتی از طریق سایت زندینو با مشاوران تیم دیجیتال مارکتینگ زندینو در ارتباط باشید و از صفر تا صد این پروژه را برای شما روشن کند و نقشه راه این مسیر را به صورت کامل برای شما تهیه کند. 

در این محتوا به صورت کامل با تاثیرات بودن در صفحه اول گوگل و سئو آشنا شدید و اگر می خواهید در مورد سئو و تاثیری که می تواند روی پیشرفت شما داشته باشد بیشتر بدانید محتوای چرا باید سایتم را سئو کنیم؟ مطالعه کنید.

به کمک زندینو شما به هیچ کس دیگری در این راه نیاز ندارید چون زندینو یک تیم 18 نفره برای تمامی کارهای طراحی سایت، سئو، گرافیک و دیزاین، تولید محتوا، بازاریابی و تبلیغات و… در اختیار شما قرار می دهد که همه این افراد در راستای نقشه راهی که از ابتدا تعیین کرده اید به سمت موفقیت کسب و کار شما حرکت می کنند و روز به روز شاهد پیشرفت های خود می شوید پس باید بدانید که با تیم زندینو لازم نیست از بابت هیچ مشکلی نگرانی داشته باشید.

اشتراک گذاری
نوشته های تازه
دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید